reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po poronieniu

Dołączył(a)
22 Wrzesień 2023
Postów
5
Witajcie dziewczyny,
Poniżej mija historia powiedzie mi czy jest szansa, ze jesteś w ciąży.
Tak wiec w zeszłym miesiącu dokładnie 17.08 (33dc) zrobiłam test wyszedł negatywny, @ w dalszym ciągu się nie pojawiała. 20.08 postanowiłam zrobić test ponownie, wyszedł pozytywny. Do zapłodnienia doszło 03.08. Hcg 234 w poniedziałek ale od wtorku 22.08 zaczęło się krwawienie i bolesne skurcze. W piątek już tylko 109. Krwienie trwało do 31.08. Wsyztsko miało miejsce na tydzień przed moim własnym ślubem. Stres ogromny. Dostaliśmy od mojego ginekologa zielone światło, ze wszystko jest w porządku i można się starć tak wiec w podróży poślubnej działaliśmy. Wczoraj zrobiłam hcg wynik negatywy a miesiączki dalej nie ma. Myślicie ze jest możliwość ze jestem jeszcze w ciąży ? Wyglada trochę tak ze moja owulacja przypada na 20-21 dzień cyklu. Czekam na Wasze opinie.
 
reklama
Witajcie dziewczyny,
Poniżej mija historia powiedzie mi czy jest szansa, ze jesteś w ciąży.
Tak wiec w zeszłym miesiącu dokładnie 17.08 (33dc) zrobiłam test wyszedł negatywny, @ w dalszym ciągu się nie pojawiała. 20.08 postanowiłam zrobić test ponownie, wyszedł pozytywny. Do zapłodnienia doszło 03.08. Hcg 234 w poniedziałek ale od wtorku 22.08 zaczęło się krwawienie i bolesne skurcze. W piątek już tylko 109. Krwienie trwało do 31.08. Wsyztsko miało miejsce na tydzień przed moim własnym ślubem. Stres ogromny. Dostaliśmy od mojego ginekologa zielone światło, ze wszystko jest w porządku i można się starć tak wiec w podróży poślubnej działaliśmy. Wczoraj zrobiłam hcg wynik negatywy a miesiączki dalej nie ma. Myślicie ze jest możliwość ze jestem jeszcze w ciąży ? Wyglada trochę tak ze moja owulacja przypada na 20-21 dzień cyklu. Czekam na Wasze opinie.
Po poronieniu okresu może nie być do 6 tygodni. Organizm musi dojść do siebie hormonalnie. Może owulacji w ogóle nie było.
 
25/09 hcg negatywne, miesiączki dalej nie ma. Dziś zrobiłam dwa testy i oba wydają się być pozytywne. Nic już nie rozumiem…
IMG_7853.jpeg
 
reklama
Hcg z wczoraj 62
Progesteron 21
Myśle ze do zapłodnienia doszło jakieś 2 tyg temu. W poniedziałek kolejne dla sprawdzenia czy się podwoiło.
 
Do góry