reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Bett dobrze pamiętam, ze masz córeczkę Martusie?? Jak miło widzieć znajome Forumki :)

Gloria ja byłam po lyzeczkowaniu. Odczekalismy do pierwszej miesiączki, a później oboje z mężem stwierdziliśmy, ze jeśli macica nie jest gotowa po prostu nie przyjmie zarodka. Dzięki Bogu moj zarodek właśnie ogląda bajkę :)

Alza co się stało? Zemdlalas??
 
Ja tez po lyzeczkowaniu po pierwszej @ miałam od gin pozwolenie i od razu udalo sie i mamy Jasia dzieki temu! :-)

alza trzymaj sie dzielnie!
 
Kroplówki podałam sobie sama. Byłam u gina i powiedział, że w takim stanie to już w poniedziałek powinnam być w szpitalu. Z usg wynika, że pęcherzyk jest za mały i wydaje się, że widać echo serca, ale bardzo słabo. Teraz już leżę w szpitalu, z badania wychodzi, że pęcherzyk ma odpowiedni rozmiar, echa serca nie widać, ale mówią, że tak może być, że jeszcze jest bardzo młoda ciąża. No i mdłości mam coraz mniejsze. Boję się, że wyjdę stąd w jednopaku :(
 
Dokladnie dlatego dziewczyny ja uwazam ze to czekanie po poronieniu to bzdura. Bo niby i po co. Tak jak mowicie, jesli organizm nie bedzie gotowy to zagniezdzenie sie nie powiedzie i tyle.
Alza a ktory to tydzien z twoich wyliczen?
 
alza Trzymam za Ciebie kciuki! Mi w szpitalu powiedzieli, że nie widać serduszka i że pęcherzyk jest za mały jak na ten etap ciąży - a był to 7/8tc. A ten kropek zaraz skończy mi 5 lat!
 
Alza &&&&& musi być dobrze

Gloria .... czekanie po poronieniu to bzdura o ile wyniki wszystkie są ok.
Ja musiałam odczekać 4 miesiące ze względu na toksoplazmoze. Mój organizm musiał wytworzyc przeciwciala i sam musiał zwalczyć chorobę. Dopiero po 4 miesiącach dostałam zielone światło (jak wyniki były dobre).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jasne ze tak Misia, to wlasnie mialam na mysli.


Alza &&&&& musi być dobrze

Gloria .... czekanie po poronieniu to bzdura o ile wyniki wszystkie są ok.
Ja musiałam odczekać 4 miesiące ze względu na toksoplazmoze. Mój organizm musiał wytworzyc przeciwciala i sam musiał zwalczyć chorobę. Dopiero po 4 miesiącach dostałam zielone światło (jak wyniki były dobre).
 
Do góry