• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ciąża po poronieniu kiedy jest mozliwa

Hej, dziewczyny 1 grudnia poroniłam prawie 9 tygodniowa ciaze, po 3/4 dniach byłam już z grubsza oczyszczona, później około 1,5 tyg krwawienia. Dzis mamy 5 stycznia, moje pytanie to czy w czasie do pierwszej miesiączki od poronienia jest już nowa komorka gotowa do zaplodnienia? Może pytanie jest glupie ale ciągle się zamartwiam żeby nie zajść teraz przez minimum 3 msc w cieze. Parę razy z partnerem mieliśmy mały wypadek przy współżyciu, misiaczki i jakiejkichkolwiek jej objawów nadal brak. Zaczynam się stresować... czy mogę zajść w tym czasie w ciaze?
 
reklama
Płodność wraca zaraz po poronieniu, cykl dalej. Zawsze przy niezabezpieczonym stosunku trzeba się liczyć z ciążą. Jesteś pewna, że już po 4 dnia zakończyło się krwawienie z poronienia? Lekarz potwierdził, że się oczyściłaś? Pierwsza miesiączka powinna pojawić się po 4-6 tygodniach. U mnie to było 5 tygodni. Też poroniłam i miałam zabieg 1.12.
 
Hej, dziewczyny 1 grudnia poroniłam prawie 9 tygodniowa ciaze, po 3/4 dniach byłam już z grubsza oczyszczona, później około 1,5 tyg krwawienia. Dzis mamy 5 stycznia, moje pytanie to czy w czasie do pierwszej miesiączki od poronienia jest już nowa komorka gotowa do zaplodnienia? Może pytanie jest glupie ale ciągle się zamartwiam żeby nie zajść teraz przez minimum 3 msc w cieze. Parę razy z partnerem mieliśmy mały wypadek przy współżyciu, misiaczki i jakiejkichkolwiek jej objawów nadal brak. Zaczynam się stresować... czy mogę zajść w tym czasie w ciaze?
No jak mieliście parę razy maly wypadek, to jak najbardziej mozesz byc w ciąży. Zrob bete z przyrostem.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry