reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@hona pozdrow Grazyne hahah[emoji23]
Noo zakrecona jestes,moze cos jest na rzeczy[emoji16]
Ja bylam na weselu nie wiem ile dpo ale kilka,za wczesnie na test w kazdym razie i nie pilam ja sie upilam,na drugi dzien poprawiny w klubie i tez sie upilismy[emoji12]ale to bylo ja wiem4-6 dpo i w sumie skad masz wiedziec czy zaszlas,do 5 tc ciaza jest chroniona.

@Olasec oj to rzeczywiscie nie bylo co bidoka budzic[emoji4]
Z telefonem racja,poki dziala to szkoda naprawiac,jak dotyk przestanie dzialac to wtdey[emoji4]

@nafoczka obcuj z narura[emoji12]i majstruj ta corke [emoji5]

@Frezja_1 ja bym sie postaralam wytrzymac,bo Ty jak robisz test to juz wszystko skreslasz,po co sie dolowac w razie czego[emoji4]poczekaj do 10-11 dpo

@Ewelyn oszukuj M ,oszukuj[emoji5]

@gabrika co u Ciebie?

@zosiak ciesze sie ,ze dzien sie udal[emoji5]sukienke juz masz na weselicho?

@roxie123 ciesze sie ,ze jest troszke lepiej,niech juz mija ta @ i nadchodza nowe poklady sil[emoji5]

@Olasec szkoda ,ze lekarz kaze robic bete przed usg,ale co poradzisz,usg i tak wazniejsze,trzymam kciuki[emoji5]na ktora idziesz?

My dzis po pracy do Zakopanego jedziemy,mamy hotel z basenem i jacuzzi i kurka po konsultacji z moim lekarzem stwierdzilam ,ze nie ryzykuje i pomocze nogi,nosz kurka hehe[emoji28]
Ale co tam pojem przynajmniej dobrze.

@Calineczka24 co u Was[emoji5]?

@...Margotka9022... jak tam sie czujecie?ozylas troche?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Olasec ma byc dobrze i juz[emoji5]pamietaj ,ze beta to tylko cyferki i nie zawsze rosna tak jak tego oczekujemy[emoji4]licze na pozytywne wiesci ,a na ktora idziesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Olasec trzymam kciuki :) ja juz wyluzowalam... czekam na serducho za 2 tyg :) naczytalam sie ze to sie czesto zdarza ze w 6 tyg nie ma jeszcze serca a kobieta z usg pokazywala mi dokladnie wczoraj pecherzyk z zarodkiem w srodku, powiedziala ze ciaza ma okolo 5 tyg max 5,5... no ale przeciez z moimi ponad 33 dniowymi cyklami owulka mogla byc puzniej a yo tylko kilka dni. Tak ze spokojnie wypoczywam i czekam zeby minely te 2 tyg.

A i jeszcze na 100% potwierdzila ze owu byla z lewego jajnika czyli dobrze mowilam :) to dlatego caly tydzien przed data okresu mnie tak bardzo bolala lewa pachwina :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Olasec zleci do 19[emoji5]
Odrazu po wizycie pisz[emoji4]

@kari21 za Ciebie tez trzymam kciuki.
Ciesze sie ,ze wyluzowalas[emoji4]a jak z jedzeniem ?jest cos lepeij?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry