reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po poronieniu. Czy to już? Możliwe?

w_karolcia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Lipiec 2018
Postów
2 784
Hej dziewczyny. Miałam zabieg miesiąc temu. Miesiączki dalej nie mam. Wymioty mnie dopadły. Robiłam test ciążowy dziś. I wyszedł z baaaaaardzo podkreślam bardzo jasna kreseczka. Ból lekki w prawym jajniku. I czy to może być pozostałość po poprzedniej ciąży? Na kontroli lekarz mówił ze wszystko super i ze nie powiedziałby ze jestem po zabiegu łyżeczkowania ze nie widać nic. Dołączam wam zdj.
 

Załączniki

  • 22440FDE-D761-4AA8-9D50-75AA6F797922.jpeg
    22440FDE-D761-4AA8-9D50-75AA6F797922.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 367
reklama
Myślę, że bhcg jeszcze Ci nie spadła i stąd cień tej kreski. Miesiączka i spadek bhcg to kwestia bardzo indywidualna. Czasem potrzeba kilku tygodni. Jeśli chcesz mieć absolutną pewność nie pozostaje Ci nic innego tylko badanie bhcg w laboratorium i powtórka po 48 lub 72h żeby zobaczyć czy rośnie czy spada. Życzę powodzenia!
 
Sprawdz betę w odstępie 2 dni, to może być obecność hormonu po wcześniejszej ciąży, albo nowa. Ja zaszłam w 3 cyklu po lyżezkowaniu, a lekarka po 1 miesiączce pozwoliła się starać. Trzymam kciuki
 
Skoro już raz byłaś w ciąży to powinnas wiedzieć że nawet cień kreski świadczy o tym, że hormon jest. Oznaczenie z krwi dwukrotne rozwieje wątpliwości choć słyszałam o metodzie zrobienia drugiego testu z moczu tej samej firmy i porównania intensywności kreski. Jak radzę po ludzku z lewo sprawdzić;)
 
Myślisz, ze jest sens robienia bety? Ja już sama nie wiem czy ta kreseczkę w ogóle widać..

Widać, ale kreska może być 2 powodów...
Ja jak byłam po łyżeczkowaniu czytałam, że łatwiej po zabiegu zajść w ciąże.
Czasami jeszcze przed miesiączką dziewczyny zachodzą. My ze staraniami czekaliśmy do miesiączki, ale jeżeli robiliscie to niedawno bez zabezpieczenia, to jest możliwość. Najlepiej zrob betę lub test tej samej firmy np jutro. Kreska powinna być bardziej widoczna.
 
reklama
reklama
Do góry