reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mumtobe powiem Ci ,ze plamienia od poczatku takie same sredioobfite ale ciagle sa,raz ciemnieja,raz bledna ,maskara
Tez stracilam nadzieje,a widzisz jednak sie udalo.

Roxie ,dokladnie czas bedzie najlepszy[emoji4]ale wiem czym jest czekanie,pociesze Cie ,ze potem i tak ciagle bedziesz na cos czekac ,na pierwsza wizyte,na serduszko,na koniec pierwszego trymestru itd ,wiec czekanie Nas nie ominie hehe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A ktory masz tc jesli moge wiedziec i ile przyjmujesz luteiny? Lekarz cos mowi o tych plamieniach?
Ja w 6,7 dpo mialam tylko troche i w 8, 9 sie nasilily. Sa ciemnobrazowe i raz byly lekko podbarwione krwia. Caly cas czuje, ze jak tylko odstawie lutke to ze mnie chlusnie a dzis dopiero 9 dpo.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurcze, to nie wiem dlaczego plamie. Myslicie, ze 10 dpo na tescie cos juz moze wyjsc?? Czy lepiej czekac do 12?
Grrrrr... i jeszcze jakies przeziebienie mnie dopadlo [emoji26]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze, to nie wiem dlaczego plamie. Myslicie, ze 10 dpo na tescie cos juz moze wyjsc?? Czy lepiej czekac do 12?
Grrrrr... i jeszcze jakies przeziebienie mnie dopadlo [emoji26]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Mum mi wszędzie piszą żeby czekać.... więc lepiej poczekać chyba ? bo zrobiłam za szybko i się rozczarowałam a jeszcze nic nie przesądzone więc i Ty poczekaj może akurat te plamienia to nic takiego ja dopiero @ mam dostac jakos w sobote przy czym po łyżeczkowaniu cykl mi się skrócił i teraz nie wiem w którym dniu wystąpiła u mnie owl :/ i nic konkretnie nie moge sobie policzyć tylko mniej wiecej
 
Kurcze, to nie wiem dlaczego plamie. Myslicie, ze 10 dpo na tescie cos juz moze wyjsc?? Czy lepiej czekac do 12?
Grrrrr... i jeszcze jakies przeziebienie mnie dopadlo [emoji26]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Mum mi wyszedł facele juz w 9dpo ale różnie to bywa, do samej @ jest szansa :*
 
Mum mi wszędzie piszą żeby czekać.... więc lepiej poczekać chyba ? bo zrobiłam za szybko i się rozczarowałam a jeszcze nic nie przesądzone więc i Ty poczekaj może akurat te plamienia to nic takiego ja dopiero @ mam dostac jakos w sobote przy czym po łyżeczkowaniu cykl mi się skrócił i teraz nie wiem w którym dniu wystąpiła u mnie owl :/ i nic konkretnie nie moge sobie policzyć tylko mniej wiecej
Ja niby tez @ powinnam dostac w sobote (przy cyklu 30 dniowym). Machne test w piatek i sobote... jak bedzie negatyw to odstawiam lutke i czekam na @...

Wizyta w Polsce chyba nieunikniona... tu na badania nie mam co liczyc.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja niby tez @ powinnam dostac w sobote (przy cyklu 30 dniowym). Machne test w piatek i sobote... jak bedzie negatyw to odstawiam lutke i czekam na @...

Wizyta w Polsce chyba nieunikniona... tu na badania nie mam co liczyc.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja wróciłam z uk do pl bo lekarz nie chciał się mną zająć kiedy serduszko nie biło :[ powiedział że sama dojde do siebie i że w uk łyżeczkowanie nie jest zgodne z prawem . Wywaliłam kupe kasy na prywatna polską klinike bo o ang to nawet nie ma co mówić . W Pl okazało się że grozi mi ciąża zaśniadowa i zakażenie bo przez długi czas samoistnie nie poroniłam i zrobili mi zabieg dali leki później kontrola i wszystko wróciło szybko do normy jakbym tam została nie wiem co by było .
Teraz juz 3 miesiace po zabiegu badania mam idealne ... czekam na moje 2kreseczki wymarzone ale boje sie że @ mnie dopadnie :[
 
Ja wróciłam z uk do pl bo lekarz nie chciał się mną zająć kiedy serduszko nie biło :[ powiedział że sama dojde do siebie i że w uk łyżeczkowanie nie jest zgodne z prawem . Wywaliłam kupe kasy na prywatna polską klinike bo o ang to nawet nie ma co mówić . W Pl okazało się że grozi mi ciąża zaśniadowa i zakażenie bo przez długi czas samoistnie nie poroniłam i zrobili mi zabieg dali leki później kontrola i wszystko wróciło szybko do normy jakbym tam została nie wiem co by było .
Teraz juz 3 miesiace po zabiegu badania mam idealne ... czekam na moje 2kreseczki wymarzone ale boje sie że @ mnie dopadnie :[
Trzymam kciuki kochana [emoji110][emoji110][emoji110] kreseczki napewno sie pojawia.

A tutejsze ,,sluzba" zdrowia daje wiele do zyczwnia... lecze sie troche na wlasna reke, ale ile mozna. Jesli @ sie jednak rozkreci to we wtorek mam wizyte z polskim lekarzem i moze wyzebram badania hormonow.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymam kciuki kochana [emoji110][emoji110][emoji110] kreseczki napewno sie pojawia.

A tutejsze ,,sluzba" zdrowia daje wiele do zyczwnia... lecze sie troche na wlasna reke, ale ile mozna. Jesli @ sie jednak rozkreci to we wtorek mam wizyte z polskim lekarzem i moze wyzebram badania hormonow.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ok :* Kręćka dostane do końca tygodnia juz bym chciała wiedzieć no ale ;p
To przypilnuj sobie i nie daj sie spławić :) ale licze że i do Ciebie @ nie przyjdzie !
 
Do góry