reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Agatush jestem zmienna jak choragiewka ,chyba juz mi lepiej i poczekam do nastepnego czwartku,no i 140 zl przeznacze na kosmetyczke bo moj pyszczek wyglada coraz gorzej[emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agatush jestem zmienna jak choragiewka ,chyba juz mi lepiej i poczekam do nastepnego czwartku,no i 140 zl przeznacze na kosmetyczke bo moj pyszczek wyglada coraz gorzej[emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Funia poczekaj z tą kosmetyczka jeszcze... U mnie na początku samym twarz to była masakra, a teraz z dnia na dzień jest coraz lepiej więc u mnie się sprawdza to że cisza sprzyja ładnej cerze ;-)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko u mnie problem pojawil sie po poronieniu,bylam juz dwa razy i sie polepszylo,a teraz znow mnie obsypuje,takze chyba mi sie nie poprawi,w maju ide na wesele i chce zaczac siw przygotowywac bo nie zdaze [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko u mnie problem pojawil sie po poronieniu,bylam juz dwa razy i sie polepszylo,a teraz znow mnie obsypuje,takze chyba mi sie nie poprawi,w maju ide na wesele i chce zaczac siw przygotowywac bo nie zdaze [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie po poronieniu też bardzo obsypalo właśnie.... Hormony.... Ale zrób tak żeby było dobrze :-)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Funia spoko luz :-D Hormony szaleją :-) Ja kiedyś się rozpłakałam, bo było czerwone ;-) Mąż zdębiał, patrzy na mnie... Nie chciał uwierzyć, jak powiedziałam, dlaczego ryczę ;-) Strach będzie już do końca życia. Czy ciąża będzie donoszona, czy poród przebiegnie prawidłowo, czy dziecko oddycha, czy nie jest głodne, czy mu ciepło, czy zimno, czy rozwija się prawidłowo, dlaczego trzyma głowę w lewo a w prawo nie chce, czy nie obcięłam za krótko paznokci itd. Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo &&&

Mamcia sto lat! :-D Dużo zdrowia, żebyś nie miała nawrotów choroby, żebyś mogła odstawić leki i pomyśleć o drugim dzieciątku :-) Żebyś wytrwała w swoim postanowieniu ćwiczeniowo- jedzeniowym :-) I spełnienia wszystkich marzeń :-*
 
Tylko u mnie problem pojawil sie po poronieniu,bylam juz dwa razy i sie polepszylo,a teraz znow mnie obsypuje,takze chyba mi sie nie poprawi,w maju ide na wesele i chce zaczac siw przygotowywac bo nie zdaze [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja teraz też mam koszmarny trądzik ( spowodowany poronieniem ), ale nawet nie przejmuję się tym .. mimo , że biorę ślub w kwietniu. Jedyne o czym myślę, to po ślubie zajść ponownie w ciążę, którą szczęśliwie donoszę. Ale ja mam trądzik już 12 lat, teraz po prostu przybrał mocniejszą formę .
 
reklama
Musimy być dobrej myśli :) też mam taki plan aby zacząć po 2 miesiącach. Tylko boję się że znowu poronie[emoji26]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ten strach jest najgorszy - ale kochane , skoro nie spróbujemy to na pewno nie mamy szans zostać mamusiami, więc warto próbować dalej i się nie poddawać. Mnie też paraliżuje strach - ja chcę zacząć starania za 3 miesiące - mam nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na ciążę . Ja porobię jeszcze trochę badań , nie mam zamiaru zagłębiać się w genetyczne na razie , to pierwsze poronienie( oby ostanie) i pierwsza ciąża.
 
Do góry