reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@ivvonka dziekuje [emoji8] na razie jest oczekiwanie...ciagle sobie mówię mam leki i się uda . Muszę wierzyć a co los przyniesie to się okaże

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@roxie123 to rozumiem ze zaczelas nowenne odmawiac:) muzi byc dobrze masz leki dobrego lekarza teraz wypoczywaj i modl sie i ogladaj seriale
@Olasec dziekuje lecz ciezko mi w to uwierzyc i chyba nie wierze za duzo juz przeszlam by wszystko bylo ok w ogole juz 3 dzien jak na wyjezdzie mi sie moja zmarla mama sni i to powoduje ze jeszcze wiekszego mam dola.
 
Witam :)
U nas kolejny dzien leje :( masakra :(


Pieknie ,tyle kreseczek sie posypalo :)

Roxi123- gratuluje :)
Margotka - lepiej pojechac o jeden raz za duzo niz za mało :) dobrze ,ze wszystko wpo rzadku :)
Mamcia - zdrowka dla małzonka :)

Napisane na LUNA_II w aplikacji Forum BabyBoom
 
@zosiak chyba zacznę dzisiaj coś odmawiac tak konkretnie chociaż mam dylemat czy teraz nie zamienić na godzinne czytanie pisma świętego a dodatkowo koronkę do Miłosierdzia [emoji4]
Nie miałam jeszcze kiedy bo w zasadzie wczoraj dopiero wynik potwierdził ze ciąża jest . Czytam za to dużo innych pięknych modlitw nawet sobie dzisiaj muszę wydrukować żeby mi było łatwiej [emoji4]

@kifsi dziękuję [emoji4] u mnie też pada...

Myślicie ze jakbym sobie posiedziała w tych ziołach Vagosal to nie zaszkodzi? Oczywiście wystudzonych . Jest ciut lepiej ale chce wygonic to dziadostwo

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja rowniez po przyjezdzie ide do fryzjera moje wloski troszke wyplowialy od slonka ale powiem Wam ze mimo iz jest tutaj pieknie to tesknie za Polska za moim psiakiem siostrzencem i tata:)
 
@Olasec to ja 26 :) kiedy planujesz wizytę ? ... ja ogólnie bym chciała iść zobaczyć czy wszystko jest na swoim miejscu , ale mój lekarz nie jest zbytnio za szybkim robieniem usg , więc musze poczekac żeby coś było widać .
Wstaw fotke na prywatny po fryzjerze :)
 
Cześć dziewczyny :*
Wszystkim zafasolkowanym gratuluję ! :)

U mnie cukier w normie na czczo jak i po posiłkach :)
Mało się teraz udzielam bo działamy na mieszkaniu z M :)
Jest co robić, więc wracam tak zmęczona, że nie mam siły na nic. :(
Buziaki :*
 
reklama
@Calineczka24 co tam działacie opowiadaj :) mój dzisiaj szyny na zasłonki wkręca :D
Super że cukier w normie :)
Wczoraj myłam podłogę w salonie i na kolanach zmywałam farbę z paneli :D byłam tak wykamana choćbym była po zmianie 12 godzinowej :D
Dzisiaj byliśmy z teściem i bratem M odebrać płytki do łazienki i kupiliśmy prysznic przy okazji ;)
M z teściem zaczynają właśnie kłaść płytki w łazience, brat M maluje sufit u Julki w pokoju a ja mam siedzieć na dupie :D
Każdy ma swój przydział :D

A Ty jak się kochana czujesz? :)
Tak bardzo się cieszę, że Ci się udało :)
Dobrze mówiłaś, że wrzesień będzie Twój ;)
Może powinnaś jaką wróżką zostać? :p - przemyśl to :D

@...Margotka9022... dobrze, że pojechałaś na IP :) tak jak mówią dziewczyny, że lepiej raz za dużo spanikować niż raz za mało.
Odpoczywaj kochana :*
 
Do góry