reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Funia z Olkiem leżałam. Najpierw 14 tygodni rzygałam, więc leżałam trochę z zaleceń lekarza (plamienia), ale głównie z własnej niemocy. Później miałam dwa miesiące wychodnego, mogłam nawet na krótki spacer wyskoczyć ;-) Następnie zaczął napisać mi się brzuch a w 29 tc miałam rozwarcie na palec. Od tego dnia leżałam najbardziej płaskim plackiem, jaki możesz sobie wyobrazić, w szpitalu pod kroplówkami z tokolizy. Tam spędziłam miesiąc. Na urodziny wypisali mnie do domu:-) Do 36 tc leżałam takim samym plackiem w domu. Później do 38 tc mogłam trochę wstawać a na końcówce lekarz kazał mi szaleć. Więc szalałam, że hej! Przez ten cały czas leżenia moje mięśnie zanikły i wejście po schodach na piętro było wyzwaniem. W 41 tc doznałam nagłego przypływu sił i energii i praktycznie sama, w ciągu jednego dnia dokonałam przeprowadzki do nowego domu. Dźwigałam wory z ubraniami itd. Następnego dnia urodził się Olek :-)
 
baslan Piękny pęcherzyk, z pięknym zarodkiem! No to spokojnej ciąży! I niech będzie pełna objawów, oby tylko zakończyła się szczęśliwie. Z mdłościami nie pomogę, bo nie wiem co to ;-)

funia A jak ty się trzymasz?
 
@Magdalena26 a jak tam mala Ala?
U nas znowu ja jestem chora, choroba mi wrocila ze zdwojona sila i modle.sie zeby malej nie zarazic bo jutro ma miec szczepienie. Wczoraj caly dzien spedzilam w lozku a maz sie nia zajmowal to kolo 17 juz byl gotowy uciekac z domu :) dalam jej dynie pierwszy raz na obiadek i chyba jej nie podeszla bo nam poplakiwala az do nocy. Najlepiej toleruje zupe jarzynkowa wiec nie wiem czy sie powinnam jej trzymac czy probowac wprowadzac inne smaki?
 
@Magdalena26 a jak tam mala Ala?
U nas znowu ja jestem chora, choroba mi wrocila ze zdwojona sila i modle.sie zeby malej nie zarazic bo jutro ma miec szczepienie. Wczoraj caly dzien spedzilam w lozku a maz sie nia zajmowal to kolo 17 juz byl gotowy uciekac z domu :) dalam jej dynie pierwszy raz na obiadek i chyba jej nie podeszla bo nam poplakiwala az do nocy. Najlepiej toleruje zupe jarzynkowa wiec nie wiem czy sie powinnam jej trzymac czy probowac wprowadzac inne smaki?
Madzia wprowadzaj. Odstaw to co nie podeszlo a ze 2 tyg spróbuj jeszcze, może brzuszek dojrzeje. Mój z kolei je ze smakiem moje zupki nieco doprawione a tymi ze słoiczka pluje ;)
 
1487091175-aaaaaa.jpeg


Wg om 6t1d, mamy serduszko [emoji175]
Pozdrawiam Was wszystkie, idę dalej męczyć się z mdłościami [emoji13]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

@Baslan piękne wiadomości !!! <3 ja idę na usg 27 i marzę usłyszeć serduszko...eh boję się okropnie

@Calineczka24 3mam kciuki ! ja plamiłam delikatnie 3 dni przed spodziewaną @ i później pokazały się 2 kreseczki :)

@funia26 jak u Ciebie ? jak samopoczucie ? :*
 
Baslan gratulacje życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego finału; )

Ah wróciły wspomnienia moich początków ciąży .....

Teraz taki 2,5 roczny babel mi lata po mieszkaniu; )
 
Alza to rzeczywiscie mialas ciezko,tym bardziej ,ze jeden syn juz byl w domu[emoji4]
Jezeli zdecydujesz sie na 3 to zycze bezproblemowej ciazy[emoji5]

Witch dziekuje ,ze pytasz ,wczoraj mialam tylko lekkie brudzenie na bezowo wiec moze rzezczywiscie ten krwiak mi pekl,mam nadzieje,ze jutro sie czegos dowiem a narazie odpoczywam[emoji4]natomiast tyleczkiem i tak trzese i to pewnie nie skonczy sie przynajmniej do konca 1 trymestru[emoji20]
Roxie a Ty jak sie czujesz?[emoji4]

Baslan super fotka [emoji4]gratulacje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Funia no to dobrze że jest lepiej wszystko jest dobrze na pewno nadal trzymam kciuki.

Ja czekam na teściową bo jest u teścia w szpitalu zapraszalam ja na obiad powiedziała, że może wpadnie więc siedzę w domu potem wyjdę z młodym na spacer.
 
Do góry