reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

10 kwietnia to najgorszy dzień w moim życiu musiałam urodzić moją martwa upragnioną córkę w 36tc co dalej?nie wiem?jak mam zyc?badania nic nie wykazaly sekcja tez nie.
 
reklama
Duda..tak mi przykro [*]...:no:
Dla mnie rowniez 10 kwietnia jest tym dniem..
36tc co sie takiego wydarzylo ze juz na finishu? Trudno to pojąć...twoj bol jest napewno ogromny. Zostań tu z nami, wysłuchamy, wesprzemy słowem, doradzimy jak trzeba będzie.
Bądź dzielna Kochana!
 
Duda, strasznie mi przykro... na pewno jest Ci ciężko, wyobrażam sobie Twój ból... Trzymaj się dzielnie! światełko dla Twojej córeczko
[*]
 
Badania nic nie wykazały a ja nie rozumiem jak w dzisiejszych czasach to się mogło stać. Całą ciążę byłam pod lekarską, wszystkie badania wyszlyopiekawyszly dlatego szukam odpowiedzi co się stało?jak to jest mozliwe ze mojego dziecka nie ma ze mna?zaniepokoilam się ze nie czuje ruchow i niestety mialam racje.
 
Kochana ale nie mają przypuszczeń co mogło się stać nie wiem jakieś niedotlenie przez słabe przepływy czy np jakieś nadciśnienie?
 
gloria, szkoda :-( dziwne, że kilka testów pokazało bladą kreskę... Trzymam mocno kciuki za następny cykl &&&&&&&&&&&&&&&&& :-)

duda, zapalam światełko dla Twojego aniołka
[*] ewel ma rację, coś musi być na rzeczy...
 
Hej mamusie, nie piszę zbyt często ale czytam na bieżąco i cieszę się z wami z każdej pozytywnej wiadomości :-)
My mieliśmy zacząć starania w tym miesiącu ale nagle dopadły mnie takie wątpliwości że chyba odpuścimy... wszyscy na około (łącznie z ginekologiem, psychiatrą i psychologiem) mówią mi żebym jeszcze poczekała, żebym nie wybijała klina klinem i że jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie bo rany (psychiczne) się nie zagoiły. Mój mąż jest zdecydowany na dziecko bardziej niż ja i mówi żeby nie popadać w paranoję, że w końcu kiedyś musi być dobrze. Moje obawy pogłębiło jeszcze plamienie w środku cyklu... ostatnio po "miłym wieczorze" z moim mężem zauważyłam na wkładce różowo zabarwiony śluz i zastanawiam się czy to normalne- nigdy tak nie miałam.
 
reklama
Witam
mam pytanie odnośnie różnicy w wieku ciążowym na podstawie miesiączki i badania usg.
Mianowicie chodzi, o to, że według miesiączki jestem w 9 tc, natomiast podczas dzisiejszej wizyty, na której lekarz potwierdził mi fakt, że jestem w ciąży, podczas badania usg wyszło, że jest to około 6 tc, widać ciałko żółte, pęcherzyk i zarys tętna płodu. Powiedział, że mam się nie martwić, ale wyniki mam zrobić najszybciej jak się da i przyjść do położnej z wynikami i umówić się na wizyte w innej przychodni w której on przyjmuje bo mają lepszy sprzęt, żeby zweryfikować wynik, ale wizyta dopiero 12-06. Miała może tak jakaś mama?????
Dla wszystkich Aniołków
[*]
a dla nowych i przyszłych mam gratulację i powodzenia
 
Do góry