reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@madzia0902 witaj. Współczuję z powodu straty Kruszynki. Wiesz, te cykle, różnie z nimi bywa. Skrócony może nie świadczyć o niczym a może oznaczać zaburzenia hormonalne, może być też spowodowany innymi czynnikami. Na mnie np. działa upał i zmęczenie. Ja bym poobserwowała jeszcze ten cykl (no chyba, że szczęśliwie zajdziesz w ciążę to sobie nie poobserwujesz) i jeśli nadal będzie krótki to podpytałabym lekarza nawet dla spokoju ducha albo nawet w tym cyklu się skonsultować.

@Calineczka24 super, wszystkie Juleczki to fajne dziewczyny. :tak:
 
reklama
@Funia90 oj ale będzie impreza [emoji23][emoji23][emoji23] to czekam [emoji16]
Kurde chce już @... Do Zakopanego 4 h a tym autem nie pojedziemy chociaż mamy znajomego co ma hotel wypoczynkowy może na przyszły rok. Też mówiłam o Krakowie ale tam nocleg teraz to pewnie drogi muszę popatrzeć. Wg to przegrzebie neta.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ivvonka mnie się okres praktycznie nigdy nie przesuwał, od roku odkąd przestałam brać antykoncepcję to miałam zawsze jak w mordę strzelił co 28 dni śmiałam się że jest bardziej regularny niż przy tabsach :D Chyba muszę faktycznie zrobić hormony bo jeśli coś jest nie tak to szkoda tracić kolejnego cyklu tym bardziej że w tym wydaje mi się że nie miałam owulacji bo nie było charakterystycznego śluzu a zawsze występował.
Dziękuję dziewczyny za tak miłe przyjęcie :)

@roxie123 jakbyś kiedyś miała ochotę odpocząć nad morzem to zapraszam do siebie, mam mały pensjonacik w Mielnie :) W zasadzie to mój dom a nie pensjonat, ale dostosowany pod wynajem dla wczasowiczów hehe
 
@Funiu kochana, dobrze. Po wizycie jestem, wszystko jest książkowo. Lekarka sprawdzała tylko czy szyjka jest ok i czy serducho bije. Maluszek miał akurat czkawke. Łożysko jak pisałam jest na przedniej ścianie i dość nisko ale powinno się podnieść. Generalnie jest wszystko dobrze a ja w końcu przestałam się stresować.

Nie chciałam ogólnie wcześniej pisać, pocieszać, pisać swoje historie. Nie dlatego że nie mam empatii ale ze mogło mi zostać zarzucone ze nie mam pojęcia co czujecie.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze że z maluszkiem super [emoji4]niech rośnie [emoji8]
Nikt by Cię tutaj nie osądzil ze brak Ci empatii . Troche gorzkich żali bylo .
No ale takie forum jest jedne borykają się dalej z problemem inne cieszą ciąża taka kolej rzeczy [emoji4] jak Wy urodzicie my będziemy mieć brzuszki i wtedy Wam będzie żal że już nie macie bebzonka żartuje ale chodzi mi o to że każda walczy o szczęście Wy wywalczylyscie i spokojnie możecie dzielić się radosciami jak my smutkami :)
@Funia90 oj ale będzie impreza [emoji23][emoji23][emoji23] to czekam [emoji16]
Kurde chce już @... Do Zakopanego 4 h a tym autem nie pojedziemy chociaż mamy znajomego co ma hotel wypoczynkowy może na przyszły rok. Też mówiłam o Krakowie ale tam nocleg teraz to pewnie drogi muszę popatrzeć. Wg to przegrzebie neta.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@madzia0902 w tym za 330 masz dodatkowo v-leiden,pai-1,vr2,potrombina.
Zdecydowanie trzeba to zrobic w kompelcie jak dla mnie[emoji4]tym bardziej ,ze roznicy prawie wcale nie ma.

@...Margotka9022... spoko mi tez sie podnioslo[emoji4]
Ciesze sie ,ze wszystko w porzasiu,a jak mdlosci?
Nasza miala czkawke na prenarlnych,smieszne to bylo[emoji4]

@roxie123 oj to do Zakopanego daleko:/
Przesylam jeden z tanszych ale przyzwoitych noclegow bo z lazienka w krk .
Ok 200 zl za nocleg pt-nd 1-3 wrzesnia to tak na przyklad[emoji4]
Sa tez tansze ale lazienka wspolna lub hostele.
My zawsze na bookingu szukamy[emoji4]
A jak nie chcecie daleko jechac to nie mam pomyslu:/
No chyba ,ze pociagiem,tez fajnie[emoji4]
Link do: ★★★ System Hotel Kraków, Krakow, Poland

@mififi04 ja czekalam rowne 2 tyg ,tylko wez ten za 330[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aha @roxie123 bo tam Ci wyskocza rozne ceny,jak bedziesz zainteresowana to odpowiem Ci[emoji4]
201 jak placisz juz ale bez mozliwosci odwolania za darmo.
No i wtedy trzeba miec karte debetowa lub kredytowa
Te 267 to jak placisz na miejscu i mozesz odwolac do dnia przyjazdu do 18[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 wiem wiem :) tylko do Krakowa to tez by pasowało tak na luzie pojechac a my w zasadzie wieczorem w piatek gdzies ruszymy i po południu w niedziele wrócimy :) szukam na necie czegoś :) coś zorganizuję :)) byle nie w domu ;p
 
reklama
Funiu, niestety dopóki będę produkować nadmiar sliny tak mdłości nie przejdą... a pani doktor powiedziała mi ze to nie od nadmiaru progesteronu (duphastonu) a przez hormony ciążowe [emoji21] wiec cholera wie kiedy i czy w ogóle mi to minie..
No i podjęłam dziś decyzję o cesarce. Zrobi mi ją albo moja dr w Krakowie w klinice albo u siebie w szpitalu licząc ze mi uwglednia skierowanie...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry