reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja jestem po biopsji strzelal 4 razy z pistoletu bolalo :( dla niego mam wysoce podejrzana zmiane i nie jest lagodna do 2 tyg wynik pozdrawiam brzuhatki powodzenia staraczkom :*
Niusia, musisz byc dobrej myśli, choć to trudne. Moze samo wyciecie wystarczy, tylko musisz potem skontrolowac u innego lekarza czy wycieli wszystko. Ja mam w Krakowie super chirurga i juz zawsze bede w grupie podwyzszonego ryzyka
 
reklama
Tak czyjas ciąża biegnie szybko :) na lipcowkach 2016 (skąd jest Wiktorek) juz dwie dziewczyny maja kolejne bobasy a chyba z jedna czeka. A ja się pytam, kiedy to im się udało? Jak mój WikUs taki malutki jeszcze :D

@Nusia123 czekamy razem z tobą !

@Baslan dziękuję :*
 
@Funia90 no u mnie nie ma nudy... nietomna jestem a tyle roboty że hej xD byłam na sesji , zjadłam i biegne do M pomagać :) no ja mam chrype ... ta pogoda jest masakra rano było chłodno teraz upał a ma być 34st :O także wierze że brzuchatkom to nie służy
@Frezja_1 czekamy :)
@ivvonka to teraz leeenistwoooo :D
@Baslan jeej już tyle tyg , jak to leci ! jeszcze troche i będziesz nam sie chwalić swoim skarbem :))
@Nusia123 bardzo mi przykro , że musisz się z tym zmagać ;/ wierze jednak , ze lekarze się mylą i wyniki jednak wyjdą ok :* dużo siły kochana , jakby nie było , będzie dobrze :*
@agatush tak miło się czyta o tych przygotowaniach , oczekiwaniach na ten wielki dzień :) coraz bliżej...można powoli zaczynać odliczać :)
 
Hej dziewczyny :)
Mam wodę !! :D czuję, że wróciłam do normalności :p
Jakbyście widziały jak ja się wczoraj kąpałam to byście poupadały ze śmiechu :D
Nagrzałam wody w garze i jak małemu dziecku nalałam wody do brodzika w prysznicu i siedziałam jak małe dziecko i sie pluskałam :laugh2: - komedia normalnie :-) :)
Mimo wszystko i tak muszą to sprawdzić jeszcze bo ciśnienie nie jest takie jak powinno. :baffled:

@roxie123 przeszedł ból głowy, ale dziś zawitała zgaga i to tak ostra, ze rennie nie pomaga :no:
Nie wiem co gorsze :szok:
@Nusia123 tak bardzo mi przykro, że musisz przez to przechodzić :( pamiętaj, że w dalszym ciągu trzymamy kciuki :happy:


Dziewczyny jak to jest w końcu z liczeniem tych tygodni w ciąży?
Jak mam dziś 13t5d to mam mówić, że jest juz 14tc czy nadal 13tc?
 
Calineczka hahahahaha no to mialas ubaw z tą kąpielą; )już sobie to wyobrazilam :D

Słuchajta pomylam podłogi w końcu i nawet łazienkę udało mi się posprzatac brawo ja :D.
 
@Funia90 ale masz avatar ! Ulala :)
Kupowałaś już może coś dla dzidzi? ;)
Bo mnie juz korci, żeby kupić jakieś body chociaż :-p neutralne takie bo jakby się miało okazać, że jednak synuś będzie to mu przecież różowych nie ubiorę :laugh2:

@mamcia2014 no ja też dziś podłogę umyłam :D jesteśmy super :D
Chociaż Ty lepsza jesteś bo i o łazienke zahaczyłaś a ja tam tylko pozamiatałam :D

@Frezja_1 baw się dobrze na piwku i wypij za nasze zdrowie ;)
 
Calineczka oj tam ale zamiotlas to już coś; )

Normalnie wypompowana jestem znowu ale tym razem bardziej pozytywnie bo jestem z siebie zadowolona ze udało mi się coś przy moim ancymonku zrobić jak mąż wróci to młody dostanie prezent bo kochane moje 3 lata temu o 11 :17 urodził się mój syn ;) a wyprawiamy w niedziele
 
@Frezja_1 zgadza się, jutro test. Od ostatniego, czwartego poronienia minął rok. Tak bardzo bym chciała, żeby to czekanie się skończyło, ale co będzie to będzie, wszystko przyjmę na klatę :)

@Nusia123 przytulam się mocno i obiecuję modlitwę.

@roxie123 @Funia90 w końcu sporo oddechu, ten rok szkolny był dla bardzo pracowity i intensywny (po części dlatego, żeby nie myśleć o stracie) więc naprawdę mam po czym odpoczywać. A zaczęłam od popołudniowego spania. Cóż za brak kreatywności.;)
 
reklama
Calineczka oj tam ale zamiotlas to już coś; )

Normalnie wypompowana jestem znowu ale tym razem bardziej pozytywnie bo jestem z siebie zadowolona ze udało mi się coś przy moim ancymonku zrobić jak mąż wróci to młody dostanie prezent bo kochane moje 3 lata temu o 11 :17 urodził się mój syn ;) a wyprawiamy w niedziele
No to wszystkiego najlepszego dla synusia :) wór buziaków wysyłam :tak:

@ivvonka to jutro koniecznie daj znać po testowaniu :)
Będą dwie grube krechy :)

@Funia90 wywołuję Cię na dywanik :D
 
Do góry