reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po poronieniu

reklama
Cześć.
Znalazłam właśnie ten wątek... jeszcze dziś rano miałam pozytywny test, teraz krwawienie i bol. Dopiero 4tc, ale tak bardzo mi smutno...
 
Dziewczyny byłam dziś na usg, wczoraj była owulacja ale endometrium. Ma tylko 5.6 mm czy którejś z was udało się tak zajść w ciążę? To już 6 miesięcy od straty, 4 miesiąc starań i nic.
 
Hej, może ktoś na tym forum umiałby mi doradzić i przełożyć na prostszy język moje wyniki badań genetycznych w kierunku trombofili ( pozostałe geny są prawidłowe ) 🙏🙏🙏😌
Jestem po dwóch poronieniach pierwsze w grudniu- samoistnie i w kwietniu z łyżeczkowaniem... 😭 Obydwie w 6tg zanim zaczniemy się znów starać chciałabym znać przyczynę poronień oraz może zastosować jakaś suplementację czy leki ale póki co nie wiele mi mówią wyniki wiem tylko że w tych dwóch genach wyniki nie są prawidłowe. Ginekolog skierował mnie do genetyka a na wizytę u niego muszę trochę poczekać.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210504-151036.png
    Screenshot_20210504-151036.png
    135,2 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Hej, jeśli Cię to pocieszy jesteśmy w podobnej sytuacji , również poroniłam w 4 tygodniu w styczniu i teraz zaszłam znowu w ciąże ... wczoraj robiłam betę i wyszła 20,8 a progesteron 16 ( norma od 11-44 ) w sobotę planowo powinna być @ ale mam nadzieje że nie przyjdzie , mnie czasami zaboli jak na miesiączkę i boli mnie krzyż ... tego się obawiam najbardziej bo w styczniu miałam regularne skurcze z krzyża ... i wszystko ze mnie poszło :( dzwoniłam dzisiaj do mojej gin , kazała się wyciszyć i uspokoić i powiedziała że wyniki są adekwatne do dnia po owulacji .. dzisiaj jest ok 11 dzień . Wiec czekam na betę z dzisiaj , powinno się sprawdzić przyrost co 48 h ale niestety dla mnie już nie było miejsca na jutro na krew wiec będę mieć co 24 h .. lepsze to niż nic ...
 
Do góry