reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Katarina91 tak zrobie[emoji5]
Jakbym slyszala mojego P,jak sie nie uda znow to zrobimy,czy ono zwariowali... to my kobiety nosimy to malutkie serduszko pod naszym sercem.... to my lezymy w szpitalu.... ehh
Nawet wygarnal mi ,ze jak wrocilam w zeszly pon od gina to tak sie stresowalam ,ze bede miala zabieg i w sumie nie wiadomo po co bo go nie mam,nie wiedzialam czy wyjsc z domu czy co mam zrobic,ale nie znam go od tej strony
Powiem Wam ,ze ja na prawde dobrze to wszytko znosze,jestem mila,staram sie zyc normlanie,wiadomo mam gorsze dni,ale nie robie jakis awantur ,albo scen,czasem poplacze lub sie pozale ale chyba mam prawo?
Nie poznaje go...
Tyle lat razem,a teraz czuje jakby sie oddalil[emoji20]albo ja mam jakies kiepskie dni i mi sie wydaje

@mififi on sugeruje sie gentykiem,a tego juz nie zmieniam.
Najwyzej zrobie badania z podpowiedzi dziewczyn a nie lekarza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli kochana to będzie dla Twojego spokoju zrób te badania. Czyli genetyk mówi że badania zbędne?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej laski

U nas fajnie pogoda dopisuje puki co wszyscy zdrowi tylko ja czuję się trochę gorzej przez to przesilenie wiosenne, ale jestem pod kontrolą lekarza źle to znaczy że mam lekkie doły ale walczę z tym ćwiczenia mi bardzo pomagają po wysiłku lepiej funkcjonuje i więcej mi się chce będę się starała odzywać ale muszę się trochę skupić na sobie i Wikim żeby wszystko było Oki.

Ćwiczę nadal teraz skalpel od jakichś 2 tygodni chyba czas mi szybko upływa dużo zdrówka dla Was i trzymajcie się dzielnie szczególnie nasze świeże Aniolkowe mamusie buziaki ;*
 
Katarina ja brałam luteine i pewnie przez to nie miałam żadnych plamien. Miałam normalne dolegliwości. Nudności i wstrętny slinotok. Usg zrobiła bo prosiłam. Miałam źle przeczucia od kilku dni. Przez 10 minut próbowała znaleźć akcje serca. W 7 tygodniu serduszko biło pięknie i dzidziuś rozwijał się perfekcyjnie. Nigdy nie zapomnę usg na którym Maluszek się nie ruszał i nie widać było wykresu tętna..
O okres pytałam bo jeśli faktycznie występowała by u mnie owulacja to okres powinnam dostać za dwa tygodnie czyli akurat na wizytę. Mam nadzieje ze mi się przesunie do przodu troszeczkę i uda się to usg zrobić.
W kalendarzu mam wpisane 30.03, godzina 17, usg genetyczne...
[emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@funia26 pogadaj ze swoim M na spokojnie przed snem co czujesz i jak odbierasz jego słowa , uznaj to może za okres przejściowy , wytłumacz mu że lekarze często zbywają i dużo kobiet szuka przyczyny na własną rękę , czasami coś wychodzi czasami nie , ale dzięki badaniom wykluczamy rzeczy ,których nie jesteśmy pewne , poza tym jak same o siebie nie zadbamy to kto ? na pewno nie służba zdrowia ...dla lekarza jesteśmy jedną z wielu pacjentek , często to my lekarzom podpowiadamy co może być . Wiadomo lepiej aby przyczyną była selekcja naturalna ale ileż można myśleć i kończyć kolejne ciąże niepowodzeniem ;/
@mfifi04 też jestem po 2 poronieniach :< 8tydzień i 6tydzień
 
Margotka przykro mi kochana, ale będzie dobrze. Z tego co pamietam czekasz na wizytę i zalecenia lekarza ile macie czekać ze staraniami? Planujesz robić jakieś badania? Ja tez miałam złe przeczucia z tym, ze ja dostałam lekkiego plamienia w sobotę, lekarz kazał brać Duphaston i leżeć i w poniedziałek na wizycie okazało sie ze ciąża sie nie rozwija :( miałam to gdzieś z tylu głowy, ze moze byc źle, ale nie aż tak i starałam sie myśleć pozytywnie

Mififi a Ty kochana masz za sobą jedno poronienie? Robiłaś jakieś badania?

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Katarina badań genetycznych nie robie. Skoro mam jedno dziecko to wychodzę z założenia że to po prostu wypadek. Co innego tfu tfu tfu jeśli to znów się stanie. Za dwa tygodnie wizyta i zobaczymy co lekarka mi powie. Mam nadzieje ze pozwoli od następnego cyklu. Przerwy robić nie będziemy no chyba ze będzie wskazana. Nie chce zwlekać dłużej niż jest to konieczne. Julka będzie mieć 5 lat. Chciałam mieć dzieci z różnicą wiekowa 3 lata.. no nie wyszło.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamcia to trzymamy kciuki za Was. Zeby nie choroba nie dawala o sobie znac!!! I zajmuj sie soba! Jak bedziesz gotowa yo czekamy :)

Dobrze że moj m nie mial takich obiekcji. Po prostu mu powiedzialam ze wiecej juz nie udzwigne. Ciaza z Adamem tez nie byla perfekcyjna. Plamienia, krwotok, skurcze. Ale jest!!!

Margotka mi dr Przybycien tez odradzal robienia kariotypow skoro mamy zdrowe dziecko. Ale ja i tak zrobiłam. Wyszly ma.kariotypy prawidlowe. Ale mamy oboje z M jakies dodatkowe satelity w hromosomach ktore moga powodowac wady. Ale ja robilam w Rzeszowie to badanie bo tam bylo najszybciej. I tam.dokladnie wszystko opisuja. Bo jal bym.np robila w diagnostyce to przyszlo by tylko ze kariotypy sa prawidlowe
 
Hej dziewczyny,
Jestem tu nowa, poroniłam w lutym w 19 tygodniu ciąży :( W 17 tygodniu pękł mi pęcherzyk z płynem owodniowym i totalne bezwodzie. Dzieciątko nie wytrzymało i przestało bić serduszko. Oczywiście nie wiedzą dlaczego tak się stało. Bakterii nie wykryto.
Mam mięśniaki, liczne małe. Robiłam laparoskopie i kazano mi zajść w ciąże jak najszybciej. Wiec badania do inseminacji i miedzy czasie zaszłam w ciąże naturalnie. Ciąże lekarz prowadził mi zupełnie normalnie jak każda zdrowa kobietę. Chociaż to była ciąża wysokiego ryzyka. Leczyłam się w klinie niepłodności i tam tez miałam gin.prowadzącego. Dziewczyn jeśli jesteście z Krakowa,Tarnowa, (ewentualnie Rzeszowa) do dajcie mi jakiś namiar na bardzo dobrych ginekologów. Znalazłam
dr hab. n. med. Hubert Huras i dr n.med.Jacek Madej z Krakowa. Czy któraś z dziewczy się leczyła, a może ktoś inny jest godny polecenia.
 
reklama
Dziewczyny powiem Wam ze ja juz nie wierze ze jeszcze bede w ogole miec dziecko :/ nie mam nadzieji owszem zdarza sie tak ze sie zachodzi w ciaze prawidlowa ale znajac te moje szczescie to nie bylabym ja.
Kochana za jakis czas bedziesz sie smiac z tego co mowisz zobaczysz ze bedziesz mamusia i to wspaniala :):)
 
Do góry