reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Olasec to moze rowno bedziemy sie wprowadzac[emoji6]bedziemy mogly sie wymienic pomyslami,o ile mamy podobny gust,ja to w ogole uwielbiam urzadzanie wnetrz[emoji7]

@Roxie troszke zazdroscze,ze jestescie juz tak daleko,przynajmniej masz czym zajac mysli teraz ,bo ja na ten rok nie mam nic do wybierania,przeciez nas protherem nie mam co sie duzo zastanwiac,dachowke tez juz wiem jaka chce,musze tylko porozgladac sie gdzie,co i jak[emoji4]

@masha na Krecie bylismy w Hersonisos a Wy?[emoji4]

@zosiak musze Cie chyba skopac po tylku,to nawet ja jestem mega optymistka i wierze ,ze MUSI w koncu sie udac !!!! Trzymam kciuki

Bylismy wczoraj prywatnie u gentyka,ale jak sie okazalo niepotrzebnie bo naleza nam sie badania,nie wiem jakie dokladnie ale na pewno mowila ,ze kariotypy,o reszte z wrazenia nie zapytalam,bo taka bylam happy jak Pani powiedziala ,ze mamy duze szanse [emoji16]
20 mamy wizyte ,znow u tej Pani ale na fundusz,na badania bedziemy czekac max 2 miesiace i na wyniki max 6 tyg ale starac bedziemy mogli sie juz jak tylko ginekolicznie bedzie w porzadku ,pod warunkiem,jezeli jestesmy gotowi ewentualnie wychowac chore dziecko,lub zdecydowac o zakonczeniu ciazy.
Tak powiedziala Pani doktor.
Takze jak hormony i inne badania ktore zrobimy za jakis miesiac beda w porzadku to od majoweczki na Korfu sie staramy[emoji12]licze na to ,ze drugi raz doswiadczylismy po prostu jak to mowia lekarze spontanicznej wady gentycznej niezaleznej od genow rodzicow.

Jestesmy dobrej mysli i mamy nadzieje,ze w koncu przytulimy nasze malenstwo[emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Funia a skąd ty jesteś? Albo inaczej, gdzie byłaś u pani genetyk?
@funia26 tak czytam czytam i przepraszam ale mam jakieś zaćmienie nie do końca zrozumiałam tego zdania :) " starac bedziemy mogli sie juz jak tylko ginekolicznie bedzie w porzadku ,pod warunkiem,jezeli jestesmy gotowi ewentualnie wychowac chore dziecko,lub zdecydowac o zakonczeniu ciazy. " czyli przed tymi badaniami ? kiedy nie znacie wyników jest takie ryzyko czy o co chodzi ? ;p
Hm myślę że skoro lekarze mówią o selekcji naturalnej to może faktycznie tak było bo mi też tak mówią ale badania robimy zeby nie było ze o czymś nie wiedzielismy . My w końcu we wtorek jedziemy zrobić te badania nasienia a 10 kwietnia udało mi się umówić na wizytę do lekarza zobaczymy co powie jeśli zleci dalsze badania lub każe odczekać to też wybierzemy się zrobić kariotyp i mutacje bo też już wiem że należy się na fundusz , a jeśli każe próbować to będziemy działać no cóż jakaś decyzja musi zapaść .
@Calineczka24 to też masz urwanie głowy ale już mam nadzieje wyszłaś na prostą z całym bałaganem :D współczuję mężowi i Tobie , bo facet jak mu coś jest to gorzej jak z dzieckiem ;p i zdrówka życzę oczywiście :) O i masz ...ja na Twoim miejscu bym odczekała i znowu zrobiła test ;p

Wiem że są tutaj kobiety wierzące i nie wierzące , ja należę do tych wierzących ale nie nadgorliwych czy nawiedzonych na pokaz ;p wierzę w cuda i że można uprosić łaski ...
Podzielę się z Wami pewną modlitwą może o niej słyszałyście ale ja dowiedziałam się niedawno i byłam zszokowana świadectwami . Z mężem zdecydowaliśmy się odmawiać i dobrze nam idzie ;p chociaż nie jest to łatwe zobowiązanie bo całość odmawia się 54 dni ale dla chcącego nic trudnego .
Mam nadzieję że nie zostanę wyśmiana ;/ oczywiście jest to kwestia wiary i indywidualna nikomu nic nie narzucam , nie reklamuje , nie musicie nawet zwracać na to uwagi ... po prostu chciałam się podzielić tym o czym sama nie wiedziałam
Dla zainteresowanych :
Link do: Jak odmawiać nowennę pompejańską?
Dzięki tej modlitwie (moim zdaniem) mam cudownego i zdrowego synka. Wszystko wskazywalo na ZD i na to.ze tej ciąży nie donosze. Odmówiłam cała leżąc od 20tc!
Wierzę w cuda bo o ciąży dowiedziałam się w pierwszy piątek miesiąca, w swoj 9ty pierwszy piątek :) oczywiście każdy ma prawo mieć swoje poglądy :)
 
U mnie to samo co u cb:happy2: tzn duża nadzieja i starania leci nam drugi miesiąc takich konkretnych starań tzn działamy co drugi dzien:tak:Zobaczymy kiedy nam się znudzi hehe a i jeszcze korzystam z testów owulacujnych i obecnie jestem w 13dc i nic także czekam na dwie grube krechy i działamy :szok: Zobaczymy co to będzie a ty Calineczka korzystalas może z takich testow?
Dziękuję cała darowizna ślubna poszła na tą kuchnię, Maz do końca nie był z tego zadowolony:angry:
Korzystałam i według kalendarzyka miałam owulację a testy tego nie pokazały :( Dostałam okres 11 dni przed czasem. Pokiełbasiło się z tym moim cyklem coś :(
Dziś kupię testy owu i znowu będę próbować.
Pomyślałby kto, żeby mieć dzidziusia to trzeba tyle starań,
Nie będę Nam tu wprowadzać smutnej atmosfery by MY do smutasów nie należymy ;)

Kochane miłego dnia, ja lecę do pracy, buziaki :*
 
@roxie lekarz sugerowal badanie nasienia i na poczatku M powiedzial ,ze nie ma problemu a potem doszedl do wniosku ,ze chyba jednak nie i poki co ja nie protestowalam,dla niego to krepujace i pewnie martwi sie ,ze cos jest nie tak.
A Wy jak myslicie ?badac nasienie?zawsze myslalam ,ze skoro zachodze to z plemnikami nie ma problemu bo dotrze ten prawidlowy,silny a slabe odpadna po drodze.Sama juz nie wiem,ale mam jeszcze czas

Dziewczynki ja korzystalam z testow owu i sprawdzaja sie,ale my i tak praktykowalismy przytulanki co drugi dzien od zakonczenia @,czasem codziennie ,nie do konca im ufajcie,ale ja owszem stosowalam i test owu pokazuje tez wczesniej ciaze niz ciazowy,ale musza byc dwie krechy jak na owu
W obu ciazach sprawdzialam[emoji4]

Ja nie chce zeby nasze strania byly z przymusu wiec bede sie starala ,jak za pierwszym podejsciem[emoji4]

Zosiak jak sie czujesz?dobrze pamietam ,ze dzis masz wizyte?

@nafoczka bylismy u Sodowskiej w Katowicach prywatnie,a na nfz mamy tez u niej tylko w Rudzie Slaskiej bo tam maja kontrakt[emoji4]
Mieszkam w Katowicach


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie lekarz sugerowal badanie nasienia i na poczatku M powiedzial ,ze nie ma problemu a potem doszedl do wniosku ,ze chyba jednak nie i poki co ja nie protestowalam,dla niego to krepujace i pewnie martwi sie ,ze cos jest nie tak.
A Wy jak myslicie ?badac nasienie?zawsze myslalam ,ze skoro zachodze to z plemnikami nie ma problemu bo dotrze ten prawidlowy,silny a slabe odpadna po drodze.Sama juz nie wiem,ale mam jeszcze czas

Dziewczynki ja korzystalam z testow owu i sprawdzaja sie,ale my i tak praktykowalismy przytulanki co drugi dzien od zakonczenia @,czasem codziennie ,nie do konca im ufajcie,ale ja owszem stosowalam i test owu pokazuje tez wczesniej ciaze niz ciazowy,ale musza byc dwie krechy jak na owu
W obu ciazach sprawdzialam[emoji4]

Ja nie chce zeby nasze strania byly z przymusu wiec bede sie starala ,jak za pierwszym podejsciem[emoji4]

Zosiak jak sie czujesz?dobrze pamietam ,ze dzis masz wizyte?

@nafoczka bylismy u Sodowskiej w Katowicach prywatnie,a na nfz mamy tez u niej tylko w Rudzie Slaskiej bo tam maja kontrakt[emoji4]
Mieszkam w Katowicach


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
AA ok. Jakoś mi się wydawało ze jesteś z podkarpackiego :) bo chyba ktoras jest :)
My nasienie badslismy ale jeśli nie chcesz "meczyc" faceta to po prostu kup mu profilaktycznie witaminy android, salfazin itp i zawsze coś go to wzmocni
 
Tak dziewczyny dzisiaj mam lekarza miedzy 17 a 18 wiec dam Wam znac niezaleznie od tego co mi powie nie nastawiam sie na pozytywy bo nie cgce byc rozczarowana wiecie dobrze ze do tych 3 miesiecy to nie ma sie z czego cieszyc zreszta cala ciaza to stres i obawy.
 
reklama
@nafoczka o proszę :) ja też wierzę dlatego zdecydowaliśmy na tą nowennę , czytałam wiele świadectw i nawet lżej mi jest teraz mam w sobie taką iskierkę nadziei , że gdzies ktoś czuwa nad nami i wszystko w końcu będzie dobrze :)
@funia26 ...wiem ,że to krępujące ...bo faceci to faceci wiadomo ;p ale w sumie skoro my kobiety poświęcamy się i robimy wszystko żeby mieć dziecko to mężczyzna też powinien się przełamać i dla dobra sprawy się zbadać przecież to nie boli :) ja tez sobie tak tłumaczyłam , że zachodzimy to wszystko jest ok , ale czytałam na innych forach różne przypadki , np. jak jest zbyt duża liczba plemników to też nie dobrze bo jest jakaś norma albo wystarczy że jest bakteria w nasieniu o której nie ma się pojęcia że jest i ten zarodek się nie rozwinie a wystarczy antybiotyk żeby ją zwalczyć , podobno "jakość" też ma wpływ nawet jeśli komórka zostanie zapłodniona to materiał może być kiepski itp itd .Jedne badania robi się z nasienia inne z krwi , mój M na szczęście nie miał żadnych przeciw tylko stwierdził , że jak coś jest na rzeczy lepiej o tym wiedzieć , być może nic nie wyjdzie i będziemy spokojni pod tym kątem . Jutro jedziemy i chłop będzie po stresach , jakoś sobie poradzi hehe :D dla mnie ważne są wyniki a na nie trzeba chwile czekać ;/ a badania robimy takie : seminogram , przeciwciała przeciwplemnikowe , i badanie chromatyny plemnikowej . Może Ci się akurat przyda na przyszłość :) I jak na razie koniec badań zobaczymy co powie lekarz bo jestem ciekawa tez jego opinii . Ja tak czekam na @ powinnam mieć w tym tyg w reszcie i też się zastanawiam jak to będzie żeby mi się znowu cykle nie popieprzyły ;/
@MisiaMonisia to będzie imprezka :) najlepsze życzonka dla maluszka oczywiście :* zdrówka dużo :* niech mamie rośnie :)
@Calineczka24 oj jest zachodu , nerwów , wszystkiego ... ale czego się nie robi żeby w końcu trzymać w ramionach mały cud :)
@zosiak daj znać po wizycie , jak tam ...3mam kciuki cały czas :*
 
Do góry