reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

One super, że wszystrko przebiega prawidłowo :-)
Gsa przykro mi z powodu pierwszej straty. Zawsze jest lęk, to naturalne ale myśl pozytywnie.

Ja dziś rano zrobiłam test i niestety... Jedna krecha! Znów jestem zawiedziona :( Coraz bliżej do terminu wyznaczonego porodu, do któregonie nie dojdzie. Termin miałam wyznaczony na koniec maja, początek czerwca... Miałabym już wielki brzuch. Może to głupie, że to rozpamiętuję, ale jest mi smutno. Wiem, że mój przypadek jest beznadziejny... A ten dzisiejszy negatywny wynik tylko pogłębił mój smutek.
 
reklama
Smaki zycia ja tez mialam.termin porodu na maj... Prawie na dzien mamy wiem coc czujesz. Kochana uda sie i Tobie yrzeba tylko cierpliwosci ciut.... Choc wiem ze to nie jest latwe.
One... Ja dzis mam 8t i4dzien i czuje soe strasznie mdlosci mnie męczą i bol glowy... Do tego piersi bola sikanie co godzine no objawow fullll. Ale glowa najbardziej mi dokucza.
 
ewel, ja tak miałam w zeszłym tygodniu: nudności całymi dniami i ból głowy. Ale odkąd zaczęłam wychodzić na spacery i ogólnie siedziałam na świeżym powietrzu, na słoneczku - przeszło mi :tak: Nudności nadal mam, ale bez porównania. Piersi i sikanie to norma - przywykłam :tak:

smaki, przykro mi :-( a na kiedy masz termin @? dzisiaj?
 
Czesc Dzieeczyny

Swiatelko dla nowych Aniolkowych Mam [*] przykre jest to, ze przychodzi nam spotkac sie w takich okolicznosciach...

One
Podczytuje Was, ale weny do pisania brak...:/
Ja szykuje sie do kolejnej iui. W sumie to bedzie 5iesiac staran, w tym 3 iui..
Ehhhh jak o tym pomysle, to mi smutno.... i do tego te 38dniowe cykle....masakra..
Jutro mam wizyte wiec bede wiedziec co i jak.
A Ty kochana sie oszczedzaj i dbaj o Was;-) jak tak Was podczytuje, to z Twoich postow bije ogromnie pozytywna energia;-)

Misia, Angelstw
Ale przystojniaki Wam rosna;-)

Kifsi, Kinia
Kciuli na te ostatnie tygodnie&&&& w dwupaku;-)

Pozdrawiam Was wszystkie !;)
 
One jak już wspominałam to ciężko u mnie stwierdzić jednoznacznie kiedy planowany dzień @. Jednak ostatnią @ miałam 10 lutego, więc kolejna powinna już być. Piersi nabrzmiałe i strasznie wrażliwe. Test jednak rozwiał nadzieję.
 
Lumia podziwiam Cię. Ja po pierwszej iui sobie odpuściłam. Jakoś było mi ciężko. Nie wiem może kiedyś znów spróbuję, ale póki co... czekam... Trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za powodzenie. A gdzie się wybieracie do Gdańska? Bo ja swoją pierwszą iui miałam właśnie tam.
 
Cześc Dziewczynki!

OneMoreTime...dziękuję, że pytasz.
U mnie nic nowego, dziś 4 dc, oczywiście jak przyszła @ złapałam doła choć nie liczyłam wcale na ten poprzedni cykl, no ale same wiecie.
Biorę leki, do działań jeszcze trochę czasu.
czytam Was na bieżąco ale nie mam za bardzo o czym pisać,

Pozdrawiam was wszystkie!!!!!
 
reklama
One
Oby;-):-*

Smaki
No ja pierwsza, to na "lajcie" przeszlam, choc male rozczarowanie bylo. Za drugim razem juz lzy polecialy i strach, ze skoro podchodzac do iui i jeszcze "poprawiajac" nie udaje sie zafasolkowac to cos jest na rzeczy....a za pierwszym razem nawet sie nie staralismy....;(
Przerazac mnie zaczely moje dlugie cykle.....strasznie mi sie czas dluzy...
 
Do góry