reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Katarina91 mi pobierali 3 razy krew z żyły. Słyszałam gdzieś, że po 1 h i po 2 h mierzą glukometrem.

@roxie123 nie wierzę.. :( nie tak miało być, nie tak miało się zdarzyć :(
Przytulam najmocniej jak tylko mogę i ślę całusy w brzusio. :*

@nafoczka z ciśnieniem nie ma żartów. Szoruj do lekarza.

@hona mnie dwa dni przed szpitalem bolało w okolicach ramienia, myślałam, że mnie przewiało. Co się okazało miało to dużo wspólnego z zapaleniem mięśnia sercowego na który się leczyłam. Nie chcę Cię straszyć, ale ja bym na Twoim miejscu podjechała na IP i powiedziała jaka jest sytuacja. Tym bardziej, ze masz problemy z oddychaniem. Jedź niech Cię zbadają. Wiem z własnego doświadczenia, że z tym nie ma żartów.

@Funia90 co z Tobą? Wszystko ok?

Dziewczyny nie wiem co z tym moim cukrem. Zjadłam dzisiaj pączka i zmierzyłam cukier po godzinie i piętnastu minutach a tam cukier 115 - raczej powinien wyjść wysoki a tu takie rzeczy.

Dzisiaj się wystraszyłam trochę. Byliśmy z M na mieszkaniu i nagle czuje, że coś mi leci. :szok: moje przerażenie ogromne, lecę do toalety i zaglądam w majtki a tam wkładka cała żółta. :errr: miałam wrażenie jakby mi "siku uciekło " - nie wiem jak to inaczej porównać. Nic mnie nie swędzi. Nie boli.
Mam upławy w ciąży, ale to raczej w kolorze białka jaja kurzego i to podobno normalne. Trochę się martwie, mam jutro ginekologa. Robiłam badania pod kątem bakterii ostatnio i wyniki są dobre.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hona dziekuje kochana :) narazie nie boli, pobolewa czasem ale calkiem w normie, w miejscu blizny po cc zazwyczaj pokuje. A tak to jest ok. W czwartek wizyta u ginekologa, boje sie jak diabli. W zadnej ciazy nie balam sie tak jak w tej.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny przepraszam ale brak mi czasu...caly weekend do pozna w pracy na wyjezdzie bylismy,wrocilismy wczoraj po polnocy z Warszawy.
Dzis praca na miejscu i jakos zlecialo...w dodatku informacje od Roxie mnie dobily .

@roxie123 jeszcze raz przytulam mocno.

@Calineczka24 moja kolezanka zaczela popuszczac juz ok 18 tyg takze to moze byc to.

@Katarina91 jeszcze nie poszlam na glukoze,musze isc.

@hona ojej ,moze podejdz do lekarza na wszelki wypadek i powiedz szefostwu,ze tak sie czujesz:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Olasec daj znac zaraz po wizycie. Czekamy z niecierpliwością.
Ostatnio jakos malo piszecie dziewczyny.:(
Ja jeszcze w łóżku. Ostatnio slabo sie czuję. Gardło nie odpuszcza i jeszcze doszedł bol pleców.:pstarość. Niw chce mi sie wstać i ogarnąć do pracy.
 
@Katarina91 mi pobierali 3 razy krew z żyły. Słyszałam gdzieś, że po 1 h i po 2 h mierzą glukometrem.

@roxie123 nie wierzę.. :( nie tak miało być, nie tak miało się zdarzyć :(
Przytulam najmocniej jak tylko mogę i ślę całusy w brzusio. :*

@nafoczka z ciśnieniem nie ma żartów. Szoruj do lekarza.

@hona mnie dwa dni przed szpitalem bolało w okolicach ramienia, myślałam, że mnie przewiało. Co się okazało miało to dużo wspólnego z zapaleniem mięśnia sercowego na który się leczyłam. Nie chcę Cię straszyć, ale ja bym na Twoim miejscu podjechała na IP i powiedziała jaka jest sytuacja. Tym bardziej, ze masz problemy z oddychaniem. Jedź niech Cię zbadają. Wiem z własnego doświadczenia, że z tym nie ma żartów.

@Funia90 co z Tobą? Wszystko ok?

Dziewczyny nie wiem co z tym moim cukrem. Zjadłam dzisiaj pączka i zmierzyłam cukier po godzinie i piętnastu minutach a tam cukier 115 - raczej powinien wyjść wysoki a tu takie rzeczy.

Dzisiaj się wystraszyłam trochę. Byliśmy z M na mieszkaniu i nagle czuje, że coś mi leci. :szok: moje przerażenie ogromne, lecę do toalety i zaglądam w majtki a tam wkładka cała żółta. :errr: miałam wrażenie jakby mi "siku uciekło " - nie wiem jak to inaczej porównać. Nic mnie nie swędzi. Nie boli.
Mam upławy w ciąży, ale to raczej w kolorze białka jaja kurzego i to podobno normalne. Trochę się martwie, mam jutro ginekologa. Robiłam badania pod kątem bakterii ostatnio i wyniki są dobre.

Musisz mierzyć dokładnie po godzinie, wynik 15 minut później niestety nie jest miarodajny. Widzisz z tą cukrzycą ciążową tak jest, ja generalnie też mam ok pomiary.
@roxie123 bardzo mi przykro :( Nie tak miało być. Trzymaj się kochana i dalej walcz o swoje szczęście.
@Katarina91 pierwszy raz się spotykam z tum, że po 1h i 2h pomiar był glukometrem. Owszem przed podaniem do wypicia glukozy w labo sprawdzają poziom glukozy glukometrem, ale później? Dziwne.
Dziewczyny dbać o siebie @hona @nafoczka proszę nie lekceważyć objawów i w razie w sio do lekarza.
A mnie chyba rozłoży przeziębienie :( Gardło zaczyna boleć i zatoki, tylko tego mi teraz brakuje :( Mam nadzieję, że się do porodu wykuruje.
 
A ja zaczelam plamic wiec juz jestem gotowa na najgorsze. Ostatnich kilka dni mialam okropny stres do granic mozliwosci i rewolucje jelitowe tak ze... juz raczej wiem co mnie czeka.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kari21 jeszcze wszystko moze byc dobrze. Nie poddawaj sie. Plamienia nie zawsze oznaczaja koniec. Postaraj sie wyciszyc a wygadac się zawsze mozesz na forum, wyrzucic zle emocje.
 
reklama
@roxie123 przykro mi bardzo :( wychodzi na to że chyba jednak lepiej nie testować przed @ bo tak by człowiek nie wiedział i nadziei sobie nie robił. Walcz dalej Kochana, w końcu się uda, nie ma innej opcji :)
@kari21 może to tylko plamienie jak na początku i przejdzie :) Kurcze a nie możesz jakoś ograniczyć tych nerwów i stresu? eh nie ma chyba nic gorszego jak stres, potrafi on wyniszczyć człowieka :(
 
Do góry