reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
A ile Ty roxie123 miałas w 5 tyg.

U mnie pierwsza ciąża przestała się rozwijać w 6 tygodniu dowiedziałam się w 8 wtedy beta miała ponad 30tys ale fasolka była za malutka na swoje tygodnie i nie było słychać serduszka miałam zabieg :< druga ciąża okazała się ciążą bezzarodkową pierwsza beta 12,5 po tygodniu prawie nic nie urosło było tylko 20 a był to 5tydz 4dzień ...następnego dnia już tylko 10 ale poronienie samoistne szczęście w nieszczęściu nie trzeba było zabiegu :<
 
MisiaMonisia nie przejmuj sie[emoji4]

Witch na szczescie farba w ogole nje smierdzi,nie moglismy czekac ,bo od nastepnego tygodnia kontynuejmy budowe[emoji4]

Kat gratulacje kochana[emoji4][emoji7]

Zosiak pocztek 5-ego tygodnia to masz na mysli 4t i iles dni czy 5t +dni
Ja taka bete mialam w 3.6 tyg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kat gratuluje i czekamy na detale i foto !

@OneMoreTime moze nikt inny sie ze mna nie zgodzi ale ja na Twoim miejscu bym nie starala sie o dziecko na sile. Samej bedzie Ci mega ciezo z dwojka maluchow. Jezeli maz nie planuje powrotu do kraju w najblizszym czasie to skup sie na Kai. Posiadanie rodzenstwa nie gwarantuje rodzinnosci. Moj brat mieszka 4 pietra pode mna a przychodzi do mnie raz na rok i to z laska.
Ja nie planuje rodzenstwa dla Marceli i nie mysle ze bedzie jakas pokrzywdzona z tego powodu. Ale to Twoja decyzja, jesli czujesz sie na silach to dzialaj :)
 
reklama
@nafoczka - dawid skonczyl 10 mcy ale jeszcze nie staje przy meblach. Dopiero zaczal sie przemieszczac po domu. Ale tak smiesznie na tylku. Nie raczkuje tak normalnie. Ale dawid jest duzy. Ubranka nosimy 92-98 i wazy prawie 13kg. Ma za ciezki tylek wiec szybko raczej nie pojdzie
 
Do góry