reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja zawsze mam rację... przeczucia sa silniejsze i wychodzi na moje , mówiłam że nie ma się co cieszyć
Szkoda [emoji24]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@roxie123 tak mi Kochana przykro. Byłam przekonana, że się udało. Sciskam mocno, najmocniej jak mogę :* Nie wiem nawet jak Cie pocieszyć :(

@nafoczka to może faktycznie jest to powiązane z ciążą. Mierz sobie ciśnienie bo z tym przelewek nie ma.

@Katarina91 mi zawsze pobierali 3 razy krew. Na czczo, po 1h i po 2h. Dziwne, że Tobie glukometrem.
 
Oj @roxie123 to jest straszne. Kurczę tak bardzo mi przykro. Kochanie a czy z Twoja macica wszystko w porządku? Moze trzeba by sie przyjrzeć bliżej, bo moze byc jakis problem z zagniezdzeniem sie zarodka. Chciałabym Ci ulżyć w twoim zalu, ale nie ma takich slow. Przytulam.
 
reklama
Jestem w kontakcie z lekarzem zobaczymy co dalej...
Na razie wylecze grzybka , ale mówił ,ze to nic takiego jutro wezme antybiotyk bo wiem ,ze moge . Wymazy i tak mi zrobi ostatnio miałam wszytsko dobrze .
Jak zadecyduje badania to badania jak nie to działamy w następnym cyklu

Dzięki za pocieszenie :* popłakałam sobie i mi lepiej
 
Do góry