reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dokładnie Bunny, tutaj tylko czas pomoże.. jest to bardzo trudne ale uwierz kiedyś się z tym pogodzisz:* Ja gdy poroniłam byłam załamana.. czekałam na ciąże ponad rok. Czułam się okropnie gdy widziałam szczęśliwe mamy.. jednak bardzo mi pomogła córka mojej przyjaciółki:) miała wtedy jakieś 10 miesięcy, jestem jej ulubioną ciocią więc J. codziennie podrzucała mi małą:) na początku nie byłam zachwycona lecz po paru dniach stwierdziłam, że to nie jest głupi pomysł przynajmniej nie mam czasu myśleć o tym co się wydarzyło, bo tak jak wszystkie wiemy przy takim maluszku trzeba mieć oczy dookoła głowy i cały czas być skoncentrowanym:) Więc nie martw.. czas leczy rany, nawet takie straszne kiedy wydaje nam się, że już gorzej być nie może.. Trzymaj Się!!

a jeżeli chodzi o mnie to dawno mnie nie było na forum, z czego nie jestem zadowolona:( szukam nowej pracy i jestem zagoniona:) Słuchajcie ostatnio kochaliśmy się z narzeczonym (jeżeli dobrze obliczyłam) w dniu szczytu owulacyjnego:) mam nadzieję, że się udało zdziałać nowego człowieczka:) czekam z niecierpliwością na nie przyjście @.. trzymajcie kciuki!!:)
 
Siema Lady MK :-D Koleżanek z trójkąta się nie zapomina ;-)Fajnie, że się odezwałaś, miałam Cię już sama wywołać do tablicy, ale jakoś sama rzadko piszę ostatnio- w pracy zamieszanie i nie ma okazji, a w domu mąż mnie zgania z komputera "czymś pożytecznym bys się zajęła, a nie tylko fora i fora" :baffled:
As piękna kropeczka, trochę samotna w tym pustkowiu, alelada dzień rozbuduje sobie domek ;-)
 
As- ja też chcę taką kropeczke:-p:-)
Kinia- trzymam kciuki aby ta wredna @ nie przyszła przez kolejne 9 miesięcy&&&&&&
dziewczyny nie wiecie może ile kosztuje zrobienie tsh prywatnie ?Ile za to badanie biorą?bardzo bym prosiła o odpowiedz bo u mojej pani dr trudno się doprosić a chciałabym to skontrolować.
 
reklama
kobietka22 - w Diagnostyce coś koło 20-25zł - dokładnie nie pamiętam, bo ja zwykle "wydębiam" skierowanie od mojej internistki i dzięki temu zaoszczędzam nieco... ;-)

poroniona84 - jakbym swojego M. słyszała z tym odganianiem od forum... :szok::-):baffled:

kinia2xv - &&&&&

kłaczku, ależ ze mnie gapa! Zapomniałam ci Karolka pogratulować! Ale oczywiście nadrabiam i przesyłam wam e-uściski... ;-)
 
Do góry