reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@gloria6 Ala na szczęście ma tylko lekki katarek i to przezroczysty więc daję jej tylko wit C w kropelkach. Oczywiście ja ją zaraziłam bo miałam lekki katar :/
Wczoraj byliśmy u larynologa bo po urodzeniu strasznie jej z prawego uszka woskowina leciała ale jest wszystko ok. Jutro mamy wizytę u kardiologa.
Na jej niespokojne noce pediatra zaproponowała, że łatwo sprawdzić czy coś ją boli i kazała mi podać jej na noc pedicetamol, jeśli po nim będzie dobrze spała to będziemy szukać przyczyny bólu. Na szczęście spała jeszcze gorzej więc jestem spokojna że nic ją nie boli. Za to dzisiejsza noc była prawie idealna, Alę położyłam dopiero ok.22 bo późno wróciliśmy i do 2 spała bardzo mocno bez żadnego wiercenia, potem butla i troszkę się wierciła ale spała do 7:20. Więc już nie wiem co jest grane :)
Przedwczoraj pierwszy raz udało jej się przekręcić na brzuszek i oczywiście był ryk bo ona nie lubi leżeć na brzuszku :D W piątek planuje dać jej troszeczkę marchewki.
Wam życzę zdrówka :)

@OneMoreTime czy dobrze pamiętam, że Kaja jest na Nutramigenie LGG? Chciałabym zrobić Ali kleik ryżowy albo zagęścić jej na początek troszkę mleczko ale nie wiem w jakich proporcjach, pomożesz? :)
 
Obiecałam ,ze przesle jakies fotki ze slubu,wiec z nudów dodaje:)
 

Załączniki

  • IMG_5208.jpg
    IMG_5208.jpg
    201,7 KB · Wyświetleń: 103
  • IMG_6309.jpg
    IMG_6309.jpg
    242,4 KB · Wyświetleń: 102
  • IMG_7087.jpg
    IMG_7087.jpg
    273,2 KB · Wyświetleń: 101
@funia26 no widzisz w takim razie pewnie Twoje podejrzenia o krwiaczku się sprawdzą i będzie wszystko dobrze wierze w to mocno! wypoczywaj wypoczywaj :)
Ja póki co dobrze...przesypiam po pół dnia , wszystko dookoła śmierdzi i oczami bym zjadła całą górę a jak przychodzi do jedzenia to nie bardzo ;/ mdłości jeszcze jako tako nie mam . W sumie do czasu wizyty to chodzę jak burza jestem niecierpliwa wszystko mnie drażni ale to chyba ze strachu ... nie wiem co mnie czeka ciągle mam w myślach słowa z przed pół roku i nie chcę usłyszeć tego samego :(
 
Roxie a kiedy masz wizyte?wiem ,ze sie martwisz ,kazda z nas sie boi po naszych przezyciach ,ale mimo wszytsko trzrba byc dobrej mysli,bo tak na prawde zawsze moze sie cos wydarzyc .[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry