reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Angelstw Lili jest cudowna gratulacje kochana ;)

Ja wpadam na szybkości i u nas ok pozdrawiam Was wszystkie teraz mam więcej luzu to będę częściej mam nadzieję Wikus zdrowy my tez buziaki :*
 
reklama
Anglestw przesliczna coreczka[emoji5]

Agatush nawet dobrze,chociaz nie mam zadnych obajwow ,no ale moze za wczesnie,a nie pamietam kiedy wtedy mi sie zaczely[emoji4]
A Ty jak sie czujesz?jakies nowe objawy?kiedy idziesz zobaczyc serduszko?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak jak pisałam 07.02 idę na usg więc czas mi się dłuży okropnie..... Z objawów - oprócz tego że urzadzam namietne rozmowy z kiblem :-/ to to co było już wcześniej pozostaje bez zmian - piersi bolą i rosną, trochę zgaga doskwiera, ale to Pikuś w porównaniu z nudnosciami i wymiotami :-p spać mogę po 12 godzin jak nigdy [emoji23] [emoji23]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak jak pisałam 07.02 idę na usg więc czas mi się dłuży okropnie..... Z objawów - oprócz tego że urzadzam namietne rozmowy z kiblem :-/ to to co było już wcześniej pozostaje bez zmian - piersi bolą i rosną, trochę zgaga doskwiera, ale to Pikuś w porównaniu z nudnosciami i wymiotami :-p spać mogę po 12 godzin jak nigdy [emoji23] [emoji23]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

To dluzy Ci sie tak jak mi[emoji4]ja mam wizyte 03.02 i tez nie moge sie doczekac,tym bardziej ,ze ciagle plamie,czwrtek i piatek bylo mocniej a teraz jakby mniej ,to mnie najbardziej martwi.
Mdlosci narazie nie ma,w tamtej ciazy mialam ,ale ani razu nie wyniotowalam ,dlatego bardzo Ci wsoplczuje,no ale czego sie nie robi dla malutkiego szkraba[emoji5] ehh juz by sie chcialo byc chociaz po pierwszych prenatalnych


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak jak pisałam 07.02 idę na usg więc czas mi się dłuży okropnie..... Z objawów - oprócz tego że urzadzam namietne rozmowy z kiblem :-/ to to co było już wcześniej pozostaje bez zmian - piersi bolą i rosną, trochę zgaga doskwiera, ale to Pikuś w porównaniu z nudnosciami i wymiotami :-p spać mogę po 12 godzin jak nigdy [emoji23] [emoji23]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

A jak z jedzeniem masz jakies smaki lub zjiechecialas sie do czegos?[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To dluzy Ci sie tak jak mi[emoji4]ja mam wizyte 03.02 i tez nie moge sie doczekac,tym bardziej ,ze ciagle plamie,czwrtek i piatek bylo mocniej a teraz jakby mniej ,to mnie najbardziej martwi.
Mdlosci narazie nie ma,w tamtej ciazy mialam ,ale ani razu nie wyniotowalam ,dlatego bardzo Ci wsoplczuje,no ale czego sie nie robi dla malutkiego szkraba[emoji5] ehh juz by sie chcialo byc chociaz po pierwszych prenatalnych


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj to prawda.... Ale niestety musimy czekać - nic innego nam nie zostało. A mówią swojemu lekarzowi o tych plamieniach?

Pasjami jem banany i serek czekoladowy, ja mało co przyswajam niestety :-/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj to prawda.... Ale niestety musimy czekać - nic innego nam nie zostało. A mówią swojemu lekarzowi o tych plamieniach?

Pasjami jem banany i serek czekoladowy, ja mało co przyswajam niestety :-/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Musimy,musimy[emoji4] mowilam bo jak bylam tydz tem to juz mialam sluz podbarwiony ,potem na dwa dni sie pogorszylo i znow mniej,ale nie dzwonialam,bo na tym etapie chyba niewiele by mi poradzil,biore duphaston,staram sie odpoczywac no i coz wiecej[emoji20]

A obiad normalnie przelkniesz czy nie bardzo?mnie jeszcze nie odrzucilo kompletnie od niczego


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki :-) jak już wiecie Lilcia jest już u mojego boku [emoji1] przyszła na świat siłami natury wczoraj o 10:30 [emoji4] 3405g i 54cm. Jest kopią Jasia [emoji1] poród ekspres [emoji3] na porodówce bylam o 7:30 o 9:30 pełne rozwarcie i 10:30 tuliłam małą [emoji4] mieliśmy troszke problemow tuz po, bo łożysko nie chciało sie odkleic a jak już poszło to okazało się że blony plodowe sie postrzepily i zostaly w srodku dlatego musieli mnie wyczyścić [emoji52] to nie bylo miłe ale przeżyłam. Poród z pełną ochroną krocza, bez nacięcia, kilka delikatnych pęknięć na których mam po 1 szwie i ogólnie moge skakac jak młoda sarenka [emoji23] a oto i ona [emoji4] ta która sprawiła że osiągnelam pelnie szczęścia [emoji2]
1485150357-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekujemy za wszystkie kciuki, wsparcie i modlitwę [emoji2]

Wzruszyłam się. Piękna córka, GRATULUJĘ :*
 
Musimy,musimy[emoji4] mowilam bo jak bylam tydz tem to juz mialam sluz podbarwiony ,potem na dwa dni sie pogorszylo i znow mniej,ale nie dzwonialam,bo na tym etapie chyba niewiele by mi poradzil,biore duphaston,staram sie odpoczywac no i coz wiecej[emoji20]

A obiad normalnie przelkniesz czy nie bardzo?mnie jeszcze nie odrzucilo kompletnie od niczego


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zupy tak, mięso nie bardzo :-p ziemniaki też ok wszystko zależy jak mi zapachnie :-p

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry