reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja też na odchudzanie się nastawiam po weekendzie. Teraz wesele... przydałoby się min 18kg a 25kg to.juz spełnienie moich marzeń w tym wzgledzie. Poki co udało się 8 kg z wielkim bólem eh... ale to tez ze względu na plany o dzidzie może uda się nie stracić motywacji
 
reklama
@roxie123, wrzuć na forum nagranie mp3.;)

@kari21 no właśnie niektórzy mają tak, że właściwie to organizm sam się reguluje, a niektórzy muszą go wyregulować własnoręcznie i te trybiki wcale nie chcą się tak ruszać.

@mamcia2014 warzywa pieczone lub podsmażane uwielbiam wręcz i właściwie to codziennie jakieś pichcę z ryżem pełnoziarnistym, kaszami itp. No a te lekkie sosy to wcale nie są gorsze od tych konkretniejszych. W niedzielę właśnie coś takiego zrobiłam. Mąż zażyczył sobie kotlety, ziemniaki i surówkę. Siedzimy później przy obiedzie i tak mówi: o, twoje wyszło ładniejsze. Takie kolorowe.:) No, są warzywa, są bonusy. Dzięki za sałatkę.
Od poniedziałku będę te sałatki testować.Ale fajnie.

@hona, eh no, czyli łapiemy boćka i mu tłumaczymy organoleptycznie.
 
@roxie123, no proszę...jakie tu perełki na forum spotkać można. A czemu nie poszłaś w tym kierunku dalej?
oj...ale jak jestem zbyt ciekawska to mi daj po nochalu oczywiście.
 
Ostatnia edycja:
@ivvonka zawsze marzyła mi się akademia muzyczna...ale wyjechałam do UK później zajęłam się fotografią i po prostu przez te lata też przerwa zrobiła swoje , mimo , że pewnych rzeczy się nie zapomina :)
 
No proszę mamy tu nieodkryty talent muzyczny; )

Ja lubię słuchać różnych rodzajów muzyki słucham na słuchawkach bo nie wiedzieć czemu moim domownikom nie pasuje Jak coś gra raz sobie wlaczylam na balkonie to mama powiedziała że wyje i wyje ten telefon a ja mam największy sentyment do zespołu łzy tego z Anna Wyszkoni no uwielbiam.
 
reklama
@roxie123 , aha, to już czaję bazę, szkoda trochę, ale najważniejsze, że w środku dalej Ci gra i ta muzyka gdzieś w duszy ocalała i mieszka i tak prywatnie to na spacery wychodzi.

@mamcia2014 też to lubię. Chociaż ja gatunkowo niezdecydowana jestem i skaczę tak trochę tu, trochę tam i szukam co lepszych kawalków.
 
Do góry