reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążą po poronieniu, krwawienie

U mnie sytuacja wyglądała tak, ciąża prawidłowa, bez żadnych komplikacji z zajściem i utrzymaniem, dwa poronienia w 10 TC ( serduszko przestało bić) i 6 TC. W tym drugim przypadku pojechałam na IP bo zaczęłam plamić, na USG nic nie było widać ( dodam, że byłam przed pierwszą wizytą) zrobiono badania beta była w granicy 700, kazali powtórzyć na własną rękę po 48h, jeśli spada to wiadomo, jeśli by rosła to zgłosić się, bo być może ciąża pozamaciczna.
Po 48h spadła. Lekarz prowadzący zlecił badania na trombofilię wrodzoną. Mam mutacje PAI, MTHFR. Aktualnie jestem w kolejnej ciąży 25tc, od 2 kresek na lekach( miałam wizytę po 4 dniach od pojawienia się 2 kresek, zrobiłam betę i przyrost, dostałam leki) acard, heparyna, luteina, magnez, mocniejszy kwas foliowy.
Ciąża rozwija się prawidłowo.
zrobiłam dzisiaj rano test i był już negatywny… a co do badań, robiłam wszystkie, trobmbofilie tez. Jedyna moja mutacja to ta z przyswajaniem kwasu foliowego, ale brałam teraz odpowiedni..
 
reklama
Do góry