reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po poronieniu 2023

to możliwe że owu była 5 albo wprost 9 czerwca, chociaż szczerze mówiąc to ten wykres nie jest jednoznaczny 😔
Wrzucam jeszcze raz wykres będzie bardziej czytelny 😉
 

Załączniki

  • E87C0132-10F9-4647-9ABA-5315EE802936.png
    E87C0132-10F9-4647-9ABA-5315EE802936.png
    100,1 KB · Wyświetleń: 38
reklama
teoretycznie proga robi się 7/8 dpo, ale tutaj nie do końca wiemy kiedy była ta owulacja i czy w ogóle 😐 więc jeśli zakładamy ten 9 czerwca to lepiej jutro
A mam jeszcze jedno pytanko jak mogę 😉bo tego 9 go to miałam spadek temperatury a przy owu nie powinien być wzrost temperatury ?🤔
 
Dziewczyny dziś zrobiłam jeszcze betę i progesteron Beta ujemna ale jak myślicie jest jeszcze nadzieja ?🤔wrzucam zdjęcie wyników i wykresu dajcie znać proszę co myślicie … wyglada ze owu była tylko nie bardzo wiem kiedy bo gdyby była tak jak wyznaczyła apka i coś by z tego miało być to Beta powinna już chyba wyjść ?
 

Załączniki

  • 4DED19DE-A4E2-434C-9E1C-6EF7DBBECF3F.jpeg
    4DED19DE-A4E2-434C-9E1C-6EF7DBBECF3F.jpeg
    311,7 KB · Wyświetleń: 44
  • C37C4CD9-307E-428B-8D17-38451D62D71C.jpeg
    C37C4CD9-307E-428B-8D17-38451D62D71C.jpeg
    88,1 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Dziewczyny dziś zrobiłam jeszcze betę i progesteron Beta ujemna ale jak myślicie jest jeszcze nadzieja ?🤔wrzucam zdjęcie wyników i wykresu dajcie znać proszę co myślicie … wyglada ze owu była tylko nie bardzo wiem kiedy bo gdyby była tak jak wyznaczyła apka i coś by z tego miało być to Beta powinna już chyba wyjść
Dziewczyny dziś zrobiłam jeszcze betę i progesteron Beta ujemna ale jak myślicie jest jeszcze nadzieja ?🤔wrzucam zdjęcie wyników i wykresu dajcie znać proszę co myślicie … wyglada ze owu była tylko nie bardzo wiem kiedy bo gdyby była tak jak wyznaczyła apka i coś by z tego miało być to Beta powinna już chyba wyjść ?
Dodam jeszcze ze zawsze mam cykle 31 dni teraz po poronieniu tak mi się wydłużyło dziś 40 dzień i nie zapowiada się na okres 🤷‍♀️
 
Do góry