reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@kari21 w kazdym razie ja trzymam kciuki a Ty zawalcz o usg... i odpoczywaj,wierz w fasolke[emoji4]

@Ewarut po poronieniu to nie zawsze jest tak,ze odrazu dostaniesz miesiaczke tak jak wczesniej.
Ty mialas zabieg?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kochana, to lepiej odczekać jeszcze. Idź po okresie do lekarza i sprawdź czy jest wszystko ok.

Dziewczyny, za godzinę mam wizytę. Trzymajcie proszę kciuki.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Bylam u lekarza wsytsko pięknie sie za goiło. Teraz czekam na @ jak nie przyjdzie do weekendu to ide do lekarza sprawdzic co sie tam dzieje.

Trzymam kciuki bedzie dobrze....
 
Tak miałam zabieg 22,08

Kochana ja miałam zabieg 15 marca, odczekalam tylko ten jeden cykl po lyzeczkowaniu i w cyklu w którym dostałam miesiączkę 16 kwietnia zaszłam w ciąże [emoji4] ja oczywiście do tego nie namawiam, ale czułam sie juz na siłach i moja ginekolog powiedziała, ze nie ma przeciwwskazań i wszystko wyglada Ok.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana ja miałam zabieg 15 marca, odczekalam tylko ten jeden cykl po lyzeczkowaniu i w cyklu w którym dostałam miesiączkę 16 kwietnia zaszłam w ciąże [emoji4] ja oczywiście do tego nie namawiam, ale czułam sie juz na siłach i moja ginekolog powiedziała, ze nie ma przeciwwskazań i wszystko wyglada Ok.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja czuję że to mój czas... Co ma być to będzie. Czekam na @ i działam[emoji2]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi dotyczące glukozy. Wyniki mam takie:

Glukoza na czczo 71
Po godzinie 179
Po dwóch godzinach 101

Ten drugi mi sie wydaje trochę wysoki ale mieści sie w normie do 180. Co myślicie?

Za to znowu mam trochę niższa hemoglobinę [emoji19] nic nie dała dieta ani to żelazo w tabletkach, było 6.8, jest 6.7 przy normie od 7.2 [emoji19] i leukocyty w moczu czyli chyba tez nie za dobrze ehh ale to tak co by nie było za kolorowo [emoji20]

PS jeśli szukacie jakiegoś serialu do obejrzenia to polecam nowy serial ,,Opowieść podręcznej" na podstawie książki. Narazie wyszedł jeden sezon ale mnie mega wciągnął [emoji4]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Ewarut czasem trzeba poczekac na @,jak sie nie pojawi za jakis czas to idz do gina.

@Katarina91 troszke blisko tej granicy,nie wiem,musisz poczekac na to co gin powie.
Mi sie poprawila hemoglobina przez 4 tyg z 11.8 na 12.2
Ponizej normy jest u mnie od 10.9
Codziennie pije koktajl z jarmuzu i 2 razy w tyg jem wolowine.

@...Margotka9022... mow jak tam po wizycie[emoji5]
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja oglądam tylko M jak miłość i czasem Na dobre i na złe.
A tak po za nimi to nie wiele , bo na mnie telewizor wieczorem działa usypiająco, najbardziej w takich momentach w , których naprawdę chciałabym obejrzeć jakis filmu a tu zobaczę tylko napisy i śpię. Z reszta od niepamiętnych czasów zasypiałam przy telewizorze.Mój M juz się przyzwyczail , ale na początku było mu ciężko a ile draki za to :p
 
Do góry