reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No Renata! Nareszcie! Miło Cię znowu widzieć! :) Ostatnio tak nam sypnęło dwoma kreskami na forum, że porodówki będą pękać w szwach za 9 miesięcy :D

Anik pasty bez fluoru nadają się dla piesków, ale nie dla ludzi... Ja wiem, że doktor google odradza i straszy, że fluor to trucizna, ale jednak nie... Liczy się ilość pasty nakładanej na szczoteczkę. Lepiej dać odrobinkę pasty o wysokim stężeniu niż dużo pasty o małym stężeniu albo zupełnie bez fluoru.

Dzięki Alza :) ja i tak nakładam zawsze kulkę wielkości zielonego groszku.

Renata83 fajnie, że znów do nas wróciłas :)
Jak się czujesz?
 
reklama
Renata super, że jesteś martwilysmy się.
Gratuluję synka: )
Bardzo się cieszę, że napisałas.
No i dobrze, że już u Was wszystko w porządku, a twój brat powinien się trochę nad sobą zastanowić ,a nie psuć ci nerwy ehh najważniejsze, że już jest ok.
 
Witam wszystkie ponownie ...
Na pytanie jak.sie czuje odpowiadam.ze.lepij niż super mimo ze.tyje z tyg na tydzien :-) ja tez sie ciesze ze moglam wrocic na.forum a "brat" uwazam ze istnieje sprawiedliwosc :-) pozdrowionka i milego popoludnia dziewuszki
 
Nie wiem jak zacząć ten wpis na forum może od tego że należę do grona mam aniołków jestem po trzecim poronieniu wszystkie trzy to poronienia zatrzymane w 6 tygodniu ciąży co prawda zawsze podczas wizyty w 7 bądź 8 tygodniu dowiaduję się o stracie. Każde poronienie zakończone łyżeczkowaniem. Po drugiej stracie lekarz zlecił mi wykonanie badań okazało się że immunodiagnostyka wykazała obecność przeciwciał antykardiolipinowych w klasie IgM i IGg. Czynnika V Leidena brak. Gdy zaszłam w ciąże po zrobieniu testu pojechałam do swojego lekarza dostałam Clexan acard folik. Niestety trzecią ciąże straciłam . Proszę o pomoc gdzie szukać przyczyny czy któraś z was miała podobną sytuację. Dziękuje
 
Cześć dziewczyny :)
Wreszcie wróciłam, wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.
W środę P zawiózł mnie do dziadków na wieś bo malował kaloryfery i nie chciał abym wdychała. Miałam czytać, odpoczywać - leżeć i pachnieć. Jak się okazało na każdy dzień babcia zaplanowała mi sporo zajęć, a to w czwartek zakupy na rynku, wizyta u kuzynek, potem u ciotki, potem wizyta u drugiej babci, potem okazało się że mamy pogrzeb w dalszej rodzinie więc musiałam babcię zawieźć, następnie przyjechali moi rodzice i byłam ich szoferem więc nie odpoczęłam wcale. Jakby tego było mało nie przespałam w całości żadnej nocy, moja babcia tak chrapie, że dach się trzęsie :p Do tego wiejskie powietrze mi służyło i pochłaniałam wszystko co znajdowało się w lodówce, aż boję się wejść na wagę. Od jutra odpoczywam :D

Renata wreszcie się odezwałaś :)

Magda witam i przykro mi bardzo, ja też jestem po 3 stratach. W badaniach wyszła mi tylko mutacja MTHFR i u mnie clexane zadziałał więc nie pomogę.
 
Cześć dziewczyny :)
Wreszcie wróciłam, wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.
W środę P zawiózł mnie do dziadków na wieś bo malował kaloryfery i nie chciał abym wdychała. Miałam czytać, odpoczywać - leżeć i pachnieć. Jak się okazało na każdy dzień babcia zaplanowała mi sporo zajęć, a to w czwartek zakupy na rynku, wizyta u kuzynek, potem u ciotki, potem wizyta u drugiej babci, potem okazało się że mamy pogrzeb w dalszej rodzinie więc musiałam babcię zawieźć, następnie przyjechali moi rodzice i byłam ich szoferem więc nie odpoczęłam wcale. Jakby tego było mało nie przespałam w całości żadnej nocy, moja babcia tak chrapie, że dach się trzęsie :p Do tego wiejskie powietrze mi służyło i pochłaniałam wszystko co znajdowało się w lodówce, aż boję się wejść na wagę. Od jutra odpoczywam :D

Renata wreszcie się odezwałaś :)

Magda witam i przykro mi bardzo, ja też jestem po 3 stratach. W badaniach wyszła mi tylko mutacja MTHFR i u mnie clexane zadziałał więc nie pomogę.

Fajnie ze jestes, juz sie zastanawialam gdzie sie podzialas! Jak sie czujesz?
Ja ci powiem ze juz na serio sie czuje jak na ostatniej prostej , brzuchem zawadzam o wszystko, ciezko mi i zle..najwygodniej mi na prawym boku ale wtedy mala sie wscieka... ugniata mi zoladek a najgorsze sa bole nog co wieczor! Za nic zasnac nie moge tylko wierzgam.. bylismy w srode na porodowce, ostatnia lekcja ze szkoly rodzenia, oprowadzili nas i pogadalismy o porodzie. Na mnie to jakos nie zrobilo wrazenia ale moj maz wyszedl blado zielony i kazal mi spakowac torbe do szpitala twierdzac ze on sam to nawet recznika nie znajdzie....

Renata- mowilam ze bedzie chlopak, juz imie wybrane??

Magda witaj, bardzo mi przykro z powodu Twoich strat, niestety nie pomoge bo moje problemy lezaly zupelnie gdzie indziej. Zostan z nami.
 
Magda Witaj. Zapalam swiatelko dla Twoich Aniołków (*). Bardzo mi przykro :( .....Przytulam Cię mocno :*
Niestety też nie pomogę, ponieważ jestem po jednej stracie gdzie przyczyną była toksoplazmoza.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry