reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

6tyg4d. Na pierwsZych 2 usg nie było nic prócz pęcherzyka i dziś już musi się coś pokazać. A po tym jak mnie nastraszyla na " prenatalnych " to boję się 1000 razy bardziej.
 
reklama
Ania będzie dobrze trzymam kciuki&&&
Dzwoniłam do gin i kazał spokojnie czekać fo tygodnia od odstawienia powinno się rozkręcić. .. w razie czego dzwonić
 
A może być tak ( już mi różne rzeczy chodzą po głowie ) ze ciąża się nie rozwija aale przez to ze biorę Duphaston to nic się niepokojącego nie dzieje ?
W poprzedniej ciąży nawet jak brałam dupka to plamilam.
Marta chyba musisz po prostu czekać niestety.
 
aaania ja bralam lutke od pozytywnego testu a pomimo to i tak zaczełam najpierw plamic a zaraz pozniej krwawic. Spokojnie bedzie dobrze. Trzymamy mocno kciuki!
 
Ania wszystko bedzie dobrze, na pewno serduszko bije jak dzwon, ja w 6t3d tez objawy mialam liche, dokladnie tak jak u ciebie poza piersiami i sennoscia to nic a na usg wszystko wyszlo idealnie :)
 
Ania to trzymam kciuki &&& co do duphastonu to jak zaczęłam plamić w pierwszej ciąży z powodu obumarcia płodu to w szpitalu dali mi właśnie luteinę żeby organizm sam rozkręcił coś przez 3 dni. Oczywiście nic nie rozkręcił i miałam zabieg...:/
Ale dziewczyny, tutaj pielęgniarki są takie kochane... Wiedzą że wymiotuję. Teraz przysnęłam chwilkę i się zrobiła pora obiadu to nie wparowały mi na salę z pełnym talerzem smażelizny tylko pani przyszła, obudziła mnie i pyta, czy troszeczkę zupki zjem takiej delikatnej. Przyniosła talerz i zamknęła za sobą drzwi. No cud kobieta!
 
Siedzę sobie u lekarZa i czekam. Mam za wysokie ciśnienie z nerwów...
Wierzę ze wsZystko jest dobrE ale już nie umiem wytrzymać żeby zobaczyć ze wsZystko jest ok.
Alza to dobrze ze takie fajne pielęgniarki tam są :) nic tylko się cieszyć ;);)
Gloria mam nadZieję :) musi nie ma innego wyjścia :)
 
ania napisz nam tu od razu po wizycie co i jak. Kciuki są!

alza fajnie ze babeczki masz tam ogarnięte! Baranek jest moim WSZYSTKIM :-)
 
reklama
Do góry