reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czesc dziewczyny nie odzywalam sie vo wrocilismy dopiero rano:/
Dzis tez mnie nie bedzie bo jedziemy wlasnie w gory do Babci a nasze dziecko chyba mnie udusi za brak snu[emoji17]
Dojedziemy na miejsce i ide w kime bo padam [emoji6]
Buziaki dla Was[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@agaB moj Adas ma autyzm bardzo gleboki. Do tego stopnia ze nadal mamy zero mowy i wciaz jest w pampersach. Juz przywyklam do mysli ze zawsze bedzie przy nas, czasami jest bardzo ciezko szczegolnie podczas codziennych kilkukrotnych napadach jego szalu i agresji. To tez wlasnie powodune u mnie stres i depresje razy milion. Ale co nas nie zabije... no, kazdy wie. Tak ze oby na przod.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kari21 Adaś to ten prawie 5letni tak? Wierzę że problemy zdrowotne Twojego syna odbijają się strasznie na Twoim zdrowiu. Mojej córce jak nadania każą robić to boję się wyników odebrać... Jest to ciężki kawałek chleba na pewno. Nie znam się na tej chorobie wcale. Jest szansa że wyzdrowieje?

@Funia90 odpoczywaj!!!
 
Ostatnia edycja:
@agaB nie, Adas to moj 8 letni syn, a Antek 5 letni to jego mlodszy brat. On na szczescie jest zdrowy ale niestety prawdziwego brata nie ma takiego do zabawy itp bo Adam praktycznie nie wychodzi ze swojego swiata... tak ze zalezy mi tez zeby wlasnie ten moj mlodszy syn mial jeszcze rodzenstwo dla samego siebie, bo nie chce go zostawiac samego z bratem kiedy mnie zabraknie, takto bedzie zawsze ktos jeszcze zarowno dla chorego Adadia jak i zdrowego Antka.

@roxie ciezko jest sobie tak mowic szczegolnie jak czlowiek pada na twarz. Ale przy niepelnosprawnym dziecku czlowiek pieknie uczy sie cieszyc z malych radosci jak kazde male powtorzobe slowo czy zrozumiane przez dziecko polecenie, kiedy jego rowiesnicy nabyli wszystko latwo i juz dawno, my placzemy ze szczescia nad kazdym malym postepem.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kari21, Podziwiam Cię. Pracuję z koleżanką z dziećmi autystycznymi w przedszkolu (niestety, to schorzenie jest coraz częstsze u dzieci). Miałam w grupie dzieciaczka z bardzo głębokim autyzmem. Bardzo ciężka praca, dla mnie i tak namiastka, bo kilka godzin. Dla ciebie niekończący się etat. Trochę udało się w ciągu dwóch lat wywalczyć: odstawienie pieluch, nauczenie posługiwania się sztućcami, picia z kubka, komunikacja obrazkowa. Pewnie udałoby się więcej, ale dziecko nie miało żadnego wsparcia, terapii poza przedszkolem. Szkoda. Dużo siły Ci życzę.
 
@ivvonka dokladnie u nas to samo od lat, wszystkiego nauka krok po kroku. Komunikacja obrazkowa czasem zadziala czasem nie bo moj syn jest wyjatkowo uparty. Pieluchy odstawiamy od 3 roku zycia razem z przedszkolem a potem szkola, nadal postepow brak, tzn on niby wie ze od tego jest toaleta ale jak akurat w niej nie jest to zalatwia sie tam gdzie stoi a ze kompletnie nie przeszkadza mu brudna bielizna to nie ma motywacji do odstawienia tego nawyku. Od 8 lat mam tak jakby roczniaka i niestety wyglada na to ze nic zbyt bardzo sie nie zmieni. Za to ma obsesje na punkcie liczb i liter, ksztaltow, matematyki, dodawania, alfabetu i w tym jest naprawde dobry ale tez pokazuje to jedynie wtedy kiedy sam chce. Ciezka praca, zmeczenie psychiczne, ale niestety takie mam zycie. Gdyby nie to byloby mi bardzo latwo w zyciu, czasami mysle ze az za latwo wiec moze dlatego jest jak jest :) wlasciwie to nie znam innego zycia jak z moim chorym synkiem bo urodzilam go majac 20 lat wiec nawet nie jest mi szczegolnie zal samej siebie. Czasem tylki mam dosyc ale to chyba jak kazda mama :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kari21 Ty to musisz być meega silną osobowością. Gratuluję Ci sił do codziennej walki - bo to nic innego jak codzienna walka o każde słowo, walka o lepsze jutro.

@ivvonka to Ty w przedszkolu pracujesz? :)
Kiedyś mi się marzyła praca z dziećmi. ;) pewno bym musiała pójść da pedagogike bo z ulicy nikogo tak nie przyjmą. ;)

U mnie się robi rosołek na jutro już od godziny i zapewnie jeszcze ze dwie kolejne będzie sie robił ;) - uwielbiam rosół mmm :tak:
Mój mąż właśnie pojechał na rowerze do maca :D - żona chce, żona ma :D
Chciał pizze zamówić, ale nie miałam ochoty to się pyta czy chcę maca ;)
Taka kolacyja u Nas dziś :D
 
Do góry