reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@zosiak musi byc dobrze ,ja mialam krwawienie w 7tygodniu ,a plamie regularnie ze wzgledu na krawiaka.
Trzymam kciuki

@one ja bym probowala[emoji5]dasz rade ,my bedziemy Cie wspierac [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Funia 26 właśnie przeglądałam forum żeby dokopać się do informacji kiedy masz wizytę. Ale nie znalazłam :-( Jak się czujesz?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@agatush wizytuje w czwrtek okolo poludnia wiec szybciutko zleci[emoji4]
Czuje sie srednio (w sensie zmeczona jestem no i plamie) a zaczelismy odswiezac mieszkanie,niby malowalismy dwa lata temu ale kolory mi sie znudzily,no i kabine prysznicowa wymieniamy plus drzwi do jednego pokoju wstawiamy ,gdzie teraz bedziemy miec sypialnie,teraz mamy ja pietro wyzej co sie nie sprawdzi przy dzidzi bo schody sa bardzo strome,no i z duzym brzusiem nje bede tam biegac [emoji4]
Wczoraj cos porobilam,za to dzis mezus robi a ja leze[emoji4]
Nie moglismy tego niestety zrobic pozniej ,bo za tydzien znow ruszamy z budowa wiec juz na nic M nie bedzie mial czasu.
Gorzej ze sprzataniem po remoncie,porobie wszystko jak krwiak mi zniknie[emoji4]

A Ty Agatush jak sie czujesz?jak mdlosci?powiedz ,ze lepiej[emoji4]bo pewnie psychicznie Ci ulzylo po genetycznym[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
MisiaMonisia coz,morfologii nie mam najlepszej,hematokryt,hemoglobina poniezej normy.Od kwietnia jem tardyferon fol,i nic.Ciagle jestem zmeczona,nic mi sie nie chce,albo jestem nerwowa.Myslisz,ze powinnam jesc magnez?

Roxie ja tez nie jestem specjalistka,ja mam wysokie i aTg i aTpo,diagnoza niedoczynnosc tarczycy i Hashimoto.Musisz udac sie do endo,zrobic usg tarczycy.Niestety jest zaleznoc miedzy podwyzszonymi przeciwcialami a niepowodzeniami ginekologicznymi.I choc u mnie lekarz nie potwierdzil,ze poronilam dwa razy przez te choroby,to ja jednak mysle,ze tak.Niedlugo chcialabym zaczac starania,a moje przeciwciala aTpo przy normie do 60 wynosza ponad 2000.Wszystkiego sie odechciewa.
 
MisiaMonisia coz,morfologii nie mam najlepszej,hematokryt,hemoglobina poniezej normy.Od kwietnia jem tardyferon fol,i nic.Ciagle jestem zmeczona,nic mi sie nie chce,albo jestem nerwowa.Myslisz,ze powinnam jesc magnez?

Roxie ja tez nie jestem specjalistka,ja mam wysokie i aTg i aTpo,diagnoza niedoczynnosc tarczycy i Hashimoto.Musisz udac sie do endo,zrobic usg tarczycy.Niestety jest zaleznoc miedzy podwyzszonymi przeciwcialami a niepowodzeniami ginekologicznymi.I choc u mnie lekarz nie potwierdzil,ze poronilam dwa razy przez te choroby,to ja jednak mysle,ze tak.Niedlugo chcialabym zaczac starania,a moje przeciwciala aTpo przy normie do 60 wynosza ponad 2000.Wszystkiego sie odechciewa.

Ja już miałam usg robione i mam zapalenie tarczycy i niedoczynność wszystkie hormony w normie tylko to aTG prawie 110 norma ok 4 :< jutro idę się zapytać co z tym robić może inne tabletki albo coś sama nie wiem ale też myślę że moje poronienia właśnie przez tarczycę
 
MisiaMonisia coz,morfologii nie mam najlepszej,hematokryt,hemoglobina poniezej normy.Od kwietnia jem tardyferon fol,i nic.Ciagle jestem zmeczona,nic mi sie nie chce,albo jestem nerwowa.Myslisz,ze powinnam jesc magnez?

Roxie ja tez nie jestem specjalistka,ja mam wysokie i aTg i aTpo,diagnoza niedoczynnosc tarczycy i Hashimoto.Musisz udac sie do endo,zrobic usg tarczycy.Niestety jest zaleznoc miedzy podwyzszonymi przeciwcialami a niepowodzeniami ginekologicznymi.I choc u mnie lekarz nie potwierdzil,ze poronilam dwa razy przez te choroby,to ja jednak mysle,ze tak.Niedlugo chcialabym zaczac starania,a moje przeciwciala aTpo przy normie do 60 wynosza ponad 2000.Wszystkiego sie odechciewa.
Powiem tobie że magnez dobra rzecz. Ja brałam do rozpuszczalna w wodzie. I 100 % poprawy. Nie byłam taka zmęczona:)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już miałam usg robione i mam zapalenie tarczycy i niedoczynność wszystkie hormony w normie tylko to aTG prawie 110 norma ok 4 :< jutro idę się zapytać co z tym robić może inne tabletki albo coś sama nie wiem ale też myślę że moje poronienia właśnie przez tarczycę
Straszna różnica. 4 a 110?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny sytuacja jest taka nie krwawie narazie piersi mi troche opadly tak czuje a lekarz na wizycie nie wiele mogl mi powiedziec bo nie maja porownania bety a jak sie pytalam o wartosc to powiedzial ze niskie choc dopytywalam o liczbe nie powiedzial a i powiedzial ze zapisali sobie poronienie zagrazajace ciazy ale dalej daja mi leki na podtrzymanie ciazy co o tym myslicie
 
@agatush wizytuje w czwrtek okolo poludnia wiec szybciutko zleci[emoji4]
Czuje sie srednio (w sensie zmeczona jestem no i plamie) a zaczelismy odswiezac mieszkanie,niby malowalismy dwa lata temu ale kolory mi sie znudzily,no i kabine prysznicowa wymieniamy plus drzwi do jednego pokoju wstawiamy ,gdzie teraz bedziemy miec sypialnie,teraz mamy ja pietro wyzej co sie nie sprawdzi przy dzidzi bo schody sa bardzo strome,no i z duzym brzusiem nje bede tam biegac [emoji4]
Wczoraj cos porobilam,za to dzis mezus robi a ja leze[emoji4]
Nie moglismy tego niestety zrobic pozniej ,bo za tydzien znow ruszamy z budowa wiec juz na nic M nie bedzie mial czasu.
Gorzej ze sprzataniem po remoncie,porobie wszystko jak krwiak mi zniknie[emoji4]

A Ty Agatush jak sie czujesz?jak mdlosci?powiedz ,ze lepiej[emoji4]bo pewnie psychicznie Ci ulzylo po genetycznym[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak ulzylo psychicznie ale nie powiem żebym nie miała gdzieś cały czas z tyłu głowy stresu :-p taki nasz urok. A jeśli o samopocZucie takie fizyczne chodzi to różnie z tym bywa. Raz jest lepiej, raz gorzej. Mniej wymiotuje już ale porządnie :-/ jestem senna no i ostatnio doszły zawroty głowy, czuje się jak na mega kacu.... Pocieszać się cały czas ze lada moment koniec 1 trymestru i bardzo liczę na to że lepiej się poczuje :-*

Zazdroszczę Ci tego odświeżania mieszkania :-D my musimy się wstrzymać bo musimy auto wymienić i może uda nam się w lato odświeżyć pokój dla Maleństwa :-*

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
mfifi bede musiala pomyslec o tym magnezie,ale mysle,ze u mnie to jeszcze cos innego dziala nie tak jak powinno.

Roxie a masz stwierdzone Hashimoto?Podwyzszenie przeciwcial wskazuje na zapalenie tarczycy typu Hashimoto.Musisz znalezc dobrego endo,chyba,ze juz mam,moj jest do niczego,jestem na etapie poszukiwan.
 
Do góry