reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@frezja_1wyglada na to, ze nie progesteron jest sprawca plamien ( ladny jak na ciaze). Jak mi sie pojawily plamienia to na poczatku wyniki tez byly dobre. Dopiero po jakims pol roku zaczela powoli rosnac prolaktyna. Narazie zobaczysz, czy nie jestes w ciazy, bo naprawde ladny progesteron.

@AgaB33 tak luteina pod kazda postacia zwiekszy poziom progesteronu i wynik jaki zrobisz bedzie suma twojego progesteronu plus luteina. Tylko dufaston nie wychodzi w badaniach. I to, ze jutro nie wezmiesz nie sprawi, ze wynik bedzie tylko z twojego progesteronu.

@Kasia3333 do 6 tygodni po poronieniu robi sie badanie na tocznia, przeciwciala antyfosfolipidowe i chyba kardiolipinowe. To taka trojca zakrzepowa. Zdarza sie bowiem, ze zespol antyfosfolipidowy, czy toczen ujawnia sie tylko w ciazy.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie dziewczyny ;*

U mnie intensywny dzień , zakupowy...także trochę czas uciekł :)
Później spałam i wgl objawy mooocno dają o sobie znać , ale nie chce tutaj Wam opisywać , zawracać głowy na razie , bo czekam na bete trochę jak na ścięcie...praktycznie ciąży jestem pewna , ale troszkę tak podchodzę z dystansem czy tym razem będzie inaczej czy tak samo , ostatnio widziałyście moją bete... więc czekam spokojnie w sumie , bo jak wielokrotnie powtarzamy na nic nie mamy wpływu :)
Przepraszam , że dzisiaj króciutko , ale M jest wyjątkowo i może coś obejrzymy o ile nie zasnę :p
Jutro Was poczytam ;**
 
Dzięki dziewczyny :) tarczyca przepadana bo tsh było jak na ciążę ciut za wysokie. Wyszedł guzek , ale obecnie po euthyroxie ft3,ft4,tsh,antyTPO i antyTG w normie endokrynolog powiedział że guzkiem można się zająć w przyszłym roku bo jak to powiedział jest "zimny". Toksoplazmoze miałem robiona na początku ciąży i wyszła negatywnie więc teraz pozostaje zrobić trójce zakrzepowa . Miłego wieczoru :)
 
@Destino @zosiak @AgaB33 dziękuję za mile krakanie. Ja raczej nie czuje sie ciazowo, a dzis to juz mnie zaczal bolec brzuch na @, która ma przyjsc w niedzielę. Wynik wysoki, ale kilka cykli temu tez badalam bylo 27 i ciazy nie było. Nie wiem jakie normy, bo jak podgladam w necie wynik to nie podaja norm, ale z tego co pamiętam to chyba do 19 norma byla. Pamietam, ze mialam duzo ponad norme. Widac taka moja uroda. Prolaktyna 10, wiec ladna. W sumie takie plamienia mam od zawsze przed @, tylko w cyklach ciazowych nie plamilam. Dziękuję bardzo za pomoc.
@AgaB33 kciuki zacisniete, a "jajo" to znies za 8 miesiecy :).
@roxie123 pochwal sie. A bete mozesz chyba zrobic jutro i sprawdzic, czy rosnie w piatek, bo mimo pregnylu nie powinna chyba rosnac bez ciazy.?
 
reklama
Trzymajcie kochane kciukasy. Chociaż wg mnie to jutro może nic nie wyjść. Właśnie sprawdziłam cykl co byłam w ciąży i dopiero w 31dc beta byla 25,56 choć to była ta poroniona ciąża więc może nie ma się co sugerować a cykle wtedy 27dni miałam. Także jak będzie negatyw to lutke odstawiam. A jak do soboty @ nie będzie to sobie sikanca w niedzielę strzele. Ja to taki przypadek co musi sobie zaplanować co się da. Wtedy czuję się bezpieczne :-)

@roxie123 to skoro Ty masz takie przeczucie to jest jak w banku.

@Frezja_1 ale by było fajnie jakby wredota Cię zaskoczyła i nie przyszła :-)
 
Do góry