reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@ivvonka clexane jest po to aby zapobiegac mini zakrzepom.
Ja biore na mutacje mthfr i pai no i po 2 poronieniach.

@na pewno nie ,nie martw sie[emoji4]
Teraz poszlismy na zapieknke i fryty wiec moze mi przejdzie[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Nafoczka Ja również się pisze na wątek (o ile mnie tam jeszcze nie ma) Niestety nie mam jak teraz filmiku obejrzec bo jestem na wakacjach... Nad naszym morzem... I chyba ostatni. Pada, dzieci się nudzą a ja chyba zbankrutuje...

Podczytuję Was ale nie lubię pisać z telefonu...
 
Nafoczka Ja również się pisze na wątek (o ile mnie tam jeszcze nie ma) Niestety nie mam jak teraz filmiku obejrzec bo jestem na wakacjach... Nad naszym morzem... I chyba ostatni. Pada, dzieci się nudzą a ja chyba zbankrutuje...

Podczytuję Was ale nie lubię pisać z telefonu...
Jesteś jesteś :) i właśnie miałam rano pytać gdzie to się podziela nasza Witch :D
 
Ja już poprasowalam to co na wyjazd i właśnie wzięłam kąpiel Wikus śpi mam czas dla Was ;)

Witch współczuję pogody my taka mieliśmy rok temu nad morzem my na plażę a tu burza i potem przepadywalo co trochę.

W tym roku jedziemy w góry podobno ma być upalnie ciekawe jak Wiktor to zniesie bo jak jesteśmy w upał na dworzu to on do domu wola i ogólnie słońca nie lubi .
Jak na balkonie słońce wychodzi to on się chowa do domu .pojedziemy na pewno na termy bo tam są właśnie baseny.
 
Ja dopiero wróciłam... padam [emoji4] jutro Was będę czytać bo dziś nie dam rady ledwo patrzę na oczy :D buziaki [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Frezja ja umiem tylko wrzucać to co robię na bierzaco czyli wchodzę w dodaj plik robię zdjęcie i wstawiam a takie co już mam zrobione nie wiem jak przez telefon wstawić na forum ja uciekłam się kiedyś do takiego sposobu że przesłałam na inny telefon cyklam fotkę temu telefonowi ze zdjęciem wyswietlonym i wstawilam wtedy .
 
reklama
Do góry