reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

20150517_184922.jpg
Cześć dziewczyny, wracam po długiej nieobecności i chcę Wam powiedzieć, że 14.05. o godz 19.45 urodziła się nasza Madzia :)
ma 54 cm i ważyła po urodzeniu 2950 g. Wczoraj wróciłyśmy do domu. Byłam w szpitalu równe 3 tygodnie bo lekarze nie chcieli mnie wypisać ze względu na rozbieżność między terminami porodu z USG i OM, no i ta cała hipotrofia... Ale mała zdrowiutka, cały czas po usg mi mówili, że ma malutki brzuszek i strasznie się martwiliśmy ale wszytko ok, dostała 10 pkt Apgar, tylko chudzinka z niej. Postarm się zaraz wkleić zdjęcie.
Przepraszam, że się nie odzywałam ale mój telefon jest za stary i nie mogłam nim wejść na stronę forum.
Mam nadzieję że u Was wszystko w pożądku.

Pozdrawiamy :)
 

Załączniki

  • 20150517_184922.jpg
    20150517_184922.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 64
Ostatnia edycja:
reklama
Kinia ogromne gratulacje!!!!
Madziu witaj na świecie Kruszyneczko:*

Kinia martwiłyśmy sie o Ciebie...ale dobrze że już jesteś/jesteście
:tak:
Tak jak Olasec napisała...nie ważne że córcia jest malutka, najważniejsze ze jest cała i zdrowa
:happy:

Jak się czujesz kochana?

OneMoreTime odezwij się...bo sie martwie !!!!!
 
Kinia281 - witaj Madziu na świecie! :-) buziulka słodka, do schrupania :-) mam nadzieję, że czujesz się dobrze :-) dużo zdrówka dla Was i trzymajcie się :-)

kifsi - dla Twojego brzdąca również wielkie dzień dobry :-) Chłopczyk duży, ale jak to powiedział mi jeden z lekarzy - dzieci większe to dzieci zdrowsze (chociaż nie wiem co ma jedno do drugiego) ;-)

OneMoreTime - jak po wizycie? Mam nadzieję, że zobaczyłaś swoje Maleństwo i wszystko jest w porządku :-) a co do serów pleśniowych i feta, ja też gdzieś czytałam że należy się ich wystrzegać - w ciąży unikam, ale jak najdzie mnie ochota to ze trzy razy oszamałam :-)

ja się zwolnieniuję drugi tydzień :-) poza tym nic nowego, plecy jak bolały tak bolą - a nawet bardziej... Dzidzia póki co się chyba jeszcze nie przekręciła do porodu, bo czuję ją po oby stronach, czyli pewnie nadal poprzecznie... ale wierci się skubana, że nie ma co :-)

Pozdrawiam :-)
 
Kinia, GRATULUJĘ ZDROWEJ CÓRECZKI - co jedna to słodsza :-)

Dziewczyny, na podglądaniu OK :happy: serduszko biło, dzidzia urosła ile trzeba od ostatniej wizyty a mimo to jestem jakaś niespokojna... nie wiem dlaczego...
Nie pisałam wczoraj, bo obiecałam J, że jak będzie wszystko dobrze, to pójdę z nim na mecz ręcznej :sorry:, no a później kolacja, wróciliśmy późno i już nie miałam siły komputera włączać. Dzisiaj zakupy, smażenie kotletów, pakowanie i odwożę go na dworzec :-(

Wklejam aktualne zdjęcie dzidzi...

20150519_143421.jpg
 

Załączniki

  • 20150519_143421.jpg
    20150519_143421.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 64
Ostatnia edycja:
OneMoreTime super, że z dzidzią wszystko dobrze, ciesze się bardzo. Ale ja też tak miałam jak Ty, że wracałam od lekarza i niby wszystko dobrze a czułam wewnątrz niepokój. Odrobinę uspokoiło mnie usg polowkowe:-)
Będzie dobrze, zobaczysz :-)
 
Kinia
Dobrze, ze sie odezwalas...Twoja nieobecnosc na forum bardzo mnie martwila....szczegolnie po Twoich ostatnich postach, ze cos z malenstwem nie tak....ufffff kamien spadl mi z serca;-)

Wielkie gratulacje Kochana;-) no i witam moja imienniczke na swiecie:-)
GRATULACJE raz jeszcze:-*
Rodzilas sn czy cc? No i jak sie czujesz?

One
Dla Ciebie rowniez gratki;-) super, ze Fasolka rosnie w sile:-)
 
Ech naszło mnie by do was zajrzeć .
Oj dzieje się tutaj dzieje .
Nie ma szans na kolejną dzidzię u nas ,ale pooglądać to ja zawsze bardzo chętnie .
Dziewczynki gratuluję wam tych cudów i tych kreseczek i fasoleczek .
Mi zostaje jedynie pomarzyć ,ale 3 to też dobry wynik .
Wpadam pochwalić się już 3 letnią Karolinką .
 

Załączniki

  • 20150419_102120.jpg
    20150419_102120.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 62
  • 20150425_215800.jpg
    20150425_215800.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 63
OneMoreTime no tak...ja zapomniałam że J. był w PL :baffled: Wybacz.
Echh najgorsze są te wjazdy :-(
Ale cieszę się bardzo ze z Maleństwem wszystko dobrze :tak: Niebawem kończysz 13 tc......ale czas zasuwa :-)
Jeszcze troszke i poczujesz pierwsze ruchy :-)


As jaka duza panienka z Karolinki :-).....Wszystkiego Najlepszego dla córci :* Przede wszystkim to duzo zdróweczka :*
Wybacz ze pytam...ale dlaczego nie ma szans na kolejną dzidzie?
 
reklama
Do góry