reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ponoc beta przyrosla nie eiem o ile bo dowiedziec sie w moim szpitalu czegos to cud maz sie dowiedzial ale sie nie ciesze puki co bo wiecie jak to jest z tym
 
Ponoc beta przyrosla nie eiem o ile bo dowiedziec sie w moim szpitalu czegos to cud maz sie dowiedzial ale sie nie ciesze puki co bo wiecie jak to jest z tym

No to super :) ale powinien przyjść lekarz i coś więcej powiedzieć ;/ wiem jak to jest ciężko sie doprosić ...
 
Ja już rozpalowana. To dopiero psikus.
No i pięknie. Gratulacje!

zosiak Nie trać więc nadziei! Owu mogła Ci się przesunąć i ciąża może być młodsza. A plamienie można uznać jako w terminie spodziewanej @.

roxie Nic się nie bój. Może znajdzie się winowajca strat i o kolejną ciążę będziesz znów mogła zawalczyć. Trzymaj się!
 
Ponoc beta przyrosla nie eiem o ile bo dowiedziec sie w moim szpitalu czegos to cud maz sie dowiedzial ale sie nie ciesze puki co bo wiecie jak to jest z tym
Zosiak to i tak cud ze cie przyjęli i cokolwiek robią. Ja jak byłam na tym etapie to nawet na IP nie chcieli mnie zbadać bo to tak wcześnie, bo do lekarza prowadzącego, bo i tak nic nie zrobią i takie tam... jak mnie raz czy drugi opiepszyli to mi się odechciało. Trzymam kciuki :*

@nafoczka - dawid skonczyl 10 mcy ale jeszcze nie staje przy meblach. Dopiero zaczal sie przemieszczac po domu. Ale tak smiesznie na tylku. Nie raczkuje tak normalnie. Ale dawid jest duzy. Ubranka nosimy 92-98 i wazy prawie 13kg. Ma za ciezki tylek wiec szybko raczej nie pojdzie
Kitki mój WikUs chętnie stoi i siada sam choć sam nie wstanie ale o raczkowaniu to raczej mogę zapomnieć :)
2017-02-25 12.24.14.jpg
I je wszystko jak koza :D
 

Załączniki

  • 2017-02-25 12.24.14.jpg
    2017-02-25 12.24.14.jpg
    99,2 KB · Wyświetleń: 128
Zosiak to i tak cud ze cie przyjęli i cokolwiek robią. Ja jak byłam na tym etapie to nawet na IP nie chcieli mnie zbadać bo to tak wcześnie, bo do lekarza prowadzącego, bo i tak nic nie zrobią i takie tam... jak mnie raz czy drugi opiepszyli to mi się odechciało. Trzymam kciuki :*


Kitki mój WikUs chętnie stoi i siada sam choć sam nie wstanie ale o raczkowaniu to raczej mogę zapomnieć :)
Zobacz załącznik 797253
I je wszystko jak koza :D
Na fajnego lekarza trafilam z tym przyjeciem ale moj prowadzacy lekarz przyjmuje dopiero o15 a ja krwawienia mialam o 23 w nocy a bylam po poronieniu juz i to nie dawnym wiec musza przyjac nie mialam gdxie isc tym batdziej ze moj lekarz tam pracuje
 
reklama
@nafoczka - moj jak go postawie to tez stoi ale sam nie wstanie. Siada sam. A ile Wikus wazy?
Niewiele ok 8 kg wiec to nie waga ciężka :) moj kleczy i podrzuca pupa :)
Na fajnego lekarza trafilam z tym przyjeciem ale moj prowadzacy lekarz przyjmuje dopiero o15 a ja krwawienia mialam o 23 w nocy a bylam po poronieniu juz i to nie dawnym wiec musza przyjac nie mialam gdxie isc tym batdziej ze moj lekarz tam pracuje
Ja jak poszlam raz to mi powiedziEli ze brzuch boli bo pewnie się przejadlam a za drugim razem z plamieniem nawet USG nie chciał zrobić a jak poprosiłam to się oburzyl ze do przychodni mam iść. .. e szkoda gadać
 
Do góry