reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Roxie123 gratuluję i trzymam kciuki!!! A was wszystkie pozdrawiam z Majorki :D
1506088213-aaaaaa.jpeg
1506088225-aaaaaa.jpeg


Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@...Margotka9022... a moze sie podniesie i Cie zaskoczy[emoji6]
Kolezanka mi mowi ,ze bardzo dluga szyjka,ona zaczynala cos z 4 cm a jej siostra miala tylko 3 cm[emoji4]

@hona lozysko przejmuje funkcje mniej wiecej od 14 do 18 tyg i wtedy spokojnie mozna odstwic aczkolwiek wczoraj pytalam lekarza i powiedzial,ze mozna brac nawet do konca ciazy ale to za bardzo juz nie dziala.
Tlumaczyl ,ze dupek najbardziej pomaga w 1 trymestrze...a potem to juz takie placebo[emoji4]

@Calineczka24 biedna Juleczka chce cukierkow hehe[emoji4]dasz rade,najgorsze bedzie kilka pierwszych dni na pewno.
Ale to nie koniec swiata[emoji6]

@zaaneta gratulacje[emoji5]
To ja bede miala chyba wielkoludke bo 20t6d miala 405 gram[emoji5]

@Olasec piekne wiadomosci[emoji5]forum odczarowane[emoji7]

@roxie123 kochana Ty wiesz co ja o tym mysle[emoji5]bedzie dobrze ,kochana moja przyjaciolka zaczynala z beta 2,5 nie zamartwiaj sie i nie drecz dzidzi[emoji8]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Olasec ♡♡♡

Dobra dziewczyny napisze Wam coś...w zasadzie od wczoraj wychodzi pozytywny test...
Dzisiaj jest 10dpo ciut ciemniejszy ...
- beta 6.9
- progesteron 14.1
...kiepskie te wyniki [emoji22] cykle moje nieregularne ale @powinnam dostac kolo wtorku dopiero ... ja już jestem nastawiona ze przyjdzie po prostu...
1506083577-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
W dupe zaraz dostaniesz! To dopiero 10 dpo, poczekaj cierpliwie, moim zdaniem bedzie git :)
@roxie123 GRATULUJĘ !! :*

Dziewczyny jaka jest norma cukru przy mierzeniu godzinę po posiłku? Mi wyszło 135
Godzinę po posiłku nie więcej niż 140, czyli jest ok ;) na czczo do 90.
 
@roxie123 Super powinnas sie cieszyc przeciez marzylas o ciazy a wiadomo ze kazda z nas bedzie miala zagrozona ciaze bo jestesmy po przeksciach zazdroszcze ci bardzo i nie masz powodow zeby sie smucic ja troszke dola zlapalam niby jest fajnie ale jednak mi smitno watpie zebym mama kiedykolwiek zostala co jakis czas mam taki dol:/ myslalam ze juz to zaakceptowalam a to wraca w ciaz do mnie.
 
Hej jesten po wizycie. Genetyk powiedzial ze 60 %na kolejne poronienie a mniej jak5%na wade u dziecka. Heparyna na refundacje.
Jest jeszcze obcja adopcji komorki jajowej albo PGD. Jak narazie bedziemy probowac naturalnie

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 super!!!! Mówiłaś że wrzesień jest twój i miałaś rację!!! Bardzo się cieszę i trzymam kciuki ;) wiadomo że będzie ciężko psychicznie, bo stres nie będzie odpuszczal ale musisz myśleć pozytywnie i dużo odpoczywać :) gratuluję kochana :)
 
@Marika92 zazdro...wypoczywajcie i robcie dzidzi[emoji5]co by byly wakacyjne kreseczki jak u mnie[emoji7]

@zosiak nastepna do lania[emoji14]bedziesz mamusia uwierz w to[emoji5]jak tam urlopik mija?bo u nas pogoda beznadziejna:/

@roxie123 cholewcia no zaraz tam przyjade powaznie,zamiast jutro do Wawy do roboty to przyjade do Ciebie tylek skopac!!! Pozytywne myslenie mi tu wlacz[emoji5]jestes brzuchatka uswiadom to sobie[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
U nas teraz troszke chlodniej z 25 stopni teraz jest ale jak przyjechalismy to bylo po 30 a w sloncu chyba z 40 ale lepiej tak z tydz wczesniej jechac ;) ale i tak bylo super dzisiaj wypoczywamy na hotelu bo wczoraj wrocilismy o 22 z kafelonii
 
Do góry