reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mififi po zabiegu często się robią zrosty, blizny i czasem też grzej zajść w ciążę albo może się źle zarodek zagnieździć. Poza tym jest sie usypianym a to też ma zły wpływ na organizm. Ja po pierwszym poronieniu miałam zabieg a po drugim nie.

Zosiak jak się czujesz? wiadomo coś więcej? Miałaś jakies usg?

Roxie, funia jeju tak mi żal. Ja poroniłam 2 razy, raz w skończonym 13 tyg, a drugi w 6 tyg. Trzecia ciąża zakończona sukcesem. Ale uwierzcie mi, że długo bo chyba to połówkowego nie potrafiłam się cieszyć do końca bo byłam pewna, że się nie uda. Oczywiście 3cia ciąża od początku zagrożona, krwawiłam bo byłam w ciąży bliźniaczej ale jedno dzidzi w 8 tyg. zmarło i była walka o drugie dziecko. Cały czas się strasznie bałam. Tyle stresu mnie to kosztowało, że jak sobie przypomne to i się płakać chce. Od początku miałam straszne mdłości a od 8 tyg. rzygałam jak kot do końca ciąży. Tak dużo wymiotowałam, że czasem leżałam w łazience 2 godziny bo nie byłam w stanie się podnieść. Łyk wody powodował takie wymioty, że aż z żłócią i krwią. Czasami mialam mysli na co mi to itp, że już nie daje rady, dużo płakałam bo byłam wykończona ale te wymioty to była jednak dobra oznaka i to też mnie jakoś trzymało. Jak Misiu w 23 tyg. miał robione echo serca to wdedy uwierzyłam, że będzie dobrze. Wtedy też dowiedziałam się, że będzie chłopiec choć od początku czułam, że będzie synek. Poród koszmarny zakończony cesarką. Po 2 dniach okazało się, że Misiu ma wade serca i musi być pod aparatami i na intensywnej terapi. Swiat mi się wtedy zawalił. Myślałam, że go znowu strace. Ból okropny. Ale okazało się, że wada nie groźna a po roku dziurka zarosła się i nie ma śladu po ubytku. Piszę Wam to bo wiem co czujecie, jaki macie ból w sercu itp ale UWIERZCIE, ŻE WAM TEŻ SIĘ UDA I WSZYSTKIM TU DZIEWCZYNOM. Każda będzie tulić swoje maleństwo. Waże jest wsparcie w mężu/partnerze. Choć mój mąż mówi, że nie myśli o naszych Aniołkach a ja codziennie o nich myśle i proszę o opiekę nad bratem.
 
reklama
Beta wzroslo do 515 mam miec robione usg aby wykluczyc ciaze pozamaciczna jak nie wyjdzie to w pon maja robic usg
 
Ja też nie jestem za zabiegiem im więcej grzebią tym gorzej ... pierwszym razem musiałam mieć z przymusu niestety bo samo nie chciało ;/ teraz wszystko stało się naturalnie i szybko też doszłam do siebie fizycznie .
@Olasec to też masz za sobą całą masę przeżyć ale cieszę się że wynagrodzono Ci całe cierpienie i masz swoje dzieciątko :*
@funia26 to jest bardzo trudne przeżycie ale tak jak mówisz lepiej tak niż zabieg jednak :< przytulam :*
@zosiak czyli beta rośnie to dobrze ...hm daj znać koniecznie po usg ! 3maj się :*
 
zosiak To może jednak wszystko będzie dobrze? Pierwszy wynik miałaś chyba 280? To masz bardzo ładny przyrost! W ciągu 48 powinno wzrosnąć o 66% - a u Ciebie, jeśli dobrze liczę jest 85%! Może do zapłodnienia doszło później i stąd nic nie było widać na USG. Także trzymam za Ciebie kciuki!
 
Olasec biedaczko Ty tez swoje przeszlas [emoji20]wspolczuje,chyba umarlabym ze strachu po tym wszsytkim[emoji20]ciesze sie tylko ,ze dobrze sie to skonczylo

Roxie Ty tez musisz sie trzymac,jak sie czujesz teraz? Kiedy macie zamiar sie starac?

Zosiak mam nadzieje,ze jednak u Ciebie bedzie dobrze [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane jestescie ale martwia mnie moje piersi noe sa tak napuchniete jak przed szpitalem oby wszystko bylo dobrze leze ciagle w lozku nawet rzadko do toalety chodze po prostu nie wolno mi
 
Oj zosiak wiem co to przywiazanie do lozka:/ ale dla dobra dzidzi
A mozesz przypomniec mi teoja historie,bo z tego wszystkiego mam pustke w glowie?dlaczego pojechalas do szpitala?i ktora to ciaza?masz juz dzieciaczki?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj zosiak wiem co to przywiazanie do lozka:/ ale dla dobra dzidzi
A mozesz przypomniec mi teoja historie,bo z tego wszystkiego mam pustke w glowie?dlaczego pojechalas do szpitala?i ktora to ciaza?masz juz dzieciaczki?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To moja druga ciaza pierwsza poronilam ok 6 tyg teraz jestem w 5 tyg zauwazylam na papierze czerwona krew a potem plamienie ale wiedzialam co ostatnio bylo i poszlam do szpitala nie wiem czemu jestem taka slaba
 
reklama
U mnie też niestety pojawiło się plamienie później krew. I było to 2 tyg od pozytywnego testu . Jak w styczniu poronilam to krwawic zaczęłam po 3 dniach od pozytywnego testu. Wiec miałam nadzieję że będzie juz dobrze wtedy była bardzo blada kreska teraz natomiast była juz ciemna. Byłam u lekarza to mówił ze nic nie ma. Kazał odczekać aż Przyjdzie @. Cały czas brać kwas Wit D I luteine. Ale po co luteine teraz ?

Kolejna sprawa to ja mam grupę krwi brh- (rodzice i rodzenstwo mają plusy ) nie wiem jaka krew ma mój narzeczony w tyg pójdzie zbadać ale wiem ze jego rodzice są plusami. Istnieje prawdopodobieństwo konfliktu chyba co nie ? Czy ktoras z was miała taką sytuację ? Czy u którejś wszystko później było dobrze ?? :-)
 
Do góry