reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@AgaB33 no @ przewidywana na jutro bo ostatnio też miałam 30 dni [emoji4] ale mistrzem cienia zostaje i tak haha

U mnie FB jest zasypany dziećmi i noworodkami także specjalnie nie zaglądam żeby siedzieć nałogowo

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurde nie wiem co mam myśleć, od dwóch dni mam brązowe plamienia, tym się nie przejmuję bo zawsze tak mam przed okresem że dwa dni plamię a na trzeci zaczyna się normalna @ tyle że właśnie dzisiaj jest 3 dzień a u mnie dalej tylko plamienie :O Kurde mam nadzieję że mi się coś nie powaliło na maksa w organizmie, najbardziej oczywiście chciałabym ciąży ale raczej mało realne, pewnie znowu się okres poprzesuwał czy cholera wie o co chodzi :/
 
@madzia0902 tak to z tymi @ ja za to bym już chciała, a plamien nie mam przed więc ciężko mi przewidzieć :/ może się rozkręci jutro albo do wieczora u Ciebie

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może to wysokie temperatury na zewnątrz mają wpływ na sprawy okresowe, bo i u mnie ostatni lipcowy przyszedł tak nagle, spóźniony i w ogóle taką falą, w dodatku bez żadnej zapowiedzi i objawów, że jak przed 7 rano, w niedzielę się obudziłam to nie wiedziałam czy łapać się za pościel, za gatki i jak tu w ogóle wstać? A mój mąż jeszcze mi tam mruczał coś w stylu: śpimy jeszcze, niedziela... tiaaa...fajnie...
 
Dzien dobry kochane staraczki, milego dnia kazdej z was i owocnych staran kazdej ktora ma odpowiednie dni [emoji1]

Roxie ja tez jestem mistrzem cienia, w zeszlym roku okres mi sie spoznial 2 tyg i na 3 testach z chyba 100 ktore zrobilam widzialam cienie pod swiatlo i juz nawet bylam chyba w ciazy urojonej bo kazdy objaw wmawialam sobie ze to ciazowy. Niestety nie byl. Takie cienie na testach mi sie zdarzaja dosc czesto i nie wiem czym to idzie, chyba czesto sa to te linie ktore o ciazy nie swiadcza ale moj sokoli wzrok je dostrzega i robi mozgowi nadzieje.

U mnie krwawienie ustepuje, samopoczucie tez juz troche lepsze. Staram sie myslec tak jak pisalam wczesniej- chociaz wiem, ze mimo wszystko moge byc w ciazy, mialam tego doskonaly przyklad. Biore to na barki, do grudnia sobie odpuszcze typowe starania, postaram sie troche wyluzowac, w miedzy czasie bede sie starala zrobic porzadek z tymi zrostami, moze sie uda wstrzelic w dobrym momencie i leciec na badanie SIS do Polski a od przyszlego roku bede walczyc zeby dali mi jakies wspomagania. Przeciez to juz 2 lata staran to chyba w koncu powinni mi jakos pomoc... Czas szybko minie bo teraz mam duzo na glowie, wrzesien sie zaczyna, moi chlopcy ida do szkoly, czas zalatwien w pelni.

Mi z tylu glowy siedzi tez ze moj mlodszy syn ma juz 4 lata, zaraz bedzie 5 a zanim sie uda z "beaciszkiem" to roznica wieku narosnie a zalezalo mi zeby mial bliski kontakt z rodzenstwem bo u mnie np w rodzinie tez jest tak ze miedzy mna a siostra jest 3lata roznicy wieku a miedzy mna a bratem 12 lat i z nim nie mam wcale kontaktu. Tak ze juz nawet myslalam ze jak sie uda w koncu trafic i zajsc w ciaze to pewnie bede chciala niedlugo po utodzeniu zaczac starac sie o kolejne zeby 3ci syn nie byl "jedynakiem" [emoji23] ladnie mi juz sie na mozg rzuca [emoji23]

Trzymajcie sie kochane i dziekuje za wsparcie w ostatnich dniach!

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kari moja mała ma juz skończone 5lat. Można było starać się wcześniej, teraz to wiem, ale zawsze było coś. Mąż na wyjazdach ja tez do pracy. Przedszkole 5h a o żłobku można pomarzyć... nie mieliśmy gdzie mieszkać.... podejrzewam że kiedyś będę żałować ale juz teraz nic nie poradzę. Gdyby ta ciąża się nie poronila to urodziloby sie w kwietniu czyli w tym samyM miesiącu co córcia kończyć będzie 6lat
 
@AgaB33 no to dzialamy razem zeby szybciej naszym maluszkom zmajstrowac rodzenstwo. Wiem o czym mowisz... gdybym nie poronila 2 lata temu to moj maluszek w lipcu skonczylby rok a roznica bylaby 3 letnia... no ale tak nie jest. Gdybym nie poronila teraz to terminm mialabym na kwiecien i roznica bylaby 5 letnia ale tak tez nie bedzie... nikt z nas nie jest w stanie przewidziec niestety. Starszy synek ma 8 lat, mial 2 lata kiedy zaczelismy sie starac o mlodszego, zajelo nam to pol roku. Teraz nie poszlo tak samo "szybko". Ale wierze ze kiedys sie musi udac choc coraz bardziej sie boje kolejnych strat.

#Roxie123 obys miala racje. Czas tez sluzy na moja niekorzysc, nie mam juz 20 lat, wiec tez moze byc coraz ciezej. Nigdy nie bylam jakos super plodna... no ale walczymy. I prawda, pewnie gdybym nie miala juz dzieci to bym oszalala. Moj niepelnosprawny syn potrafi odciagnac moje mysli w 100%

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry