reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

duphastron biorę 3x1, teraz mi wypada termin drugiej @, może to dlatego
przy drugiem poronieniu też miałam różowy sluz i dlatego sie bardziej boję
Poki nie ma plamien to ok, ale jak sie powtorza to moze zwieksz dawke. Ja tak zrobilam i plamienia ustaly (tfu tfu). Teraz biore 3x200mg profesteronu. Kiedy masz wizyte?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alza bardzo mi przykro :( mam nadzieje ze zdazylas sie pozegnac. Moj tata zmarl 4 lata temu a ja wciaz sie czuje jakby to bylo wczoraj. Trzymaj sie kochana!
 
Alza swiatelko dla Babci[*]
Trzymaj sie kochana
Agatush kochana tak sie ciesze[emoji7]dziewczyny popatrzcie Agatush tez miala ciezki rok,poronila dwa razy a teraz jest w porzadku,tez nie mogla zajsc jakis czas ale i dla niej wyszlo swiatelko[emoji5]
Dla Nas wszystkich wyjdzie,na pewno[emoji5]
Kiedys czytalam ,ze nasze Aniolki nie odchodza,one po prostu zmieniaja date przyjscia na swiat[emoji4]trzeba w to wierzyc

Zanatka kochana nie zalamuj sie bedzie dobrze,wiem ,ze nie da sie nie sprawdzac tempki itd ,u mnie sprawdzily sie testy owu,ale mimo wszystko strac siw najlepiej co dwa dni zeby nie przegapic owu a wtedy na pewno sie uda [emoji4]poza tym gin ostatnio mnie zaskoczyl jak powiedzial mi ,ze mam sie nie zalamywac bo jestem mloda i zdrowa i kazda taka kobieta ma 6-8 sznas w roku na zajscie w ciaze ,czyli wychodzi na to ,ze nie w kazdym cyklu jest owulka (przynjamniej ja tak to odebralam)oczywiscie po tym zdaniu zalamalam sie jescze bardziej heheh bo to zmniejszylo moje szanse o polowe[emoji38]ale na szczescie sie udalo i Wam tez sie uda mowie Wam
Cycuszki do przodu[emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roxi bardzo mi przykro że masz drugiego aniołka[*] nie wiem jak bym ja zniosła drugą stratę a ty widzę że jesteś silna kobieta dlatego szybko Cię spotka szczęście zobaczysz☺ trzymam za cb kciuki BardO mocno dziękuję dziewczyny za pocieszenie☺ Funia my w tym miesiącu po zakończeniu@ przytulalismy się dokładnie co drugi dzień dlatego myślałam że się uda a tu rozczarowanie, ale mam nadzieję że szybciej się uda bo o pierwszą ciaze staraliśmy się 6 miesiecy teraz tyle nie wytrzymam ehhhh.
 
Roxi bardzo mi przykro że masz drugiego aniołka[*] nie wiem jak bym ja zniosła drugą stratę a ty widzę że jesteś silna kobieta dlatego szybko Cię spotka szczęście zobaczysz☺ trzymam za cb kciuki BardO mocno dziękuję dziewczyny za pocieszenie☺ Funia my w tym miesiącu po zakończeniu@ przytulalismy się dokładnie co drugi dzień dlatego myślałam że się uda a tu rozczarowanie, ale mam nadzieję że szybciej się uda bo o pierwszą ciaze staraliśmy się 6 miesiecy teraz tyle nie wytrzymam ehhhh.

Sama nie wiem czy jestem silna...czasami sobie wmawiam ze jestem ale to nie tak :( po prostu póki jest szansa to mam nadzieję...tyle mi pozostało. Każda z nas ma w sobie żałobę która czuje tylko matka , nic nie zmieni tego co nas spotkalo , tego jak nam ciężko ale trzeba żyć dalej wspierać się wzajemnie :) wierzę mocno ze na nas też przyjdzie pora :*

Dziewczyny znalazłam ciekawy artykuł do poczytania pewnie nic nadzwyczajnego ale prostym językiem pisane i może niektórym podpowie co nieco
Link do: poronienia a tarczyca - poronienie.pl - Stowarzyszenie Rodziców po Poronieniu
 
A może uda nam się w tym samym miesiącu razem☺ hehe różnie bywa☺ w takim razie trzymajmy za siebie kciuki☺ fajnie ze jest ta strona, chociaż jest z kim porozmawiać, bo u mnie wie tylko mąż moja mama i rodzeństwo a z nimi nie bardzo rozmawiać krępuje się, tym bardziej że cały czas mówią że będę miała jeszcze dzieci a to nie rozmowa dalej nie chce mi się ciągnąć takich rozmów, niestety nie każdy rozumie co przeszlysmy
 
reklama
Do góry