reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Roxie mam wizyte w czwartek ale na bete nie mam co liczyc narazie. Niechbym sie choc dowiedziala ze zarodek jest w macicy to juz cos. Na serduszko raczej bedzie za wczesnie. Postaram sie zapisac do poloznej i wymusic na nich usg jeszcze wczesniejsze niz przed 12 tyg z racji na anxiety ktore mi towarzyszy przez poprzednie ciaze poronione. Zagram takimi kartamim zobaczymy, dam wam znac jak cos juz bede wiedziala.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Olasec ♡♡♡

Dobra dziewczyny napisze Wam coś...w zasadzie od wczoraj wychodzi pozytywny test...
Dzisiaj jest 10dpo ciut ciemniejszy ...
- beta 6.9
- progesteron 14.1
...kiepskie te wyniki
emoji22.png
cykle moje nieregularne ale @powinnam dostac kolo wtorku dopiero ... ja już jestem nastawiona ze przyjdzie po prostu...
1506083577-aaaaaa.jpeg



Gratuluję Ci kochana :) bądź dobrej myśli, będzie dobrze tylko się nie nastawia negatywnie a wręcz przeciwnie :* trzymam za cb kciuki bardzo mocno :*
Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
@...Margotka9022... a moze sie podniesie i Cie zaskoczy
emoji6.png

Kolezanka mi mowi ,ze bardzo dluga szyjka,ona zaczynala cos z 4 cm a jej siostra miala tylko 3 cm
emoji4.png


@hona lozysko przejmuje funkcje mniej wiecej od 14 do 18 tyg i wtedy spokojnie mozna odstwic aczkolwiek wczoraj pytalam lekarza i powiedzial,ze mozna brac nawet do konca ciazy ale to za bardzo juz nie dziala.
Tlumaczyl ,ze dupek najbardziej pomaga w 1 trymestrze...a potem to juz takie placebo
emoji4.png


@Calineczka24 biedna Juleczka chce cukierkow hehe
emoji4.png
dasz rade,najgorsze bedzie kilka pierwszych dni na pewno.
Ale to nie koniec swiata
emoji6.png


@zaaneta gratulacje
emoji5.png

To ja bede miala chyba wielkoludke bo 20t6d miala 405 gram
emoji5.png


@Olasec piekne wiadomosci
emoji5.png
forum odczarowane
emoji7.png


@roxie123 kochana Ty wiesz co ja o tym mysle
emoji5.png
bedzie dobrze ,kochana moja przyjaciolka zaczynala z beta 2,5 nie zamartwiaj sie i nie drecz dzidzi
emoji8.png




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
=

Hihi Funia to spora ta twoja dziewczynka :) może to normalna waga a mnie tylko chciał postraszyc gin :p ale moja znajoma w 20tc miała dzidziusia tylko 300g, dlatego byłam w szoku :D a zresztą niech rosną dziewczynki:)
 
@kari21 proś ich o USG. Ja mam dzisiaj 4+1 więc tydzień różnicy mamy:)

Robiłam synkowi kako i tylko liznełam łyżeczkę żeby sprawdzić czy ciepłe i tak mnie zmuliło, że ledwo żyje.
Idę zjeść śniadanie bo na 8 mam do fryzjera. Pewnie Misiu będzie wył za mną ale może dadzą radę z tatą. Gorzej będzie potem bo jedziemy do architekta i zostanie z moimi rodzicami. No trudno muszę go uczyć zostawać z kimś innym bo teraz będę częściej wychodzić do lekarza itp.
 
@...Margotka9022... jeszcze raz przepraszam,ze Cie nastaraszylam ale tak jak mowilam zawsze lepiej o jeden raz za duzo spanikowac niz za malo[emoji5]
Wszystko supcio[emoji5]a szyjka pewnie we wtorek bedzie dluzsza

@Olasec co idziesz robic?powodzonka[emoji5]

@Olasec @roxie123 @kari21 odgoncie zle mysli choc wiadmo latwo nie jest... ale ilez mozna przechodzi,limit nieszczesc wyczerpany[emoji4]

Ja wlansie pije kawusie i nadrabiam forum a potem dwa intensywne dni pracy.
Ale dam rade [emoji6]coz nic nie poradze na moja ambitnosc


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@...Margotka9022... dobrze ze byłaś na IP :) i cudownie ze jest wszystko ok :* @kari21 u ciebie tez będzie, zobaczysz. U mnie też wszystko się dużylo :*

Bardzo chciałam wam cos przekazać. Pamiętacie jakiś czas temu przesyłam wam moje świadectwo ? Link do: Życie uczy pokory, cierpienie prawdziwej radości
Udało mi się dotrzeć do księdza który odczytał go wczoraj w Częstochowie (oczywiście odrobinkę zmodyfikowane) w imieniu oraz w intencji naszego trudnego macierzynstwa. Ja jestem przepełniona szczęściem, że mogłam to dać od siebie (choć bylo jak bylo) ♡ buziaki
 
@Olasec to kiedy Ty miałaś @ ? Wtedy co ja ???

Kurczę dziewczyny a ja się boję o groszka bo walczę z infekcja tam na dole było ciut lepiej i znowu dzisiaj rano poczulam . Lekarz nie chce dawać na razie antybiotyków tylko mam lactovaginal , trivagin i lacibios femina . Tym się ratuje :/

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane, dziękuję za wsparcie. Z tą szyjka to troszkę mnie fantazja chyba poniosła bo Lekarz mówi ze niby wszystko ok a w opisie mam że "konsystencji miekkiej" czyli co? Miękka szyjka na 3 cm? Zresztą macie tu opis... może ja sama sobie coś teraz źle interpretuje..
1506146027-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej laski

Gratulacje dla zafasolkowanych; )

Pozdrawiam serdecznie mam chwilke ale coś mojemu mężowi dolega ból brzucha i wymioty nie wiem co się dzieje jak objawy powrócą to jedzie na IP.

Na razie wszystko ustalo.

Co do mieszkania gadałam z tą panią co nie chciała podać numeru księgi wieczystej okazało się że kobitka zielona w temacie i się zwyczajnie bala bo myślała że to jest poufne ale się zorientowała w temacie i mam poda bez problemu no bo tak naprawdę to notariusz też tego wymaga.
No i trzyma dla nas to mieszkanie a sama szuka dla teściowej bo to jest jej teściowej mieszkanie taka starsza pani je ma i już nie daje rady na tym metrażu.

Do nas dziś ma przyjść jeszcze jeden klient obejrzec a potencjalnych kupców też mamy więc może się coś uda .

Lecę do męża buziaki.
 
reklama
@roxie123 gratuluję z całego serca. No w końcu te dwie kreseczki. Wrześniowe, jak mówiłaś. Roxie, Kochana będzie dobrze tym razem. Uda się. Tyle się wymodliłaś. Musi być
:-) :):-) :):biggrin2:
 
Do góry