reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Calineczka24 uswiadomi sobie jak zobaczy stan konta ,a moj malego fiata pod domem[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dobrze to podsumowałaś :D

@ivvonka jak najbardziej z całego serca życzę Ci jutro dwóch kresek na teście. Nawet nie chcę sobie wyobrażać przez co przechodziłaś po wypadku. Płakać mi się chce.. Jakie to życie potrafi być kruche i nie dla wszystkich sprawiedliwe..
Pomodlę się dziś za Ciebie, żeby już wszystko było dobrze :*
 
reklama
Calineczka dziękuję. Na szczęście teraz, jest ok. I tak myślę, że no bardzo pragnę dziecka, ale nawet jeśli się nie uda to przecież jedno życie już w prezencie dostałam...a takie przeżycia, może i ciężkie, bo wymagają dużo sił psychicznych i fizycznych, żeby się podnieść to jednak potrafią umocnić i sprawić, że docenia się bardzo to co się ma. I dziękuję za modlitwę, może nie wszyscy dziś w jej moc wierzą, ale ja tak, ona naprawdę pomaga.
 
Dziękuję dziewczyny za Wasze życzenia dla Wiktorka jesteście kochane buziaki :*

A ja co 6 i wstałam bo się biorę za kuchnie muszę ją jeszcze posprzątać. Wieczorem jedziemy po tort a jutro po obiedzie gości przyjadą no i dziś zamierzam nas trochę spakować już na wyjazd ręczniki ciuchy apteczke i takie tam .

Jutro na obiedzie będzie mój tata wcześniej przyjedzie bo chce zobaczyc co się dzieje z prądem u mamy w pokoju bo światła nie ma tam już z mamą korki sprawdzilysmy żyrandol i kabelki może włącznik szwankuje mam nadzieję że nie będziemy musieli elektryki wymieniać w pokoju.
 
Dziękuję dziewczyny za Wasze życzenia dla Wiktorka jesteście kochane buziaki :*

A ja co 6 i wstałam bo się biorę za kuchnie muszę ją jeszcze posprzątać. Wieczorem jedziemy po tort a jutro po obiedzie gości przyjadą no i dziś zamierzam nas trochę spakować już na wyjazd ręczniki ciuchy apteczke i takie tam .

Jutro na obiedzie będzie mój tata wcześniej przyjedzie bo chce zobaczyc co się dzieje z prądem u mamy w pokoju bo światła nie ma tam już z mamą korki sprawdzilysmy żyrandol i kabelki może włącznik szwankuje mam nadzieję że nie będziemy musieli elektryki wymieniać w pokoju.
Witam się z Wami moje kochane :)

Ja też dziś wcześnie wstałam. Jak to mu mąż powiedział " Na własne życzenie " :D
Nie wyjęłam wczoraj wieczorem kluczy z drzwi i mój mąż nie mógł wejść rano do mieszkania to mnie obudził :D

@mamcia2014 mam nadzieję, że taty wizyta wystarczy i wymiana elektryki okaże się zbędna :)

@ivvonka jak tam testowanie? :)

Znowu mam zgagę :(
Chyba lepiej pójdę spać :D
 
Funia apteczka spakowana jeszcze przyprawy zapakowalam do pojemniczka bo będziemy coś tam pichcic sobie oczywiście nie każdego dnia bo jak wyjedziemy na zwiedzanie to w drodze zjemy obiad .Jak mały wstanie to zapakuje jego rzeczy bo się uparl że on wybierze sobie ciuszki jak nie będzie widział to dopakuje resztę bo on ma kilka ulubionych bluzek a reszta go nie interesuje; ) wczoraj już chciał pakować.
 
Ja juz tez u siebie kleimy tapety [emoji4][emoji4][emoji4]
Mamcia bawcie się dobrze :)
Funia też widzę dzisiaj ranny ptaszek [emoji7]
Ivvonka pokazuj 2krechy [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry