reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

20160630_151036.jpg
 

Załączniki

  • 20160630_151036.jpg
    20160630_151036.jpg
    558,9 KB · Wyświetleń: 465
reklama
Cześć jestem.
Ale jakoś weny brak. Wczoraj na wizycie wszystko ladnie i pieknie a rano zaczelam Plamic. Niby nie dużo, ale same wiecie jak to jest... Teraz wrocilam z pracy i leżę. Tak bardzo sie boje...
 
Kwiatuszku to moze byc po badaniu, mnie lekarka uprzedzala ze tak moze byc.
Moze i tak bo gmeral mi strasznie bo mam tylozgiecie i sam sie nawet śmiał ze mam ciążę na kręgosłupie :p do tego torbielkowate ciałko żółte wiec mówił ze moga zdarzyć sie plemienia i kazal wtedy brać wiecej progesteronu.
Gloria! Zdjecie mega ! Sie mi Buziaki tak śmieje jak dzieciatku :)
 
Gloria przepraszam, ze to napisze ale pierwsze zdjecie to niczym z Archiwum X [emoji23] jeszcze widze tam zlosliwy usmieszek mowiacy "sasasasasa" [emoji23]
Za to drugie to juz przypomina mi duszka Caspera :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paraplu bardzo mi przykro :-( naprawdę dużo przeszlas w tak krótkim czasie.

Gratuluję wszystkim dziewczynom udanych wizyt, mam nadzieję że i mi będzie dane niedługo cieszyć się z usg swojego maluszka :-)
 
Paraplu- no tez sie szczerze usmialam z niej, mam nadzieje ze to ujecie jest tylko takie kosmiczne a ze urodzi sie do ludzi podobna hahaha....wsadze to zdjecie do ramki na poprawe humoru w przyszlosci...

Aniolku oczywiscie ze sie doczekasz i to szybciej niz myslisz :))))
 
Gloria a nie masz jakiejs dziury w pamieci i Uczucia unoszenia sie oraz dziwnego swiatla towarzyszacemu lezeniu na zimnym stole nad ktorym stoja istoty z duzymi glowami i cienkimi paluszkami? [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gloria, zdjęcie mega :-) Mała co jak co, ale ma piękną okraglutką główkę. Ona pewnie ustawiała się do zdjęcia najlepiej jak potrafiła a ciocie się śmieją...Zobaczycie jaka maleńka będzie śliczna po urodzeniu!
 
Do góry