reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Gloria - piekna nocka za Wami. Moj dzis konczy 7 miesiecy a najdluzej przespal 5.5 godz i to tylko raz. Tak sie budzi co 4h z zegarkiem w reku
 
reklama
Kitki lepiej co 4 niż co 1,5 :-)

Gloria zamiast spać, to czekaliście, aż się obudzi? :-D haha :-D

Mamcia a byliście u jakiegoś specjalnego fryzjera?
 
alza, pewnie masz rację. Nie pomyślałam, że to nie gotowane warzywa przecież....:baffled: póki pozostaje kasza manna z sokiem malinowym i malinami własnej roboty. No i dzisiaj pierwszy raz zupkę ogórkową Kai ugotowałam (a kiszonki też dobroczynnie działają :happy2: ). Niby mówiła "aaam aaam" jak jadła (zwykle tak mówi jak jej smakuje), ale nie zjadła za dużo. Może dlatego, że pierwszy raz zupkę jadła o konstystencji zupy, czyli wywar z warzywami.... no nic, jutro spróbujemy jeszcze raz, bo wyszło troszkę więcej, więc na 2 razy będzie.

gloria, super :-) :) oby to się coraz częściej powtarzało :happy2: Kaja zaczęła przesypiać noce jakoś na przełomie 3-4 miesiąca. Na początku pobudki ok. 5:00 a z czasem coraz później.

Dawniej tworzyłyśmy listę staraczek (każda wpisywała termin nie/spodziewanej @ i wiadomo było kiedy oczekiwać wiadomości, kiedy będzie robić test). Powinnyście tak zrobić, będziemy wiedzieć kogo, kiedy szczególnie dopingować :tak:;-) ;)
 
Ooo czyli nie jestem sama uff
Ja jestem taka niecierpliwa ,ze dzis poszlam na krew ,bo stwierdzilam ,ze w ostatniej ciazy juz mialam pozytywny test o tej porze(owu byla w mniej wievej sb-pn tydzien temu)
Wynik odebralam 2,80 czyli ciazy nie ma ,aleeee w czwrtek ide znow hahah
Moja przyjaciolka miala w mniej wiecej takiej samwj sytuacji wynik 2,55 a za5 dni 190 wiec licze na wzrost
 
reklama
funia Na moje oko coś się może dziać, bo beta hcg bez ciąży wychodzi około 0. I tak musisz poczekać do terminu miesiączki, by mieć pewność. Potrzymam kciuki ;)
 
Do góry