reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

WITAJCIE KOCHANE.

1 . 07 o 14.45 na swiecie powitaliśmy Jasia:-). 48cm, 2280kg.kruszynka,ale warto walczyć dla takich chwil... Ala zachwycona bratem,ja bardzo zmęczona i niewyspana,ale damy radę.pozdrawiamy

DSC_0173.jpg




DSC_0182.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0173.jpg
    DSC_0173.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC_0182.jpg
    DSC_0182.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 42
reklama
MisiaMonisia, po cichutku gratuluję :-) odpoczywaj kochana &&&&&&&&&&&&&&&&
kifsi, za wymarzone efekty pracy ;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&
agautrata, dziękujemy, że podzieliłaś się swoją historią i spokojnej/nudnej ciąży życzę :happy: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

karola, dobra robota :tak:słodziak z tego Jasia,że hej :-)


Do mnie dzisiaj powinna zawitać @ i zaczęłam plamić :-) to dobry znak, może w tym miesiącu żadnych przesunięć cyklu nie będzie. Oby!

Miłego dzionka dziewczyny :happy:
 
Misia ale wiadomość z rana :-):-) trzymam kciuki żeby wszystko było ok, weekend wypoczywaj a w poniedziałek do lekarza i na betaHCG &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Agautrata przykro mi, swoje przeszłaś, dla Aniołków (*)(*), wiesz ja też nie mogłam uwierzyć że drugi raz spotkało mnie to samo, ale teraz tak jak ty jestem w trzeciej ciąży i już w 3 trymestrze :-) córcia codziennie mnie okopuje i nie pozwala zapomnieć o sobie :-) tobie również życzę spokojnej ciąży &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& odzywaj się jeszcze do nas :-)

Karola słodziak Jasiu, jeszcze raz gratuluję, śliczny chłopak, szybko urośnie :-)

no i w końcu wczoraj przyszły wyniki z tego egzaminu z norweskiego: słuchanie i rozumienie tekstu zdałam na poziom B1 a pisanie i ustny - A2, czyli chyba dobrze :-) ale muszę nadal co jakiś czas zaglądać do książek bo teraz jak nie pracuję to praktycznie w ogóle nie mam okazji żeby mówić po norwesku więc jak nie będę ćwiczyć to szybko wszystko zapomnę...
 
Agautrata
[*] dla Aniołków, przykre co Cię spotkało...wiemy co czułaś i znamy ten ból. Oby tym razem się udało i ciąża przebiegała jak należy!!:tak:

Karola Jaś jest po prostu cudowny!! :tak: idealny do schrupania ;-) pewno chce się go tulić i cmokać :-D niech zdrowo rośnie maluszek słodziutki!!
 
Echhh nie mogłam powstrzymać sie od zrobienia suwaczka :-p A jaki "malusi" haha :-) Oby z dnia na dzień rósł....i tak do samego końca :happy2:

Do gina jadę w poniedziałek, zabiorę sie z bratową (chodzi do tej samej co ja)...bo ja niestety nie będę miała samochodu..mąż ma na rano do pracy....


Magdalena nie mam lutki...ale nic nie będę brała na własną rekę....poczekam do poniedziałku......:tak:
 
Misia najlepsze w suwaczku jest to że Fasolinka jest wielkości główki od szpilki!! :-) nasza maleńka forumowa Fasolinka Misiowa :tak::-D
czekaj cierpliwie poniedziałku o której wizyta? a jak tam plamienia? uspokoiło się czy dalej tak samo jak do tej pory?
 
reklama
Cos tam sie jeszcze pojawia raz na jakis czas...ale widzę ze ustępuje .

Wizyta? Hmm ciezko stwierdzic........rano muszę iść do pracy na 8:00 i stamtąd zadzwonie do przychodni czy gin mnie przyjmie (ale jestem przekonana ze tak)......i później bratowa po mnie przyjedzie.......to bedzie pewnie ok. 9:00. Ale dam znać co i jak po południu tzn. po 15-stej jak wróce z pracy.

"Maleńka Forumowa Fasolinka Misiowa" - haha ślicznie to ujęłaś Kochana.....dziękuje :* :-D
 
Do góry