reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po poronieniu

Tak. Dlatego dostała Pani Duphaston który jest sztucznym progesteronem. Dlatego jego wartość rzeczywista jest dużo wyższa, tyle że w wynikach badań ten sztuczny progesteron nie jest uwzględniany. Proszę się nie martwić. Ja miałam 11nml na początku ciąży i też włączony Duphaston. Teraz 33tc. Wszystko w porządku.
Bardzo dziękuje za odpowiedz jestem spokojniejsza!!!! Jesteście kochani
 
reklama
Tak, faktycznie, zasugerowałam się nie tym postem. Ale tak jak pisałam wcześniej po Duphastonie jego wartość jest całkiem inna niż wychodzi w krwi :)
Nie ma się co przejmować, zwłaszcza że to dopiero początek ciąży. Ja też po poronieniu na siłę doszukiwałam się wszystkiego co złe. Lekarstwem okazało się odstawienie internetu :)
 
Tak ale ng/ml a nmol/l więc trzeba też przeliczyć na ml więc 31,4
Tak, faktycznie, zasugerowałam się nie tym postem. Ale tak jak pisałam wcześniej po Duphastonie jego wartość jest całkiem inna niż wychodzi w krwi :)
Nie ma się co przejmować, zwłaszcza że to dopiero początek ciąży. Ja też po poronieniu na siłę doszukiwałam się wszystkiego co złe. Lekarstwem okazało się odstawienie internetu :)
Czyli wynik 7 tak? Ale w rzeczywistości jest inny na pewno skoro od owulacji biorę duphaston.. w takim razie. Tak to prawda po poronieniu ma się paranoje..
 
Czyli wynik 7 tak? Ale w rzeczywistości jest inny na pewno skoro od owulacji biorę duphaston.. w takim razie. Tak to prawda po poronieniu ma się paranoje..
Tak . Ten wynik który wyszedł w nmol trzeba pomnożyć przez 0.314 wtedy wyjdzie jaki jest poziom w ng/ml. Ale jak się bierze sztuczny progesteron to nie ma sensu robić badania ;)
 
reklama
Do góry