reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Magdalena mój tata (internista, lekarz rodzinny) mówi, że u tak małego dziecka, jak Staś nie występują bezobjawowe zapalenia płuc. Lekarz niedoświadczony może furczenia z góry błędnie zinterpretować jako furczenia z dołu. Można zawsze udać się po trzecią poradę. Czasami są niejasności w badaniu, czasami po dwóch dniach objawy się klarują i nie ma problemu z diagnozą.
Olek, jak był mały, tarł oczy i ziewał w gotowości do zabawy :-) Staś też czasami tak robi, ale potrafię odróżnić, kiedy jest śpiący.
Co do pieluchy, to chyba kwestia wprawy ;-) Olka potrafiłam przewinąć w locie na schodach, więc Staś ze skaczącą dupką nie robi na mnie wrażenia ;-)

Witch zaraz przypomina mi się, jak w moje urodziny Olek przywitał mnie pawiem puszczonym na moje plecy ;-)
 
reklama
Jak u mnie dzisiaj ? chyba ok...krwawienie już dużo mniejsze byłam odreagować... poszłam do kosmetyczki zrobić brwi bo już zarosłam jak borsuk i u fryzjera a co... bo już wyglądałam i czułam się jak 'g '... muszę dbać o siebie mimo wszystko w końcu mam faceta , który o mnie dba więc jest i moją motywacją żeby się posklejać do kupy i nie popaść w depresje ...
Czyli mówicie żeby nie czekać tylko próbować dalej ... @nafoczka ile cykli czekałaś ?
Cieszę się że u Ciebie wszystko ok ;) ja też nie chciałam czekać ale nie mam innego wyjścia.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Zapalam swiatelka dla wszystkich nowych Aniolkow (*)(*)(*)
Wasze historie sa tak smutne,ze czesto czytalam je i plakalam.
Za wszystkie dziewczyny,ktorym sie udalo trzymam kciuki i zycze nudnych 9 miesiecy.

Jestem,podczytuje,ale jakos weny na pisanie brak.Praca pochlonela mnie zupelnie.Z jednej strony ciesze sie,ze mam zajeta glowe.Przedluzyli mi umowe na rok,mam do konca stycznia 2018r.I tak sobie mysle,ze w planach mialam,aby zaczac sie starac wiosna,jak uda mi sie unormowac tarczyce,ale ta jak na zlosc szaleje,raz w dol,raz w gore,samopoczucie kiepskie,lapie doly,czasem w pracy siedze i zastanawiam sie,co ja tu robie,czuje,jakbym miala sieczke zamiast mozgu.Nie wiem co mam robic.Nawet gdyby udalo mi sie zajsc w ciaze,to jak to bedzie,raczej nie moglabym pracowac,umowe mam tylko na rok,co potem,umowa konczylaby mi sie jak bym byla na macierzynskim,co w takim wypadku?Ktoras z Was orientuje sie co w takiej sytuacji?
Powiedzcie mi jeszcze prosze,kiedy najlepiej badac prolaktyne i kortyzol?Ciagle jestem przeziebiona,mam kiepska morfologie,tsh tez do du....y.To Hashimoto tez daje sie fest we znaki.
Sorki,ze tak smece,chcialam sie wyzalic :sorry2:
 
hona Umowa terminowa musi zostać przedluzona do dnia porodu (o ile 12tc przypadnie przed końcem umowy). Potem przysługuje Ci zasiłek macierzyński. Rozumiem, że masz umowę o pracę a nie zlecenie.
edit. A jeśli umowa skończy Ci się na macierzyńskim, to do ZUS składa się dokumenty o wypłatę reszty macierzynskiego.
 
Jak u mnie dzisiaj ? chyba ok...krwawienie już dużo mniejsze byłam odreagować... poszłam do kosmetyczki zrobić brwi bo już zarosłam jak borsuk i u fryzjera a co... bo już wyglądałam i czułam się jak 'g '... muszę dbać o siebie mimo wszystko w końcu mam faceta , który o mnie dba więc jest i moją motywacją żeby się posklejać do kupy i nie popaść w depresje ...
Czyli mówicie żeby nie czekać tylko próbować dalej ... @nafoczka ile cykli czekałaś ?
Wtedy co zaraz zaskoczyło jedna @ to chodzi o to ze twoje hormony są wtedy jeszcze ciążowe :)
 
Hej dziewczyny
Zapalam swiatelka dla wszystkich nowych Aniolkow (*)(*)(*)
Wasze historie sa tak smutne,ze czesto czytalam je i plakalam.
Za wszystkie dziewczyny,ktorym sie udalo trzymam kciuki i zycze nudnych 9 miesiecy.

Jestem,podczytuje,ale jakos weny na pisanie brak.Praca pochlonela mnie zupelnie.Z jednej strony ciesze sie,ze mam zajeta glowe.Przedluzyli mi umowe na rok,mam do konca stycznia 2018r.I tak sobie mysle,ze w planach mialam,aby zaczac sie starac wiosna,jak uda mi sie unormowac tarczyce,ale ta jak na zlosc szaleje,raz w dol,raz w gore,samopoczucie kiepskie,lapie doly,czasem w pracy siedze i zastanawiam sie,co ja tu robie,czuje,jakbym miala sieczke zamiast mozgu.Nie wiem co mam robic.Nawet gdyby udalo mi sie zajsc w ciaze,to jak to bedzie,raczej nie moglabym pracowac,umowe mam tylko na rok,co potem,umowa konczylaby mi sie jak bym byla na macierzynskim,co w takim wypadku?Ktoras z Was orientuje sie co w takiej sytuacji?
Powiedzcie mi jeszcze prosze,kiedy najlepiej badac prolaktyne i kortyzol?Ciagle jestem przeziebiona,mam kiepska morfologie,tsh tez do du....y.To Hashimoto tez daje sie fest we znaki.
Sorki,ze tak smece,chcialam sie wyzalic :sorry2:
Prolaktyne 1-5dc zaś kortyzol do godz 8 rano
Jeśli chcesz wiedzieć więcej zajrzyj tu
Link do: Poronienia nawykowe - badania, przebieg
 
Wtedy co zaraz zaskoczyło jedna @ to chodzi o to ze twoje hormony są wtedy jeszcze ciążowe :)

Tylko nie wiem czy to nie będzie za szybko znowu ...bo zabieg miałam 9listopada później zaszłam zaraz po 2@ poroniłam 18lutego kolejna @ przyjdzie pewnie za jakies 4-6 tyg i znowu próbować? nie będzie to zbyt duże obciążenie dla organizmu? może teraz za szybko się postaraliśmy i dlatego poleciało sama juz nie wiem lekarz niby powiedział żeby odczekać jeden cały cykl czyli jak dostane @poczekać do następnej i wtedy...mam namieszane w głowie już co jest dobre co nie dobre czy to ma wpływ na coś czy tak miało byc po prostu ...
 
@nafoczka nigdy bym nie powiedziała, że niemowlę może wydawać takie dźwięki, moja Ala podczas snu też charczy, sapie i zdarzy jej się chrapnąć :D Zauważyłam, że dużo jej się śni i bardzo przeżywa to co dzieje się w dzień bo śmieje się w głos podczas snu i czasem robi podkówkę i płacze przez sen.
Zawsze byłam strasznym śpiochem i mogło się walić i palić a ja spałam jak suseł, teraz każdy ruch Ali w łóżeczku mnie budzi - macierzyństwo :)
 
Alza na prawde wyczuli moment na nauke robienia usg,az mnie skreca z nerwow,to nie byl dobry moment,grrr

Zdrowka dla Was wszytkich i dla dzieciaczkow[emoji4]

Roxie ja bym pewnie juz probowala przed miesiaczka,slyszlam mnostwo pozytywnych historii ,a jakby nie patrzec wszystko samo sie oczyszcza,ale to tylko moja sugestia [emoji5]

A co u Calineczki i Zanety?czemu sie dziewczyny nie odzywacie?jak tam staranka?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alza na prawde wyczuli moment na nauke robienia usg,az mnie skreca z nerwow,to nie byl dobry moment,grrr

Zdrowka dla Was wszytkich i dla dzieciaczkow[emoji4]

Roxie ja bym pewnie juz probowala przed miesiaczka,slyszlam mnostwo pozytywnych historii ,a jakby nie patrzec wszystko samo sie oczyszcza,ale to tylko moja sugestia [emoji5]

A co u Calineczki i Zanety?czemu sie dziewczyny nie odzywacie?jak tam staranka?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

@funia26 ja poczekam do kwietnia jednak :) teraz ze mnie spłynelo sporo to muszę trochę morfologie podgonic żelazo przede wszystkim żeby nie miec anemii a później dalsze staranka ojej co to będzie znowu milion myśli czy się uda , czy znowu historia się powtórzy ... marzę żeby było dobrze ale teraz juz niczego nie moge byc pewna
 
Do góry