reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po poronieniu kiedy jest mozliwa

Dołączył(a)
5 Styczeń 2024
Postów
1
Hej, dziewczyny 1 grudnia poroniłam prawie 9 tygodniowa ciaze, po 3/4 dniach byłam już z grubsza oczyszczona, później około 1,5 tyg krwawienia. Dzis mamy 5 stycznia, moje pytanie to czy w czasie do pierwszej miesiączki od poronienia jest już nowa komorka gotowa do zaplodnienia? Może pytanie jest glupie ale ciągle się zamartwiam żeby nie zajść teraz przez minimum 3 msc w cieze. Parę razy z partnerem mieliśmy mały wypadek przy współżyciu, misiaczki i jakiejkichkolwiek jej objawów nadal brak. Zaczynam się stresować... czy mogę zajść w tym czasie w ciaze?
 
reklama
Płodność wraca zaraz po poronieniu, cykl dalej. Zawsze przy niezabezpieczonym stosunku trzeba się liczyć z ciążą. Jesteś pewna, że już po 4 dnia zakończyło się krwawienie z poronienia? Lekarz potwierdził, że się oczyściłaś? Pierwsza miesiączka powinna pojawić się po 4-6 tygodniach. U mnie to było 5 tygodni. Też poroniłam i miałam zabieg 1.12.
 
Hej, dziewczyny 1 grudnia poroniłam prawie 9 tygodniowa ciaze, po 3/4 dniach byłam już z grubsza oczyszczona, później około 1,5 tyg krwawienia. Dzis mamy 5 stycznia, moje pytanie to czy w czasie do pierwszej miesiączki od poronienia jest już nowa komorka gotowa do zaplodnienia? Może pytanie jest glupie ale ciągle się zamartwiam żeby nie zajść teraz przez minimum 3 msc w cieze. Parę razy z partnerem mieliśmy mały wypadek przy współżyciu, misiaczki i jakiejkichkolwiek jej objawów nadal brak. Zaczynam się stresować... czy mogę zajść w tym czasie w ciaze?
No jak mieliście parę razy maly wypadek, to jak najbardziej mozesz byc w ciąży. Zrob bete z przyrostem.
 
Do góry