reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Katarina a który masz dzień cyklu?
Ja dziś robiłam test owulacyjny i mniej pozytywny. Wrzucę zdjęcie dla porównania.
Test ciążowy z ciekawości robie jutro.
IMG_20170330_102402.jpg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20170330_102402.jpg
    IMG_20170330_102402.jpg
    80,7 KB · Wyświetleń: 238
reklama
Katarina a który masz dzień cyklu?
Ja dziś robiłam test owulacyjny i mniej pozytywny. Wrzucę zdjęcie dla porównania.
Test ciążowy z ciekawości robie jutro.
Zobacz załącznik 800810

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Margotka 17 dzien, z tym, ze po odstawieniu antykoncepcji miałam nieregularne cykle wiec tak naprawdę teraz po poronieniu i zabiegu trudno stwierdzić jak długi mam cykl.
 
@Kwiatuszek i wiesz co to mnie wlasnie boli...ze tak na prawde stac nas ,ale po co skoro lekarz mowil ,ze mic zlego sie nie dzieje,bo to pewnie przypadek .
Ja bym poruszyla niebo i ziemie ,zebysmy mieli dziecko,tym bardziej ,ze oboje chcielismy
Taka awantura byla ,ze przeciez lekarz powiedzial co zbadac i ,ze po co ja jakies glupie forum czytam.
Twierdzi ,ze narzie to moze w ogole powinnismy sie wstrzymac bo ja chodze tylko smutna i przygnebiona i najlepiej niepotrzebnie wydawalabym tylko kase[emoji15]
Odechciewa mi sie wszystkiego na prawde.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana to możne zmienić lekarza?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Katarina91 tak zrobie[emoji5]
Jakbym slyszala mojego P,jak sie nie uda znow to zrobimy,czy ono zwariowali... to my kobiety nosimy to malutkie serduszko pod naszym sercem.... to my lezymy w szpitalu.... ehh
Nawet wygarnal mi ,ze jak wrocilam w zeszly pon od gina to tak sie stresowalam ,ze bede miala zabieg i w sumie nie wiadomo po co bo go nie mam,nie wiedzialam czy wyjsc z domu czy co mam zrobic,ale nie znam go od tej strony
Powiem Wam ,ze ja na prawde dobrze to wszytko znosze,jestem mila,staram sie zyc normlanie,wiadomo mam gorsze dni,ale nie robie jakis awantur ,albo scen,czasem poplacze lub sie pozale ale chyba mam prawo?
Nie poznaje go...
Tyle lat razem,a teraz czuje jakby sie oddalil[emoji20]albo ja mam jakies kiepskie dni i mi sie wydaje

@mififi on sugeruje sie gentykiem,a tego juz nie zmieniam.
Najwyzej zrobie badania z podpowiedzi dziewczyn a nie lekarza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Katarina91 tak zrobie[emoji5]
Jakbym slyszala mojego P,jak sie nie uda znow to zrobimy,czy ono zwariowali... to my kobiety nosimy to malutkie serduszko pod naszym sercem.... to my lezymy w szpitalu.... ehh
Nawet wygarnal mi ,ze jak wrocilam w zeszly pon od gina to tak sie stresowalam ,ze bede miala zabieg i w sumie nie wiadomo po co bo go nie mam,nie wiedzialam czy wyjsc z domu czy co mam zrobic,ale nie znam go od tej strony
Powiem Wam ,ze ja na prawde dobrze to wszytko znosze,jestem mila,staram sie zyc normlanie,wiadomo mam gorsze dni,ale nie robie jakis awantur ,albo scen,czasem poplacze lub sie pozale ale chyba mam prawo?
Nie poznaje go...
Tyle lat razem,a teraz czuje jakby sie oddalil[emoji20]albo ja mam jakies kiepskie dni i mi sie wydaje

@mififi on sugeruje sie gentykiem,a tego juz nie zmieniam.
Najwyzej zrobie badania z podpowiedzi dziewczyn a nie lekarza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
@funia26 a ile poronień macie za sobą? Ja jak sobie pomyśle, ze tak miałoby znowu byc to mi sie odechciewa starań, a wiem ze jeśli zrobię jakieś badania to chociaż sama bede trochę spokojniejsza.
 
@funia26 my mamy za sobą jedno, ciąża obumarła w 6 tygodniu, dowiedziałam sie dopiero gdy powinnam byc w 9 tygodniu :( także prawie 3 tygodnie chodziłam z ta nieświadomością ... mi sie wydaje, ze to moze byc niewydolność ciałka żółtego na tym etapie, za niski progesteron wiec planuje tez to zbadac
 
Katarina ja dwa. Ciąża obumarla w 8/9 a ja w 11..
Dziewczyny mam pytanie. Czy jeśli dostane okres wtedy co mam wizytę to lekarce uda się zrobić usg?
Czy to zupełnie nie będzie mieć sensu..

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@...Margotka9022... a podczas ciąży miałaś jakieś dolegliwości? Czy to wyszło na rutynowym badaniu usg? Zrobić usg moze podczas miesiączki, tylko pytanie czy będzie chciała i wydaje mi sie, ze jednak lepiej wszystko będzie widać po miesiączce.

@funia26 Ty kochana badalas progesteron i wyszedł w porzadku? Kiedy najlepiej zbadac?
 
Do góry