reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@agatush dzięki za info :* sprawdzę za 2 miesiące bo nie sądzę , żebyśmy wcześniej coś działali teraz czeka mnie @ później histeroskopia ,która nie wiadomo czy coś pokaże czy nie więc i tak trzeba czekać , ale cóż lepiej poczekać brać te witaminki będzie wtedy 3 miesiące , zrobię znowu badania i będę pewna , że od siebie nie zawaliłam . A żeby to nie szło w górę , to cały czas trzeba przyjmować ten kwas foliowy ? Nie wiem w ciąży zwiększa się dawkę czy nie ? teraz biorę solgara folian 400 raz dziennie i lekarz powiedział ,że wystarczy
Ja brałam dwie tabletki dziennie przed ciążą i tak zostało i teraz w ciąży :-*
 
reklama
@witch teraz moj M tez sie nie obija bo oprocz pracy ma budowe wiec nie moge powiedziec ale kiedys lochocho co tu sie dzialo ,ja pracowalam wiecej niz on,wychodzilam wczesniej i wracalam pozniej,plus do tego mega stresy bo raz ,ze swoja dzialanosc a dwa zawod ciezki.
I wtedy on po pracy nie robil nic.
Ja robilam obiady ,zakupy,sprztalam plus pracowalam po 10 godzin 6 dni w tygodniu.
Z pespektywy czasu nie wiem jak dawalam rade.
Zawsze byl obiad i porzadek.
Teraz natomiast od wrzesnia wyluzowalam ,stawiam na jasno okreslony cel:dzidzia[emoji5]pracuje,ale mniej ,z reszta nie dalabym rady juz tak jak kiedys przy tych problemach.

@Roxie mysle,ze moj M teraz tez bedzie o tym mowil[emoji4]
Ja to rozumiem,mysle,ze kazdy facet tak ma,oni juz tacy sa[emoji4]

Noo ja tez czekam na te wyniki,jestem ciekawa.
Ja mam homocysteine 7.3 przy normach 5-15 ,z tego co @nafoczka pisala to preferowana wartosc jest ok 5.
Roxie i inne dziewczyny mozecie zernkac na moj antykoagulant,bo zastanawiam sie czy ten wynik jest dobry czy watpliwy:29.7(31-44) nie stwierdzono obecnosci la,jakie sa wasze wyniki?
Zastanwiam sie czy nie jest watpliwy?bo jest blisko granicy a ja robilam to badanie 5,5 tyg od poronienia,niby do 6 tygodni po mizna robic.

@mififi a z jakiego powodu sie wybierasz?[emoji4]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@witch teraz moj M tez sie nie obija bo oprocz pracy ma budowe wiec nie moge powiedziec ale kiedys lochocho co tu sie dzialo ,ja pracowalam wiecej niz on,wychodzilam wczesniej i wracalam pozniej,plus do tego mega stresy bo raz ,ze swoja dzialanosc a dwa zawod ciezki.
I wtedy on po pracy nie robil nic.
Ja robilam obiady ,zakupy,sprztalam plus pracowalam po 10 godzin 6 dni w tygodniu.
Z pespektywy czasu nie wiem jak dawalam rade.
Zawsze byl obiad i porzadek.
Teraz natomiast od wrzesnia wyluzowalam ,stawiam na jasno okreslony cel:dzidzia[emoji5]pracuje,ale mniej ,z reszta nie dalabym rady juz tak jak kiedys przy tych problemach.

@Roxie mysle,ze moj M teraz tez bedzie o tym mowil[emoji4]
Ja to rozumiem,mysle,ze kazdy facet tak ma,oni juz tacy sa[emoji4]

Noo ja tez czekam na te wyniki,jestem ciekawa.
Ja mam homocysteine 7.3 przy normach 5-15 ,z tego co @nafoczka pisala to preferowana wartosc jest ok 5.
Roxie i inne dziewczyny mozecie zernkac na moj antykoagulant,bo zastanawiam sie czy ten wynik jest dobry czy watpliwy:29.7(31-44) nie stwierdzono obecnosci la,jakie sa wasze wyniki?
Zastanwiam sie czy nie jest watpliwy?bo jest blisko granicy a ja robilam to badanie 5,5 tyg od poronienia,niby do 6 tygodni po mizna robic.

@mififi a z jakiego powodu sie wybierasz?[emoji4]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wynik tsh 3,9
Prolaktyna 33 wczoraj miałam 27. Norma jest do 24

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mififi to rzeczywiscie wysokie tsh.
Na starania do 2 max a najlepiej zeby w okolicach 1 bylo[emoji4]
Za bardzo na endo to ja sie nie znam ,sama bylam wczoraj pierwszy raz i tez zapomnialam zapytac czy tarczyca wplywa na progestreon i inne hormony plciowe .
Sklerotyczka ze mnie.
Moze moglabys zapytac jak bedziesz u endo[emoji5]?
Ja mialam prolaktyne podobna do Ciebie w styczniu i gin powiedzial mi ,ze nic mi na to nie da bo jest lekko podwyzszona.
A nie wiem czy wiesz ,ze przed badaniem nie powinno sie uprawiac sexu i byc wypoczeta i nie zestresowana bo to bardzo wplywa na wynik.
Ja wtedy dzien przed mialam staranka wiec moze stad ten wynik.
Slyszalam o leku castangus na prl,niektore dziewczyny biora na wlasna reke ,bo to bez recepty.
Zapytaj endo



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@funia26 ja mam coś takiego napisane
Antykoagulant toczniowy
LA1 (dRVVT) 40,9 sek 31,0 44,0 N
PTT-LA (APTT sens. LA) 41,5 sek 31,4 43,4 N
Wynik ujemny
U Ciebie chyba też będzie ujemny tak mi się wydaje
 
@mififi to rzeczywiscie wysokie tsh.
Na starania do 2 max a najlepiej zeby w okolicach 1 bylo[emoji4]
Za bardzo na endo to ja sie nie znam ,sama bylam wczoraj pierwszy raz i tez zapomnialam zapytac czy tarczyca wplywa na progestreon i inne hormony plciowe .
Sklerotyczka ze mnie.
Moze moglabys zapytac jak bedziesz u endo[emoji5]?
Ja mialam prolaktyne podobna do Ciebie w styczniu i gin powiedzial mi ,ze nic mi na to nie da bo jest lekko podwyzszona.
A nie wiem czy wiesz ,ze przed badaniem nie powinno sie uprawiac sexu i byc wypoczeta i nie zestresowana bo to bardzo wplywa na wynik.
Ja wtedy dzien przed mialam staranka wiec moze stad ten wynik.
Slyszalam o leku castangus na prl,niektore dziewczyny biora na wlasna reke ,bo to bez recepty.
Zapytaj endo



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak słyszałam właśnie o tym . Moja gin mnie o to właśnie pytała. Ze sex i stres wpływa na wynik trzeba być wypoczetym. Co tobie powiedział endo?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Roxie zupelnie inaczej mamy to opisane,tez mi sie wydawalo ,ze mam ujemny ale jak bede u gina to zapytam jeszcze dla pewnosci[emoji4]

@mififi ja mam podwyzszone anty tg to sa przeciwciala tarczycy ,one ja jakby atakuja .
Tlumaczyl mi ,ze to jest hashimoto ale nie bedziemy tego narazie leczyc bo tarczyca zachowuje prawidlowe funkcje.
W ciazy mam badac czesciej tsh i sprawdzac tez ft4,teraz sa w normie ale jakby skakaly to bedziemy leczyc.
Mysle,ze endo u Ciebie na pewno zleci ft3 i ft4 bo to tez wazne badania a co dalej to nie wiem bo az tak sie nie znam ale pewnie dostaniesz eutyrox[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry