reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mycha- trzymam kciuki za wizytę&&&&&&&
dziękuję za odpowiedzi to zabiorę ze sobą najwyżej 4 dyszki i zobaczę ile zawołają na miejscu.
Dziewczyny nie wiecie c
o z Karolcią? ma któraś do niej nr , kurczę tak dawno nie pisała martwię się.
 
reklama
Skończyłam przeczytałam wszystko udało sie :-)
Anetha trzymam &&&&
Mycha
[*] światełka dla twoich aniołków, dużo w zyciu przeszłaś ale teraz może być chyba tylko lepiej.
Ilona trzymaj sie musi być dobrze, zobaczysz wszystko sie wyjaśni na najbliższej wizycie
Gosiulek 73 widzę że już z mężem lepiej, i tak trzymaj.
Magicworld
[*] światełko dla aniołka
Monisiowata ja tez gratuluje bo chyba jeszcze nie gratulowałam
Aga-cina śliczny maluszek, jak spojrzałam to pomyślałam że dziewczynka, ciekawe kto ma racje?
As graaatuuuluje , myśle że bedzie dobrze i za 4 tyg juz serduszko zobaczysz
Kłaczku przykro mi, niestety tak w życiu już jest że nie mamy wpływa na niektóre sytuacje.

nie było mnie jeden dzien a ciezko już was nadrobić. wczoraj niestety nie miałam czasu zajrzeć. pobudka o 3 i wyjazd do w-wy z mamą na badania kontrolne, późnie z tesciową też do lekarza na wizyte. jeszcze pech chciał ze mój piesek kleszcza złapał i do weterynarza na zastrzyki z nim musiałam jechać ale mysle że mu przejdzie. zła jestem że nie zauważyłam wcześniej że ma tego kleszcza i nie chce myśleć co by mogło sie z nim stać, bo jednak człowiek i do zwierzaka też potrafi sie przyzwyczaić. to w domu zawitałam po 21 cały dzien znarnowany na staniu w kolejkach i jezdzeniu ale coż trzeba sie poświęcać dla najbliższych.
ale naprodukowałam sorki, pewnie zanudzam.

miłego słonecznego popołudnia
 
Kobietko - Karolcia pisze na wieściach. Dzisiaj się odezwała i w sumie wszystko jest ok, tylko ma jakieś mgliste objawy zapalenia pęcherza. O plamieniach nic nie pisała. Dzisiaj jest w domku, leży i się oszczędza :)
 
Zjola- dzięki za wiadomość.
Ja już po obiedzie M jeszcze nie ma pewnie wróci późno , teraz ma przefikane bo jeździ sam , ogólnie to ta firma ma tylko 3 kierowców ,a już się rozkręca więc myślę ,że powinni zatrudnić jeszcze kilku kierowców , w końcu za nadgodziny nie płacą ,a M potrafi nawet o 22 wrócić z pracy. no to sobie ponarzekałam:)
 
reklama
Ilonka24 mama została z Patim i nawet jak wróciłam z szpitala to zabrała go do siebie żebym mogła sie przespać. Pozytywnie mnie zaskoczyła.

Monisiowata jak ja Ci współczuje . Ja bym nie wytrzymała pobytu w szpitalu będąc na sali z kobitkami w ciąży. Jak widzę dziewczyny w ciąży to odwracam głowę w druga stronę bo jest mi strasznie przykro.

As śliczna fasolinka. Gratuluje

Kinia &&&

Kasia24 moja sunia miała kleszcza i ma teraz przez niego chore serduszko. Dostawała przez pewien czas tabletki na serduszko. Mam nadzieję ze u Was będzie wszystko dobrze

Kłaczek to nie Twoja wina , nie myśl tyle o tym. Za to uwagę skub na Karolku i myśl jak mu tu umilić pobyt w brzuszku a nie stresuj sie i jego przy okazji

Gosia jak sie czuje siostra?

Mycha mam nadzieję ze będzie wszystko po Twojej myśli .

Coś mi sie wydaje ze jutro przestanę krwawić. Na wkładce prawie nic nie ma. Czy to znaczy ze dostanę szybciej @ ? Ile sie na ta wredziache czeka?
Pierwsze co pomyslałam po przebudzeniu to ze w niedzielę był by 11 tydzień a jest duuuupa blada :-(
 
Do góry