reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dr Dzierwa przyjmował w Holimedzie w Woli Dębińskiej na NFZ. Odszedł w styczniu. W listopadzie zdążył mi jeszcze zrobić laparoskopie a rok temu HSG właśnie w szpitalu. Odszedł w momencie gdy zaszlam w ciążę wiec ja zaczęłam prowadzić u Lekarki z Krakowa która przyjeżdża do mojego ośrodka. Teraz też będę do niej chodzić bo widzę ze ma świeższa głowę i pomysły. Uważa że pan Doktor powielał badania i nic nie robił. A ona jak mi powiedziała ze zrobi wszystko co w jej mocy żebym szybko zaszła w ciążę to nabrałam dużego zaufania.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dr Dzierwa przyjmował w Holimedzie w Woli Dębińskiej na NFZ. Odszedł w styczniu. W listopadzie zdążył mi jeszcze zrobić laparoskopie a rok temu HSG właśnie w szpitalu. Odszedł w momencie gdy zaszlam w ciążę wiec ja zaczęłam prowadzić u Lekarki z Krakowa która przyjeżdża do mojego ośrodka. Teraz też będę do niej chodzić bo widzę ze ma świeższa głowę i pomysły. Uważa że pan Doktor powielał badania i nic nie robił. A ona jak mi powiedziała ze zrobi wszystko co w jej mocy żebym szybko zaszła w ciążę to nabrałam dużego zaufania.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Jesli masz problem z zajscie kochana to dr przybycien sprobuj w tarnowie mowia o nim cudotworca :)
 
@Kwiatuszekk23 zapytam lekarza czy robić to badanie teraz bo tak stwierdziłam ,że kariotypy czy inne badania genetyczne zostawie na sam koniec jak juz kolejnym razem nie wyjdzie :< chociaz mam nadzieje że teraz będzie dobrze...
@Nusia123 ja 50km od Rzeszowa, też nie mam problemu z zajściem w ciążę tylko z jej donoszeniem
@funia26 nie wiem nie powiem Ci czy wszyscy powinni brac ...ja zamówiłam żeby jak najszybciej brać i nadrobić to czego nie przyswoiłam ...czekam niecierpliwie na wizyte u lekarza
 
Jesli masz problem z zajscie kochana to dr przybycien sprobuj w tarnowie mowia o nim cudotworca :)
Nusia ja problemu z zajsciem nie mialam. Tylko z utrzymaniem ciąży. Poszlam do dr z polecenia od Nafoczki bo jej Wikus tez Przybycienia. Nie znam drugiego takiego lekarza. Jak zaszlam w ciaze, wyprzytulal, wycalowal i przez cala wizyte mowil ze mnie Kocha ze zaszlam.w ciaze :) jak dla mnie Aniol nie lekarz. U mnie w Nowym Saczy placilam za wizyte u gina 150 zl a u niego 80 zł. A miejscowy gin mogl by mu buty czyścić. Zreszta same za siebie mowia kolejki jakie sa do dr. Dziewczyny wychodza z gabinetu o 2-3 w nocy a dr juz od 8 nastepnego dnia przyjmuje. Ciezko sie dostac na pierwsza wizyte. Z tego co mi mowily znajome ktore do niego poszly to termin na sierpien wrzesien.
 
@Kwiatuszekk23 zapytam lekarza czy robić to badanie teraz bo tak stwierdziłam ,że kariotypy czy inne badania genetyczne zostawie na sam koniec jak juz kolejnym razem nie wyjdzie :< chociaz mam nadzieje że teraz będzie dobrze...
@Nusia123 ja 50km od Rzeszowa, też nie mam problemu z zajściem w ciążę tylko z jej donoszeniem
@funia26 nie wiem nie powiem Ci czy wszyscy powinni brac ...ja zamówiłam żeby jak najszybciej brać i nadrobić to czego nie przyswoiłam ...czekam niecierpliwie na wizyte u lekarza
Roxi zrobisz jak uwazasz. Do niczego nie nawiam. Tylko mogę poradzic, a czy skorzystasz z porady to tylko od Ciebie zalezy.
 
@Kwiatuszekk23 Kochana powiem Ci tak póki co podleczę się pod kątem tej mutacji nadrobie te witaminy kwas foliowy i wg , może z tymi zastrzykami uda się donosić ciekawi mnie też co lekarz powie . Jesli się nie uda to już będę szukac przyczyny gdzie się tylko da :< musze zbadać homocysteine bo podejrzewam że pewnie mam wysoką . I tak mi się trochę rozjaśniło wszysto bo do tej pory nie wiedziałam że mogę miec coś takiego . Jeszcze mam nadzieję ,bo dziewczyny pisały że też to mają i dzieci mają zdrowe i wg :)
 
Dziewczyny powiem Wam ze ja juz nie wierze ze jeszcze bede w ogole miec dziecko :/ nie mam nadzieji owszem zdarza sie tak ze sie zachodzi w ciaze prawidlowa ale znajac te moje szczescie to nie bylabym ja.
 
Dziewczyny powiem Wam ze ja juz nie wierze ze jeszcze bede w ogole miec dziecko :/ nie mam nadzieji owszem zdarza sie tak ze sie zachodzi w ciaze prawidlowa ale znajac te moje szczescie to nie bylabym ja.
Kochana widzę że tracisz wiarę. Zobaczysz zostaniesz mama . Będziesz miała swojego malucha. Wiem że teraz to wszystko jest ciężkie strata i wogole.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@zosiak ja też jestem teraz trochę negatywnie nastawiona i mam dosyć , ale nadzieję mam jeszcze i będę próbować , za dużo mnie to kosztowało do tej pory nerwów stresu pieniędzy i wszystkiego żebym odpuściła...
 
Do góry