reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kwiatuszek w takim razie czekamy na Pleni ... pomożesz kochana ???
Katherinne tak , dokładnie chcielibyśmy jeszcze raz spróbować ... z jeszcze większym strachem ale jednak pragnienie jest wielkie !

Dziękuję za tak ciepłe przyjęcie !!!
 
reklama
Hej dziewczyny!!

Już dawno obiecałam, że niebawem się ujawnię, ale jakoś mi schodziiii i schodziii...;-)

Więc ..

Witam Was serdecznie, jestem Agnieszka, mieszkam na śląsku.
Historię mam nieciekawą, co widać po suwaczkach..

Jestem w trakcie badań, żeby dowiedzieć się co jest ze mną nie tak..

Jak na razie wyszedł problem w badaniu trombofili, mianowicie:
obecność heterozygoty Ac dla mutacji A1298c w genie MTHFR

I widziałam, że podobny problem miała tutaj: karolcia81 która jest już szczęśliwą mamusią... I szukam kontaktu do niej, może ktoś pomoże??
Czy któraś z Was miała podobny wynik do mojego?

Pozdrawiam, dzięki!
 
Dorcia Plenitude na pewno pomoże jak tylko będzie coś wiedzieć. jak jej tylko mała pozwoli na pewno coś naskrobie :tak:
Pietrucha a pytałaś dziewczyn na poronieniach nawykowych? one tam mają większą wiedzę. Jak czytam jakie badania robią to mi się włos na głowie jeży...
 
Pietrucha WITAJ !!! Czy mogę zapytać w jaki sposób robiłaś badania...czy to badanie z krwi ??? Ale jestem ciemna w tym temacie ...:szok:
(*) (*) (*) dla Twoich Aniołeczków !!!
 
kwiatuszek - zadałam również tam dziewczynom pytanie.. Dzięki:*

Dorcia - dzięki za światełka :*
Tak - jest to badanie z krwi w kierunku Trombofili. Oprócz tego z genetyki robiłam oczywiście kariotyp i tu Dzięki Bogu i ja i mąż mamy ok.... I oczywiście szereg innych badań... A - badania robiłam prywatnie, bo czas oczekiwania na badanie na NFZ śląsku i w małopolsce to ok 8msc...
 
Pietrucha...szok 8 mcy ??? U nas wszystko jest nienormalne w tym temacie !!!
Czy możesz mi powiedzieć jaki jest koszt tych badań ???
Pytam bo w sumie nie wiadomo co u mnie było powodem zatrzymania rozwoju ciąży....

Dziewczynki przepraszam że pytam ale czy imiona waszych aniołków które odeszły przed 12 tc nadajecie intuicyjnie czy robiłyście badania płci ?
Nam proponowano odpłatnie wykonać takie badanie...ale odmówiliśmy ze względu na brak zarodka.
 
Ostatnia edycja:
A odpowiem na jeden konentarz u gory a tak pizno mialam usg bo ja robilam test ciazowy i bylam jux w 8 tygodniu nie wiedzialam wogulr ze jestem bo mialam lekki okres w ostatnim miesiacu... a czekalam vardzo dlugo na wizyte: / tez mnie martwilo to. Ale juz jest lepiej lekarz kazak sie pod koniec miesiaca starac: )
Moja koleżanka dowiedziała się o ciąży w 13tc, dwa miesiące plamiła i wzięła to za słabą @, a okazało się, że jest dzidzia, także nie miej czasem sobie nic do zarzucenia, zdarza się, że w ogóle nie podejrzewają mamy ciąży, a z terminami wiem jak jest ciężko trafić na już, bo sama w styczniu 2012 roku szalałam by się zmieścić przed 10tc.

Cześć dziewczyny.. nie wiem czy mnie pamiętacie, bo dawno tu nie zaglądałam..poroniłam 17.07.2013r.. potem 12.11 zaszłam drugi raz w ciążę..ale niestety wczoraj dowiedziałam się, że dzidziuś nie żyje.. :(
Także w ciągu 6 miesięcy straciłam kolejne maleństwo.. a teraz czekam na najgorsze..bo na zabieg znowu się nie zgodziłam..
mam ogromny żal, bo moja gin miała dać mi dodatkowo acard, ale w końcu nie dała ale stwierdziła, że mogła dać clexane...więc dlaczego go nie dała..??!
Jejuś, Ci lekarze są normalnie wredni, skoro nie dała, to po co w ogóle takie rzeczy Ci gadała później, gdybanie to niech sobie do kieszeni włoży. Zastanów się nad innym lekarzem i dla swojego spokoju może warto o leki wołać od początku i tak długo chodzić aż dostaniesz. Przykro mi ... :-(

Czy znajdzie się tu miejsce dla kolejnej mamuśki po stracie fasolki ???
Miejsca tu jest sporo, niestety i stety. Ja z zaśniadem nie pomogę. Dla Aniołka
[*]

Już dawno obiecałam, że niebawem się ujawnię, ale jakoś mi schodziiii i schodziii...;-)
Witaj, jejuś jakie Maleństwo, współczuję mocno, dla Stasia i jego rodzeństwa
[*]
Pisz do Karolci81 PW - jak nie odpowie daj znać, ściągnę Ci ją tutaj. :tak:

Dziewczynki przepraszam że pytam ale czy imiona waszych aniołków które odeszły przed 12 tc nadajecie intuicyjnie czy robiłyście badania płci ?
Nam proponowano odpłatnie wykonać takie badanie...ale odmówiliśmy ze względu na brak zarodka.
Większość imion nadawana jest intuicyjnie. :tak:
 
Dorcia - 400zł kariotyp od osoby, trombofilia - ja 450zł. Małż nie musi;) czyli tylko te dwa badania kosztują 1250zł.... A gdzie tam reszta?!
Nie robiłam badań podczas poronień dotyczący płci, po prostu uznaliśmy z mężem, że to naszej córeczki. On wybrał imiona.

Lilijanna - Dziękuję. Staś był maluteńki, miał 32cm i ważył 535g. Mój Najdzielniejszy chłopczyk :)
Napisałam dzisiaj do Karolci81, na razie cisza.. Oczywiście nerwy mnie zżerają ;) więc pewnie będę Cię zaczepiać z prośbą o ściągnięcie jej w trybie pilnym ;)
 
Pietrucha, za serce mnie sciska taka zelazna ręką jak patrzę na Twojego Stasia. Jesteś dzielna kobieta, to niewyobrażalne, przez co przeszlas. Obys jak najprędzej doczekała się zdrowego dzieciątka...
 
reklama
Dziękuje kochane...właśnie dowiedziałam się że mimo że nie pochowałam Aniołka mogłam go zarejestrować w USC...ale teraz to już musztarda po obiedzie. Nikt w szpitalu nie pytał czy będę rejestrować ? A może standardowo otrzymam akt zgonu ? Hmmm
 
Do góry